אתה

yehudit4god

New member
אתה

חודשים שהאשמתי את עצמי, שנים בעצם.
על כשלונות שלא שלי, על חטאים שלא עשיתי, שבגללי אין לך עבודה בגללי אין לך חברים בגללי הכל קורס והפסקת לדבר איתי.
אולי אני כבר לא מעניינת, אולי המדינה מתאכזרת אליך ואולי אלוהים מעניש אותי וכך גורם לך להכשל.
וכשסיימתי להאשים אותי בכל אלה והחלטתי להמשיך בלעדיך פתאום התחלתי להאשים את עצמי שלא הייתי מספיק חזקה לשרוד את זה. אחרי כל כך הרבה שנים ומליון חלומות על עוד ילדים ונכדים ביחד. ואיך הבטחנו שלא נפרד לא משנה מה. הלכתי ככה בלי לחשוב. וראיתי אותך מתחרט ונשבר לרסיסים מולי חודשים קורא תהילים יום יום באותו סוודר קרוע מתאבל ובוכה בגינה. יום יום בוכה מבקש עוד הזדמנות לתקן אבל אני המשכתי ללכת.. ואלוהים לא עזר לך משהו נגמר ולא הצלחתי להשאר.
כשויתרת לעצמך ויתרת עליי.
לא מרגישה שאיבדתי דבר ושמחה מאוד שפגשתי אותך. הבאת לי ילדים יפים ובנינו חיים שהרבה יכולים לחלום עליהם.
אתה האדם הכי טוב ותמים שפגשתי מעולם ולכן התחתנתי איתך.
רק חבל שהפסקת לדבר אליי. השתיקה שלך הרגה אותי באיטיות עד שהשתתקתי גם אני. גססתי מול עיניך ולא ראית.
המשפחה שלנו התפרקה כשהמילים נגמרו
המשיכה נגמרה כשנגמר הכסף
אבל הקשר ממשיך
ימשיך תמיד קצת אחר
וכל מי שניסה לשכנע אותי אחרת לרמוס אותך לא הצליח. כי אני נאמנה ואהיה תמיד למשפחה שלי. אתה עדיין המשפחה שלי ותהיה בחייך ובמותך חלק בלתי נפרד. לא מוכנה שתפגע.
יודעת שלא תפגע בי לעולם. גם בלי מילים מהקצה השני של העולם. תכבד ותדאג ואני לא אפגע בך מהרגע שנפרדנו לא משנה מה יקרה. כמו שהבטחתי אקיים. לא אפגע יותר.
עדיין מאוכזבת ממך, כי הפסקת לדבר
כי פירקת חלום
אני במקום אחר עכשיו
אנחנו כמו תמיד מסתדרים מבינים בלי מילים ומכבדים
אבל טוב לי לבד
ככה לבד
בשקט
אתה שם ואני פה
מסתדרים טוב יותר במילים בודדות ושטחיות מכשהיינו ביחד ורדפתי אחריך לשיחות עמוקות שלא נגמרו. כמה רדפתי אחריך... ובכלל כמה רדפתי אחרי אנשים שרק יקשיבו. היה לי כל כך הרבה מה להגיד וכל כך הרבה דברים לא פתורים.
ועכשיו פתאום טוב לי ככה
לבד
בשקט
בשלום עם כולם
שישאר ככה. שלווה
לא רוצה ולא צריכה יותר כלום ואף אחד
מקוה שתצליח ותהיה מאושר ותפרח כבר עכשיו אתה פורח ועובד וטוב לך. וטוב לי שטוב לך. איפה שלא תהיה.
סליחה שהכאבתי לך
זה היה גם לטובתך שעזבתי. אני מקווה שיום אחד תבין שגם לך עדיף ככה במקום שבו אתה שייך ומצליח לעבוד ולתקשר.
סליחה שלא יכלתי לבוא איתך
יודעת שהבטחתי שנלך לשם ושרק שם אתה מצליח לפרנס ולדבר.
זה לא המקום בשבילי
ניסיתי הכל
באמת שניסיתי
אבל אתה כבר לא היית בעולם הזה
שקעת וברחת
והשארת בור כל כך עמוק שלא נותר לי אלא למות או לקפוץ החוצה.
ודקה לפני המוות קפצתי רחוק.. חיפשתי את האור.
אני עדיין מחפשת
אולי תמיד אמשיך לחפש
סליחה.
אני סולחת גם לך
זה כנראה לא הדרך
אני עוד מחפשת את הדרך שלי
הלוואי שיהיה לך טוב
תמיד

למעלה