אשכול על אפסים...

NosferatuHelge

New member
אשכול על אפסים...

אני חייב לציין שאני ממש התעצבנתי מלראות את הפרק... כאילו WTF, כולה להחליף מנורה או לפתוח סתימה, מה לעזאזל כבר כואב לכם אתם כבר שם!

איזה הזוי.

auah vfuxht

New member
תאכלס..

עוד מילא לפתוח סתימה זה לכלכוך והכל אבל להחליף נורה? זה 2 דקות !כן,ממש יצאו אפסים

רוקסין

New member
שיר בלי היופי שלה אפילו לא מצאה את המילים

היא היתה גם מכוערת וגם מגמגמת. לא משהו שגבר, כל גבר, יימשך אליו. ועובדה שלעומתה דלית, שהיתה לא פחות מכוערת ממנה, אם אפילו לא יותר, לא איבדה את בטחונה העצמי והתנהגה בדיוק כמו שהיא תמיד מתנהגת. למרות שהרבה שכל אין לה, והיא עמה מודה בזה, אבל אופי ממש לא חסר לה. ובגלל זה היא גם היחידה שעברה את המשימה הקשה הזאת. וכל הכבוד לה על זה.

ziv86

New member
למה נראה לי

שחלק מהמטושטשים חזרו על עצמם עם בגדים שונים, ושההפקה אחראית לכל האנשים ומה שהם "החליטו" אם לעזור או לא וכדו'...

NosferatuHelge

New member
יש מצב

האמת יש מצב כזה, למרות שבאופן כללי אני בטוח שיש מספיק "גברים" כאלה.

פיש דוג

New member
הן היו נראות כמו נרקומניות אולי בגלל זה

הגברים פחדו להחליף נורה שלא ידקרו אותם.

NosferatuHelge

New member
בססססדר...

ממש, מה זה רעדו שם.

לא, הן לא

אבל מייקל נראה די מפחיד, וזה היה משחק ממש לא הוגן. לבחורות יש הרבה יותר ממה לחשוש כשהן בוחרות שותף לדירה.
אני בטוחה שאם היו עושים אותו מכוער אבל חנון, הייתה לו הצלחה גדולה בהרבה (לא שמראה חנוני מעיד על חוסר מסוכנות, אבל תכלס, ככה אנחנו שופטות...).

Summer Savory

New member
לא סתם אפסים - זה כבר גובל בלא-הגיוני

יש סיכוי שכל הסיטואציה הייתה מבוימת, והשותפים קיבלו הנחיות מההפקה (או אפילו היו שחקנים ממש)?

אני שואלת כי בתור מי שיצא לה לא אחת לחפש דירת שותפים בתל אביב או לעזור לאחרים לחפש, אני יודעת שכשאתה כבר מוצא דירה נחמדה במחיר שווה, אתה לא דוחה אותה בגלל שהשותפה לא כוסית. אתה פשוט לא - ההיצע קטן מדי, ורוב האנשים יודעים שהם לא יכולים להיות מפונקים כל כך. אז אני יכולה להבין את מי שהעדיף לא לשכור דירה עם שיר, נניח, כי היא הצטיירה במשימה הזאת לא סתם כמכוערת אלא גם כבלתי תקשורתית ולא נעימה במיוחד; אבל סיגל ומשי? מי לעזאזל היה דוחה חדר בדירה שווה בלב תל אביב רק בגלל שלשותפה שלו יש תספורת מיושנת או חצ'קון ליד האף?

an addict

New member
לא נראה לי... וחשבו מראש שסיגל תיתקל בבחור

שכאילו מכיר את האקס שלה?? זה חתיכת תחקיר לעשות. נראה לי שהחבר'ה לא ויתרו על הדירה לגמרי, פשוט ברחו מבחורה שנראית רע ומתנהגת ככה שמתחילה לבקש מהם לעשות דברים בשבילה. לא ראו טעם להתידד יותר מדי, העדיפו שאם הם יקחו את הדירה זה יכלול כמה שפחות אינטראקציה איתה.

