"ארץ נהדרת"

שמלת תחרה1

Well-known member
מה דעתכם על המערכון
שבו שחקנים עולים על מדי קצינים ודופקים בדלת לבשר על מותם בן/בתם ?

משתפרת1

Well-known member
מה דעתכם על המערכון
שבו שחקנים עולים על מדי קצינים ודופקים בדלת לבשר על מותם בן/בתם ?
כשהטלויזיה משדרת ארץ נהדרת אני נעדרת.

אם מה שתיארת אכן קרה- אינני דוגלת בתגובות אלימות, אבל "מתיחה" כזו יכולה בקלות להעביר אדם על דעתו.

nothing but the truth

Well-known member

אם מה שתיארת אכן קרה- אינני דוגלת בתגובות אלימות, אבל "מתיחה" כזו יכולה בקלות להעביר אדם על דעתו.

התאור של שהמערכון כפי שנכתב כאן (שאמנם בוטה וחוצה את גבול הטעם הטוב) לוקה בחסר.
זה היה בזמן שבכותרות דיברו על החוק שמצד אחד יאריך את שירות הסדיר ושירות המילואים, ומצד שני יתן פטור לחרדים מגיוס (למעשה זה לא חוק אחד).
קציני נפגעים באים כביכול לבשר בשורה מרה, אך טועים בכתובת ומגיעים לדירה של חרדי. החרדי נלחץ כי הוא חושב שמדובר באנשי צבא שבאו לגייס אותו. לאחר שמתבררת הטעות ומסתבר שהם באו להודיע בשורה מרה על חלל בכתובת אחרת, הוא נרגע.
המסר מאחורי המערכון הוא ביקורת על החרדים.
המסר מועבר בצורה לא ראויה ובמידה מסוימת "רוכבים" כאן על המשפחות השכולות.
אבל זו לא "מתיחה" או משהו בסגנון.

נערך לאחרונה ב:

שמלת תחרה1

Well-known member

תיארתי נכון, והתגובות ברשתות חרם על התוכנית.
מהדורת יום האהבה החגיגית של ארץ נהדרת נפתחה אמש (ד') בעוד מערכון קשה ומפלג. מיד לאחר ששבו הצופים התמימים מהפרסומות, הם נאלצו לחזות בצמד קציני נפגעים, אישה וחובש כיפה, דופקים על דלת כדי לבשר לעוד משפחה שחרב עליה עולמה. הדלת נפתחת למול חרדי בטלן ובעל מבטא עילג שמביע זעזוע עמוק לבואם, אבל לא כי שהוא חושש מפני הגרוע מכול, אלא רק כי הוא סבור שהשניים באו, רחמנא ליצלן, לגייס אותו לשירות צבאי מן המניין. בנאום מבחיל, דמות החרדי מסבירה לחיילים מדוע הוא פטור מכל חובה לשרת בצבא ("אני בן יחיד, יש לי רק חמישה אחים"), עד שהם מבינים שנעשתה טעות והם דפקו על הדלת הלא נכונה, הכתובת האמיתית היא ברמת גן. החרדי, באופן מעורר בחילה, נוזף בהם על טעותם המשונה ומבקש מהם למסור למשפחה השכולה העתידית שהוא "השתדל ועשה ככל שביכולתו" והשניים עוזבים.

משתפרת1

Well-known member
מהדורת יום האהבה החגיגית של ארץ נהדרת נפתחה אמש (ד') בעוד מערכון קשה ומפלג. מיד לאחר ששבו הצופים התמימים מהפרסומות, הם נאלצו לחזות בצמד קציני נפגעים, אישה וחובש כיפה, דופקים על דלת כדי לבשר לעוד משפחה שחרב עליה עולמה. הדלת נפתחת למול חרדי בטלן ובעל מבטא עילג שמביע זעזוע עמוק לבואם, אבל לא כי שהוא חושש מפני הגרוע מכול, אלא רק כי הוא סבור שהשניים באו, רחמנא ליצלן, לגייס אותו לשירות צבאי מן המניין. בנאום מבחיל, דמות החרדי מסבירה לחיילים מדוע הוא פטור מכל חובה לשרת בצבא ("אני בן יחיד, יש לי רק חמישה אחים"), עד שהם מבינים שנעשתה טעות והם דפקו על הדלת הלא נכונה, הכתובת האמיתית היא ברמת גן. החרדי, באופן מעורר בחילה, נוזף בהם על טעותם המשונה ומבקש מהם למסור למשפחה השכולה העתידית שהוא "השתדל ועשה ככל שביכולתו" והשניים עוזבים.
רק חסרה הסיסמא "ביחד ננצח"...

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מהרסיך ומחריביך ממך יצאו,

מהרסיך ומחריביך ממך יצאו

נסיך.333

Well-known member
כבר אמר מישהו,שחקנים טובים עם טקסטים גרועים..
כבר מזמן לא צופה בתכנית המסיתה הזו..
למה למשל לא עשו על החללים הדתיים?
על הצפונבונים שמשתמטים מהצבא?
צבועים..

למעלה