אתגר חדש:"נבחרת הזרים שלא בנבא"

מנחם לס

New member
אתגר חדש:"נבחרת הזרים שלא בנבא"

האתגר האחרון רץ נהדר. יש כבר כ-35 עונים כאן ובהופס, והכל עדיין נישמך. אני רואה שרובכם מצביעים כפי שאתם חושבים, ולא כפי שאתם חושבים שאחרים ייבחור, וזו כל מטרת האתגר. אז רק למקרה וחם מדי בחוץ בארץ ואתם מעדיפים להישאר בבית עם מיזוג אוויר ויש לכם קצת זמן חופשי, אז הנה אתגר (שאני לא אשתתף בו כי אין לי הרבה מושג בזה) נוסף: יש לנו את נבחרת ארה"ב. ביום שלישי אפרסם את "נבחרת הזרים" (99% מאלה שבחרתם הם שחקני נבא) שהרכבתם, ועכשיו מתווספת נבחרת שלישית לטורניר: הרכב את "נבחרת הזרים שלא משחקים היום בנבא". תשובות עד יום ג' בחצות כאן, או ב- [email protected]

הנה שלי

פפאלוקאס - מנהל משחק מושלם (יוון) דיאמנטידיס - תמנון הגנתי מדהים וינר אמיתי ברגעי ההכרעה(יוון) שישקאוסקס - שחקן השנה באירופה . יכול לעשות סל מכל מצב (ליטא) סמודיס - השלישי מצסקא בחמישייה ,פוורארד אדיר שעושה הכל מהכל (סלובניה) פקוביץ - שחקן על ,אם מינסוטה רוצים להפוך לקבוצת צמרת שיזרקו את לאב ישלמו פיצוי לריאל(נראה לי) ויש להם קו קדמי נהדר לעשור (סרבי) חמישייה שניה רוביו - בחירה ראשונה בדראפט הבא, ילד הפלא האירופאי(ספרד) מאציוסקאס - כשהוא בריא , אין הרבה צלפים כמוהו בNBA (ליטא) סאטו - קצת מפתיע, אבל פרוספקט אדיר ,מאוד מזכיר את לואל דנג (הרפבוליקה מרכז אפריקאית) ספליטר - פוורוארד (משחק בזמן האחרון סנטר אבל מעדיף לשחק ליד חוטב עצים גבוה) מאוד מגוון עם הבנת משחק אדירה (ברזיל) שחורציאנידיס - בייבי שאק בגרסה הרזה מפחיד ,בלתי ניתן לעצירה ברגע שהוא מקבל כדור בצבע,תנועה טובה מאוד יחסית למשקל ,מאוד אינטלגנטי (יווני - קמרוני) מוסיף עוד 2 לסגל של 12 : נאברו - לה בומבה !!! מלך (ספרד) ניקולה וייציץ - שעוברים להרכב שקולע מבחוץ אין שחקן עם הבנת משחק כמו האיש הזה - מוסר יותר טוב מסאבוניס ולמרות המקטרגים עוד כוחו ברגליו (קרואטי)

מנחם לס

New member
יותר מדע שמות מסתיימים ב-"ס"...

לפני 20 שנה רוב השמות היו מסתיימים ב-"יץ'"...

STEVE NASH

New member
שלי

1. פאפאלוקאס - באמת רכז שאין מישהו אחר שמשתווה לו. וראינו את זה נגד האמריקאים ב2006. 2. דיאמנטידיס - שחקן ההגנה הכי טוב באירופה, שחקן שמסוגל לעשות הכל בשני צדי המגרש. 3. שישקאוסקאס - מדהים. קלעי גדול, חזק מאוד , חודר , מוריד שחקנים לפוסט ועושה נקודות מתי שהוא רוצה. 4. מתאש סמודיש - עוד שחקן תוצרת צסק"א, טנק בצבע ויד רכה מבחוץ, שחקן נהדר. 5. דיוויד אנדרסן - עוד שחקן תוצרת צסק"א. גם כן טנק בצבע, ויד רכה מבחוץ[2.10 ומוביל את היורוליג באחוזים לשלוש]. חמישייה שניה: 1. זוראן פלניניץ'- עם כל הכבוד לרוביו, פלניניץ' נתן עונה נהדרת בטאו, וגם הוא שחקן שמסוגל לשחק בהרבה מאוד עמדות[למעשה הוא רכז בגובה 2.00]. 2. רימאס קאוקינס - נכון, נפצע באמצע העונה, אבל עד אז הוא היה הברומטר של סיינה. 3. הנרי דומרקאנט[בוסני] - אחד הקלעים המחוננים שקיימים באירופה, מסוגל אשכרה לקלוע סל מכל מצב. 4. טיאגו ספליטר - הוא שיחק סנטר ברוב שלבי העונה, אבל גם בעמדה 4 הוא שחקן שקשה לעצור אותו. 5. ניקולה פקוביץ' - נתן עונה גדולה ומפתיעה בפרטיזן, ללא ספק שחקן שהפתיע רבים. עוד שני שחקנים: רקוצ'ביץ'[טאו ויטוריה], קשישטוף לברינוביץ'[סיינה]

למעלה