אשמח לעזרתכם

אשמח לעזרתכם

שלום, אני אלמונימית, ורציתי לשתף אתכם בהתלבטויותי. תמיד היה לי ברור שאם אצא עם מישהו ויתגלו סימני אלימות או רמזים מסויימים לכך - אזרוק אותו ומהר. כבר בגיל צעיר לימדו אותי מהם הסימנים המקדימים לגבר אלים ואיך אפשר לזהות מוקדם. לאחרונה גיליתי שבחיים האמיתיים, דברים יכולים להיות מסובכים יותר. מה אם הגבר לא עונה על אף אחד מהקריטריונים של גבר מכה (ממש לא מחפש לשלוט לי בחיים, לא ממדר אותי מחיי הקודמים, ולא נוקט באלימות מילולית או התנהגות כוחנית בחיי היומיום) ועם זאת, הוא הכה. יש לציין שזה קרה אחרי יום שלם של צעקות שלי, האשמות שווא, קיטורים ואיומי פגיעה עצמית מצדי. כן, גם אני לא ממש מלאך, והיתה לי התפרצות זעם משלי. הוא ספג אותה במאמצים לא אנושיים, חיבק אותי וקיבל את כל מה ששפכתי עליו, אך בסוף הוא נשבר והיה קצת אלים. וכן יש לציין שהוא תפס עצמו מיד והפסיק, ושהוא התחיל לא מזמן טיפול פסיכולוגי כדי למנוע בדיוק את זה. אז האם יש נסיבות מקלות? זה שאני אוהבת אותו ושהוא עובד קשה כדי להתגבר על הבעיה, וזה שאני בעצמי בעיה לא פחות גדולה, נחשב לסיבה מספקת כדי להשאר איתו? או שאלימות זו אלימות וצריך להפרד כמה שיותר מהר?

הכוכב33

New member
להיפרד במכה השנייה

אם כפי שאת טוענת. היו נסיבות מקילות וכו' וכו', וזו פעם ראשונה ומקרה חד-פעמי. אבל לא עוד !! אין דבר כזה - להרביץ למי שאתה אוהב. לא טוב- נפרדים. אלימות זו עבירה פלילית.זה לא חוקי.זה פשע

שלום לך

פשטני וגם יומרני לנסות לתת תשובות לשאלות שעולות בסיומו של תאור קצר של מערכת יחסים. ובכל זאת, אעיז להציע שלא רק בן הזוג שלך ילך לטיפול. נראה לי חשוב שגם את ואולי תשקלו את האפשרות של ייעוץ זוגי. אם איכפת לכם אחד מהשני ומהקשר שלכם, נראה לי נכון לשאול את השאלות שאת שואלת בנוכחות בן הזוג שלך כאשר איש מקצוע נמצא שם כדי לסייע לכם.

למעלה