ארצות פלאות

ארצות פלאות

היה פעם שיר של שלמה ארצי לפסטיבל הילדים "בארץ פומפורנל", ארץ כזו שאוכלים בה ממתקים והשיניים לא מתקלקלות ואפשר לראות טלויזיה כל היום ולא הולכים לבית ספר וארץ לעולם לא של פיטר פן בה לא מתבגרים וארץ הילדים של פינוקיו בה אוכלים ממתקים ומשחקים והורסים מה שרוצים ולילדים מותר לעשן ולשתות בירה, יש בה אחר כך איזה עניין פעוט עם אוזני חמור ב"החברה של גרגורי" יש שני נערים מתבגרים שחולמים על עיר רחוקה בשם Caracus שיש בה שמונה נשים על כל גבר ואפשר לזיין שם בלי סוף והחמאסניקים מחכים לגן של עדן עם 72 בתולות לכל אחד (גם שם אפשר כנראה לזיין בלי סוף) והיהודים חולמים על גן עדן עם בשר שור הבר והיין המשומר כל כך הרבה ארצות פלאות

Mנטה

New member
ארץ הפלאות שלי ...........

היא כזאת שעובדים בה שליש משרה בערך ויש המון זמן לעשות דברים אחרים והמון אנשים לעשות את זה אתם. יש שם המון טבע לא מקולקל אבל גם ציביליזציה ותרבות (לא קפיטליסטית). יש שם המון ספורט ותנועה ואנשים ממש נמצאים בקשר עם הגוף שלהם ואוהבים לפעול אתו. הסקס שם הוא לא מצרך זוגי בהכרח. אנשים שם הם מעניינים וכנים וחכמים ונקיים מפוזות (וגם מטפשות). המים נקיים, האויר נקי והאדמה לא מצופה באספלט. רוב הזמן לא ממש מתלבשים (אא"כ קר או משהו). אין כסף. אין דתות דוגמטיות (כמו הדתות הרשמיות, המדע ושאר דוגמות שאנשים אוהבים לאמץ). האוכל לא מהונדס גנטית ולא תעשייתית. אגב, אני לא בטוחה שבעולם שלי יש אינטרנט
.

שוKולד

New member
אני כל כך נעה בין עולמות

שאני לא מצליחה לדמיין את העולם שלי, לא רוצה עולם סטרילי מידי אבל אולי עולם של אושר. שאפשר לעשות או לא לעשות לפי בחירה. ולא לכל דבר יש מחיר (לא כלכלי בהכרח).

byron

New member
עולם הפלאות שלי הוא העולם הזה, אבל

ההבדל יהיה בי. אני צריך לוותר על האכזבות והפחד ולהחזיר את הסקרנות. בקיצור לחזור לגיל 6-10 שאז העולם מולי היה הרבה יותר פילאי והיה כל-כך הרבה יותר לגלות. למשל השבוע נסעתי מבית שמש לירושלים, והחלטתי לפנות צומת אחד קודם (כל הדרכים מובילות לאנשו שמוביל לירושלים). זה היה מדהים, כולל השלב בכביש שאומנם היה דו סיטרי אבל היה בו מקום לרכב אחד בלבד. הייתה שקיעה היו יערות והרים והיה כיף שלא יאמן. אבל זו הייתה תחושה חד-פעמית, פעם הדרך לבי"ס ויותר ממנה הדרך חזרה היו מלאות בהפתאות.

../images/Emo124.gif מנטה

שמת לב שמרבית הציפיות שלך מעולם החלומות שלך הם על דרך השלילה?

Mנטה

New member
זה לא בדיוק נכון

אבל בבסיס אולי זה בגלל שאני חושבת שבעולם שלנו יש "יותר מדי" ולא "פחות מדי" ולכן כדי להפוך אותו לטוב יותר, צריך להוריד כמה דברים. אני יכולה פשוט לנסח את זה אחרת: - עולם שבו יש סחר חליפין כשיטה כלכלית - עולם שבו החיים פשוטים, הרבה אנשים עוסקים בחקלאות ביתית ומשקים קטנים. - יש הרבה יותר טבע לא מעובד וכו' וכו', זה בעצם אותו הדבר
.

Deep Trip Lady

New member
כל אחד והגן עדן שלו....

איש איש באמונתו יחיה... לכל אחד יש גן עדן, גיהנום, עומות קסומים, וארצות פלאות משלו. כל אחד והחלומות שלו, כל אחד והפנטזיות שלו... אין גן עדן טוטאלי ואין גיהנום ואין גבולות, לשום דבר. תקשיבי לIMAGINE של ג'ון =)

למעלה