אשמח לייעוץ..

adi850

New member
אשמח לייעוץ..

היי, שמי עדי. אני בחורה צעירה שעוד לא התנסתה בקשר רציני ומשמעותי. התחלתי לא ממזמן להיפגש עם בחור, אני מנסה לחשוב חייובי אבל זה לא מראה רושם של התקדמות. עשיתי פריסת שאלה לגביי הקשר ואשמח לקבל פירוש: משמאל לימין- שמונה חרבות עשרה מטבעות אס החרבות מוות קוסם ולסיכום- הכהנת הגדולה. מקווה לשמוע מכם בקרוב.

צ ל י ל 8

New member
היי עדי ../images/Emo140.gif

לידיעתך, פורום זה נועד לפרשנות עבור שואלים מגיל 21 ומעלה. מלבד זאת, הכהנת הגדולה בסוף פריסה מראה שאין תשובה כרגע.

adi850

New member
תודה לך,

אני חייבת לציין שאני אכן בת 19. אבל סלחי אם אני אטען שאתן לא בדיוק שומרות על החוק הזה. בחורה בגילי יכולה להכנס לכאן בלי לציין את גילה או את עצם היותה "בחורה צעירה" ואתן תענו לה בשמחה, כפי שראיתי כאן. אבל תודה בכל זאת. יום נעים

צ ל י ל 8

New member
עדי חמודה ../images/Emo24.gif

אנו תמיד שואלות מה גילו של השואל הפונה לפורום. זה לא משהו אישי נגדך, אלה פשוט הנהלים

ובדיוק כמו באינטרנט ../images/Emo26.gif

אפשר לכתוב שאני בת 40 כשאני בעצם רק בת 16

צוף3

New member
נכון שאפשר, הכל אפשרי :)

אך בל נשכח כי אנשים באים לקבל בפורום ייעוץ מקצועי ואמיתי. כפי שעניתי במסרים, אני יכולה ללכת לרופא ולא לומר לו את מצבי המדוייק או לספר לו רק חצי מהאמת, כך גם תיראה הדיאגנוזה שלו לגבי. ברור שבמדיה הזו לא ניתן לדעת בוודאות מה גילו של השואל, אך הגיל משחק תפקיד מהותי בפרשנות הניתנת.

blackcat2

New member
הי עדי../images/Emo187.gif

מאחר ואת כ"כ צעירה אין לך כל סיבה להילחץ ולהיות מודאגת מענייני זוגיות. יתכנו לך עוד שנים רבות בהן תהיי בזוגיות טובה יותר או פחות ושתתרום לך רבות. קחי את הזמן. שום דבר לא בוער. בהצלחה.

למעלה