אשלי והשפתון

dvd3434

New member
אשלי והשפתון

שמתם לב לפרט קטן-ענק בפרק של היום? לאשלי היום שפתון אדום חזק מזעז שנמרח לה איזה סנטימטר מעל ומתחת לשפתיים, הפרצוף שלה עם השפתון הזה היה ממש וולגארי ודוחה. זה לא רק שגוון הפנים שלה דורש שפתון יורד מעודן, וורדרד יותר, זה פשוט הזכיר לי את איזור הבורסה בר"ג...ולא בגלל הסוחרים- אלא בגלל אלו שעובדות שם במקצוע העתיק בעולם.

pumiki25

New member
האמת היא ש...

השתעממתי כל כך, שהסתפקתי, לרוב, בהאזנה. אמנם לא ראיתי את השפתון של אשלי (וגם לא את החזה - ודווקא השתדלתי), אבל נאלצתי להיכנע למתקפת פיהוקים אקוטית שתפסה אותי בכל סצינה של הטייני-טינ'ז בבוטיק החדש וה"מאוד אופנתי!" שלהם. די - בחיי - אני לא יכולה יותר - השרירים של ראוליטו לא מספקים את הסחורה! אני צריכה משהו - אולי עלילה? בריטני-מתכננת-לנקום-במאק-שחזרה-לבילי-שנפרד-מבריטני-שמשכנעת-את-ג'יי.טי-להקסים-את-מאק...די, נו. כמה אפשר?
(עם כל אוהדי הטייני-טינ'ז הסליחה!
)

dvd3434

New member
ראוליטו?

איזה שרירים יש לו? מילא היית אומרת מלקולם או בראד או ויקטור... לא יודע מה כל הבנות מוצאות בראול....לדעתי גיי.טי נראה הרבה הרבה יותר טוב. וחוץ מזה...אני עדיין גאה בעצמי ששמתי לב לפרטים קטנים (גדולים האמת) כמו השפתון של אשלי

לצערי זה נכון

"העלילה" כביכול של הטינס פטאתית נדושה וחרושה. שלא לדבר על הקיטצ'יות... והשפתון של אשלי אכן אדום חזק מידי לטעמי.

אור2221

New member
לא חדש

לאשלי יש חיבה לשפתון אדום כדם שממש לא ברורה לי. אבל לפחות זה לא משולב עם כחול בעינים, כבר היו דברים מעולם. אני בעד המראה הזה :)

אור2221

New member
לא יכולה לקחת קרדיט על היצירה

שייך לחברה אמריקאית... יש עוד יצירות.

לא ראיתי...../images/Emo201.gif

הוידאו החדש עדיין לא מחובר...
אבל האייקונים החדשים משהו משהו, ממש עושה חשק לרדת על איזה קרמבו כזה

python 4

New member
משהו לא טוב עובר על אשלי לאחרונה..

אחרי שראיתי את התגובה של אור הבנתי מה!

pumiki25

New member
איזה קטע... ../images/Emo12.gif

כשראיתי את האייקון המחייך ומתחתיו את נועה עם "אמא'לה", לא הבנתי למה היא מתכוונת. ובכלל - אחר כך, עם ה"קרעת אותי" של דייב... כבר הייתי בטוחה שהדביקו לאשלי את השיער של טרייסי, או משהו. רק כשהתעכבתי על הקובץ - שמתי לב להפיכה ההדרגתית (להחריד) לשד. זה מה שקורה כשאתה מעמיס הורדה של בערך 10 GB והמחשב נכנס לתרדמת

אור2221

New member
כן..

האישיות האמיתית יוצאת החוצה :) וזה באמת זוחל, צריך לפתוח את התמונה.

למעלה