אשמח לקבל עזרה

טל8טל8

New member
אשמח לקבל עזרה

אני מחפש דירת 3 חדרים + סלון במגדל העמק... אם אפשר קישור לאתר עם דירות באיזור הנ"ל. תודה

טל8טל8

New member
איפה?

אין לי מושג... אני פשוט מעוניין ללמוד במכללת אורנים, לכן אני רוצה לגור קרוב,עם משפחתי. אני לא כ"כ מכיר איזורים אבל כמובן שרצוי דירה שקרובה למרכז העיר,שלא נצטרך להיות תלויים באוטובוסים ומוניות. אשמח לכל עזרה-אם זה דיעות על המקום עצמו, על המקומות שכדאי לעבור אליהם והכי חשוב-הצעות של דירות להשכרה.

טל8טל8

New member
אגב->

איזו תחבורה ציבורית יש שם בכלל? נכנסתי לאתר של "אגד" ולא הצלחתי למצוא קו שיוצא משם! מישהו יודע במקרה איפה אני יכול למצוא מידע על זמני נסיעות ובאיזה אתר?

dafgol

New member
בתוך מגדל העמק יש את "קווים"

סתם שאלה, אם אתה הולך ללמוד באורנים , למה לא לשכור בטבעון , יקנעם, רמת ישי - שאלה מקומות הרבה יותר קרובים לטבעון. בכל מקרה אני אנסה לשאול ולבדוק עבורך במהלך היום בעיתונות המקומית של סוף השבוע < כרגע אני לא ממש ערה מספיק
> קו בין עירוני מתוך מגדל העמק החוצה זה 338 ( אם אני לא טועה ), וכמובן יש את האוטובוסים שיוצאים מנצרת ועוברים דרך מגדל ( 332). בכל מקרה מציעה לך לפנות ל 2800* שם תוכל לקבל מידע מדויק ואמין יותר ממני....
וברוך הבא

טל8טל8

New member
הי!

תודה לך על תשובות
רציתי לשאול באופן כללי- זה לא "חור" כזה מגדל העמק? איך היית מתארת את המקום?האוכלוסיה המקומית?רמת החיים וכו'..? אגב-אני אכן אלמד באורנים אך בכלזאת-ישגם ת'משפחה....אני לא רוצה לגור במקום מרוחק ולא מוכר...כי רב המקומות האלה-טבעון,רמת ישי וכו'..הם לא כ"כ מוכרים ואין מהם תחבורה ציבורית כ"כ...אנו כרגע גרים בחור(קריית שמונה), לכן אנו רוצים לעלות ברמת החיים ולעבור לעיר שיותר קרובה לעיר חיפה. זה דימסובך כך הקטע של לעבור דירה מעיר לעיר...מקווה שיהיה בסדר.

dafgol

New member
תראה הכל יחסי ../images/Emo6.gif

החור התכוונתי ....מגדל העמק זה בהחלט חור יחסית לערים גדולות , אבל מגדל העמק זו עיר קטנה בין שדות ירוקים
ואת זה אין בכל מקום ...רק בעמק שלנו. סתם לידע כללי , מכללת אורנים נמצאת בקרית טבעון ( אני בת טבעון במקור ) , אבל בהחלט יותר יקר שם מאשר פה - ואני מניחה שזה גם שיקול. תחבורה ציבורית אני מאמינה יש מכל מקום באיזור כולל מוניות שרות ,ומנסיוני יש גם סטודנטים עם רכב , ותמיד במשך הזמן פשוט מתחברים ונוסעים ביחד ברכבים פרטיים ומתחלקים בהוצ' הדלק. מגדל העמק קרובה גם לחיפה ויותר לעפולה ,אני מניחה שפה כמו בכל מקום יש אוכלוסיות שונות ברמות סוציו-אקונומיות שונות . יכולה לספר לך שאנחנו גרים בערך 6 שנים במגדל העמק , גרים באיזור החדש , אוכלוסיה צעירה , חבר'ה שרובם ככולם חבר'ה ברמה, הילדים שלי נולדו פה ומתחנכים פה בגנים < הקטן במעון ויצ"ו הגדול בגן עירייה > יצרנו לנו פה חבורה של שכנים שפחתחנו קשרי חברות , פה בפורום יצרנו לנו מן חבורה שכזו....ובהחלט מוכנה להיות לא צנועה ולהגיד שאנחנו פה חבורה על רמה
בכל מקרה אנחנו תמיד שמחים לקבל פה חברות וחברים חדשים
ראו עצמכם כמוזמנים
< בעלי ואני עברנו הנה מחיפה בגלל תעסוקה של בעלי ובעיקר בגלל שכלכלית זה היה הכי טוב לנו , היום אני עובדת פה בעיר , בעלי מחוץ לעיר ואנחנו בהחלט מרוצים, השכנים נאים , החברה נעימה >

טל8טל8

New member
אממממ

נשמע מזמין מאד ומפתה מאד. יפה לך לשווק ככה את מקום מגורייך. את בטח עובדת בתור סוכנת מכירות(חחחח סתם). יש לנו פחד לעבור למקום שלא נמצא שם עבודה,חברים וכו'... לא רוצים מן הפח אל הפחת...מבינה?

dafgol

New member
מבינה מאוד...הייתי בסרט הזה...