והם לא אפסים! למה שהוא יחליף לה נורה? מה היא נכה? מה קשה להחליף נורה?? זה שהוא היה מחליף אם היא היתה נראית טוב כדי להתחיל איתה זה קצת עצוב בעיני, לא זה שהם לא ראו סיבה לעשות בשבילה את העבודה הטיפשית הזאת. אם משהו הופך אותם לאפסים זה שהם מוכנים לשתף פעולה עם פינוק שי נשים רק כי הן יפות. וואללה, מה? את לא יכולה לעלות על כיסא, לפרק נורה אחת ולשים חדשה? שחרור האישה עאלק.

קרקלה

New member
דירה במרכז תל אביב. משופצת. עם גינה (???!!!)

פרקטים. סלון. רהיטים תואמים ואפילו סוג של עיצוב. בר משקאות ובר מים. מחיר טוב.
כן, נראה לי שהייתי מוותרת עליה כי לשותפה יש גבות עבות. סביר.

לא פחות סביר - כל המחפשים הפוטנציאליים הגיעו בדיוק בזמן הצילומים אחד אחרי השני בסדר מופתי, ומתאם הנשים-גברים בגילאים רלוונטיים היה מושלם.

an addict

New member
זאת ממש לא בעיה לארגן שיבואו בסדר מופתי

ושוב, לא נראה לי שהם עזבו שלא על מנת לחזור. בטח אחרי זה אמרו לחברים "ראיתי דירה מעולה. הכל מושלם חוץ מהשותפה, אבל חפיף, נסתדר איתה... הבהרתי לה שלא יהיה בינינו קשרים מי יוגע מה. כל אחד בחדר שלו".

זה שהם הלכו לא אומר שהם לא רוצים את הדירה, סתם חטפו קצת שוק ראשוני

auah vfuxht

New member
מעניין מה שאתם אומרים...

גם אני חיפשתי דירת שותפים בתל אביב ואני יודעת כמה קשה למצוא דירה סבירה במחיר טוב.
מצד שני,באמת הקשר עם השותפ/ה חשוב. זה הכי מבאס בעולם לגור עם מישהו שלא מתחברים איתו.
ועוד משהו-אני לא מאמינה שבאמת אנשים ידחו שותפה נחמדה וכיפית,רק בגלל שהיא קצת מכוערת,
אבל במייק אנדר ממש הגזימו.דלית אמרה שהיא נראית כמו נרקומנית בתחנה המרכזית,והסכמתי איתה.
עשו להם שיער דליל ונושר,עור מקולף ומחורץ מלא פצעים,ובגדים לא יפים. הבנות לא סתם נראו מכוערות אלא מפחידות.
נרקומניות,או חולות או משהו ואני מבינה גברים שזה הרתיע אותם.רוב הבנות בסדרה לא כאלה יפות,אז זה לא היופי אלא הטיפוח.
מצד שני, בטח היו יותר הענויות אם הבנות היו נראות חנוניות למשל.
לבושות בגדים לא אופנתיים,שער אסוף,משקפיים וגבות עבות ללא איפור.
גם לביים את כל הסיטואציה,זה אומר לביים מי יזכה במשימה,ולא נראה לי שההפקה תרחיק לכת עד כדי כך.

stagadish2

New member
רק אני שמתי לב לזה שהמשימה לא הייתה פיירית?

הבנות היו צריכות לבקש שיחליפו להן נורה ומייקל היה צריך לבקש... שיבואו איתו להופעה. same same

an addict

New member
לגמרי... דווקא לנקות כתם בחולצה היה די שקול

הבעיה שבאופן כללי אנחנו תקועים בקונספציה שגברים אמורים להציע לנשים עזרה ולא להיפך. לא היתה דרך טובה לאזן את זה... נראה לי שהם חשבו שלהזמין אותן על חשבונו לשלמה ארצי זה יותר מה שמצפים מגבר מאשר לבקש עזרה במשהו.

למעלה