אתור!!

lilo the sexit

New member
אתור!!

אז ככה... מי שפעם התחפש לשפן יכול לשים ת'שפן שלו ת'אוזניים.. וסוודר כחול ומכנס ירוק ניראה לי לא זוכרת.... ונעליים אדומות וקיבלתם את באסטר!! מי ששחום עם ראש ביצה!!(חחחחחחחחחח)יכול להתחפש לאלן(מח)וצריך להביא ספר על מדעים...

lilo the sexit

New member
מי שיש להה...

שער חום רגיל וומגיע לחזה בערך עם שמלה סגולה יכולה להתחפש לסנובית הזאתי........ רגעע מה השמות של השחקנים? 1.אתור 2.גילי 3.באסטר 4.מח 5.קטרין(אחות של פרנסין) 6.פרנסין 7.הסנובית אבל איך קוראים לה!??????זאתי עם השמפלה הסגולה והצמות... זאתי שאומרת ---אהה מופי לא?מופי קרוסט מאייר...או שקרוסט מאייר זה מה גילי אומרת? תגידו לי אתם טוב!? ביי....

lilo the sexit

New member
גמאני רואה אתור ולא מתביישת בזה!

זה מענייןןן!!! ביס-ערוץ-46. כל יום א'-ה' בשעה-14:00 עד 14:25(בצהריםםם!!) וראיתי שגם יש שידורים חוזרים בימי שבת או שישי!!! יאלה ביי.... מי שלא יודע הנעליים שלהם בצבע-אדום! ביי... נכון שזה מקורי?! אפשר גם לאלביס אפל-פי שזה לא הכי מקורי! אפשר גם לפית שינים.... או למישהו מערוץ הילדים.. יעני לדיקלה קידר יהיה קל להתחפש...

חחחחחחח גם אני רואה ארתור

ופרנסין זאת זאתי שאוהבת ספורט ארתור זה הכוכב.. באסטר זה זה שאוהב לאכול ושונא לימודים מח זה החכם מופי זאת העשירה הסנובית (וזה קרוס וואייר אם אני לא טועה) בינקי זה הגדול הזה, מכנופיה גילי זאת אחות של ארתור ויש את זאתי שאחותה מגדת עתידות כזאת חחחחח ויש את הכיבשה הזאת ...(לא זוכרת את השם) ויש את התאומים... ויש מלא...

lilo the sexit

New member
אהלן מוחיתת!

איזה חכמה!! את מח/ית.... אםשר להעתיק ממך בספרות?לא הבנתי ממש על ביאליק גברת איריס אידיבו/מח.

yuviz

New member
Nופי קרוסואייר croswayer?!

שתי חברות שלי התחפשו לארתור ולגילי! זה היה קורע מצחוק!

lilo the sexit

New member
וואלהה?חחחחחחחח

באמת?!,זה היה דומה!? שרית חדד יכולה להתחפש לגילי עם השער שלה חחח...

חחחחחחח

גם אני רואה ארתור -ולא מתביישת בזה!!!!! חחחחחחחח הרבה מהשיכבה שלי רואים ארתור סדרה חמודה!

yuviz

New member
גם אני שהייתי בת 9 ראיתי ארתור!

אבל אני עדיין רואה! ואני גאה!

mikmik000

New member
גם אני רואה...חחח

אמ.. שחכת את סו אלן ואת אחותה נו..אממ... שחכתי איך קוראים לה.. והשם משפחה של מופי קרוס מאייר נראה לי.. ומי עוד יש שלא אמרתם...אממ...חחח יש את הכלב של ארתור-חבר, ויש את בינקי שזה מהכנופיה אבל נראה לי אמרתם אותו..חחח אני לא זוכרת, ומי עוד יש? בטוח יש עוד..אמממ...אההה אני יודעתתת יש את נדין שזה החברה הדימיונית של גילי ויש את החברי כנופייה של בינקי ששחכתי איך קוראים להם... =\ מי עוד יש?

אה אני יודעת מי עוד יש

יש את סבתא של ארתור יש את התינוקת יש את ההורים של ארתור... יש את... המנהל את מר עכבר ויש עוד מלא אבל אין לי כוח לכתוב אותם חחח

חולה על ארתורררררררררר

חחחחחח חולה על זה...חחח..זה מתאר את חי היומיום...תמיד שאני נפגשת עם החברות בשישי בערב,כל נושא שיחה זה על ארתורררר..איזה יאפה זה...חחח ואומרים קרוסוואיר...משו כזה..!!! חולה על ארתור...רק חבל שאני יודעת כבר את כל הפרקים בע"פפ...!!!!

ארתור זאת סדרה...

פשוט אחלה ו-100ממת...חולה עליה...ועל שאלתך זה מופי קרוסוויר... חחח מקווה שעזרתי... אוהבת, ויקוש...

miss chupi

New member
איך אתם לא זוכרים שמות!

המגדת עתידות זאת פרונלה והכבשה פחחחחח זאת סו אלן!!!!!

למעלה