ו
על המחמאה
בעבר אכן עסקתי בשיווק ולמדתי שיווק ( למדתי מנהל עסקים ומנהל בתי מלון ) ועבדתי בתחום עד שעברנו לכאן.....שוק העבודה פה בהחלט לט היה מזהיר , ולא מזהיר גם עכשיו , אבל מי שרוצה - מוצא ! בעלי מצא פה עבודה ( איש מחשבים ) , היום אומנם עובד בכלל בנצרת עלית , אבל שניינו הסתדרנו פחות או יותר....משתדלים יותר
בסה"כ זה מקום עם פוטנצייאל - כל אזור רמת גבריאל - אזור הייטק בגדול < אני יודעת שעכשיו יש גיוס בטאוור > מבינה מאוד את החששות ומכירה מקרוב , הם הכי נכונים והכי טבעיים , השאלה אם איפה שאתם היום - המצב טוב יותר ? שניכם עובדים ? אתה רוצה ללמוד אז צריך למצוא עבודה שתשתלב עם הלימודים < עבודה במשמרות ? > זוגתך עובדת ? מה התחום שלה ? אולי תוכל להשתלב פה בסביבה גם ? יש לכם ילדים? < דר"א יש פה את ה"הון האנושי " שמאוד משתדלים לסייע לתושבי המקום בנושא של מציאת עבודה ו\או השתלמויות והשכלה > חברים - יש לכם אותנו פה, אנחנו לא הרבה , ...אבל זה לא הכמות - אלא האיכות שקובעת.....ואני מאוד אובייקטיבית כמובן
אוקצור......מי שלא מנסה....לא טועה , לא יודע , לא מצליח
אני בטוחה שכולנו פה נשמח לסייע ולעזור
< ואם יש לכם ילדים , יש פה כמה ילדודס בפורום - נוער אייכותי
מ
טוב
> טוב סיימתי לנאום את משנתי הפטריוטית משהו...מסתבר...
בכל דרך שתבחרו

ואיך איך את לא מספרת על האנקדוטה

של בר הערב. אז זה הולך ככה: דפנה צילמה את בר ויובל על האופנים כשיובל יושבת מאחורי בר ומחבקת אותו, זה היה לפני חודש בערך והם באו היום אלינו והביאו לנו את התמונה על לוח שנה קטן להדבקה על המקרר - אז קודם כל תודה לדפנה. ולענין האנקדוטה: כשבר הגיע, יובל צפתה בקלטת של דורה וכמובן שגם בר רצה לצפות בה, ואז כשדפנה רצתה ללכת, בר, כהרגלו בקודש, בחיוך מאוזן לאוזן (מתוק אמיתי וחתיך אמיתי, אתם צריכים לראות אותו, דפנה סיפרה אותו) אומר באלו המילים: "אני אלך לישון במיטה עם יובלי". כמובן שגם יובלי חייכה והייתה מרוצה (אלא מה? כזה חתיך ומתוק) בעלי (הפולני) שהיה בחדר השינה ישר קם התלבש ובא להשגיח מקרוב על העוללים הקטנים. נו, מה תגידו, זה מתחיל כבר מעכשיו.

S r 35

New member
הנוער של היום (מבטא פולני כבד)

איזה חמודים
ובאמת זוג יפה: בר חתיך עולמי וגם לעדן לא חסר

טל8טל8

New member
תודה תודה תודה

על כל האיחולים! אני מקווה שיהיה טוב! (אגב- אני, בן 19, חי עם אמא שלי ואחותי הקטנה בת ה-9. מעוניין ללמוד במכללת אורנים לכן נעבור דירה. לאמא שלי יש תעודות של מזכירות רפואיות וכו'...רק שפה לא מצאה עבודה והיא מנקה-אין לה בעיה עם זה כ"כ אם אין עבודה. את יודעת אולי אם יש הנחה לארנונה לבעלי נכות או חד הוריות?) אגב-תודה על התשובות האישיות ;)

dafgol

New member
ברור שיהיה טוב ../images/Emo70.gif

דרך אגב אולי דווקא פה יש לאמא שלך יותר סיכוי מאשר בקרית שמונה למצוא עבודה במקצוע שלה < הקירבה לביה"ח , יש מרפאות בעפולה ובכל האזור יש מרכזים רפואיים - רמת ישי , עפולה ,חיפה ואפילו פה במגדל > אני מאמינה שיש הנחה בארנונה כמו בכל עירייה בארץ. < צריך לבדוק ספציפית לגביי אם חד הורית ומפרנסת יחידה , לנכים יש הנחה בכל עירייה > אוקצור - אם רוצים - יכולים
שיהיה בוקר טוב
ואצה רצה לעמל יומי

טל8טל8

New member
תודה תודה תודה

אני גם מקווה שיהיה בסדר(למרות שזה נראה רחוק...מאד!)

S r 35

New member
2800* לא יעזור לך כי אגד כבר לא

פועלת במגדל-העמק - במקומם פועלת חב' קווים (נסיעה בין עירונית לעפולה) והקווים של נצרת (נסיעה בין עירונית לחיפה) - המידע הזה נלקח מהורי, שמרבים להשתמש בתחבורה ציבורית, בעיקר כדי להגיע אלי (אני תושבת חיפה). בכל אופן - מאחלת לך המון הצלחה בלימודים והתאקלמות נעימה בעיר
חברים אפשר למצוא בכל מקום ובסך הכל אני חושבת שמבחינה מסוימת מגדל-העמק מאוד דומה לקרית שמונה במובן של מקום קטן ואינטימי יותר שאנשים עוזרים אחד לשני ואין את הניכור הזה שיש לפעמים בערים גדולות יותר. שוב בהצלחה לך!

SR רק רציתי לתקן

התכוונת שליובלי לא חסר (לי חסר דווקא, מה לעשות, אני מכירה את פגמיי....) אבל נסלח לך הפעם.

למעלה