אתם ה-DJ

ZeusMan

New member
אתם ה-DJ ../images/Emo50.gif

תפעילו לשניה את הדימיון שלכם ודמינו שאתם מתקלטים לרחבה מלאת שוחרי שלום אוהבי רגאיי... עכשיו עלייכם לבחור חמישה או יותר שיריי רסקיו(SOS) שתשתמשו בהם ברגע שאתם רואים שהרחבה מתרוקנת ואתם ממש רוצים שאנשים ידבשו בחזרה אליה.... כאן : 1. 2. 3. 4. 5. "______________________________" כאן יש מקום אם יש לכם יותר

זה מאוד תלוי בסוג המסיבה.

אם מדובר בדאנסהול פראי או ראב א דאב כובש או סטריקלי רוטס&קולצ'ר. נניח ומדובר במסיבה חמה של הלהיטים הכי חדשים אני אלך לפי רידימים: 1. Old Skool Riddim שלושה טיונים ממנו ולבסוף Mr. Vegass-Do You Know והקהל ישאג ואני אעצור את השיר ואתחיל מההתחלה. 2. Baby Cham-Ghetto Story חמש שניות מהטיון כשזה עוד רק א-קפלה ומייד אעצור ואעבור לטיון הבא כדי שלא יתחילו יריות באוויר. 3. Conffetions Riddim אותו דבר כמו עם האולד סקול ולבסוף Chuck Fenda-Gush Dem ואעשה לו איזה 10 פול אפים. 4. Perfect-No Badda Me 5. Sweat Riddim כשהקהל כבר יאבד אשתונות אני אנגן את קפלטון וביני מאן ואם המסיבה לא עלתה באש עד עכשיו אז לא קוראים לי גיל... נשמע לא מכאן? ככה אני זוכר לטובה את כל הדאנסים שהייתי בהם ביארד, וזה היה לפני חודש וחצי כולה.........

ZeusMan

New member
Chuck Fenda - Gush Dem

10 פול אפים ?!!! תרים את הרף ! מה עם אחד לדאנס הבא ?

אני גם חושבת שזה מאוד קשור לסוג-

המסיבה..אממ.. אם זו מסיבת דאנסהול/רגא אז הרשימת מקרי חירום היא ככה: Cutty Ranks - Six Million Ways to Die Red Rat - That Girl Punanny Riddim - Boy Blue - Lovindeer Shaba Ranks - Ting A Ling voicemail-fatima- Naty Ranks - Bogle Queen Buju Banton - Hot This Year Tok-Top A Tappa Cutty Ranks - Ganja Pipe Cutty Ranks - Limb by Limb Macka b - Sex machine Gregory Issacs & Lady Patra - Late Date Shaggy - Big Up Red Rat and Goofy - All In For That ואם השתמשתי כבר בחלק מהרשימה של הספייר- מכירים את הספייר של הספייר?!!?! הייתי שמה איזה מיקס שמהלכו יותר מ- 13 דקות כמו-- Red Rat & Beenieman - Ragga Dancehall Mega mix שמומלץ בחום!!!!!!!!! ובטח שמה עוד מלא בספייר חהחה כמו שאני מכירה אותי
אממ.. אם זו הייתה מסיבת רגאיי באיזו חורשה, מסיבת רוטס רגאיי יאנו.. עם קהל טיפה אחר, שפחות מכירים ת'מי והמי- הרשימה הייתה ככה: Jah Cure - Soon we'll be free Alpha Blondy - Coco de Rasta Richie Spice-Grooving My Girl Bitty Mclean - It Keeps Rainin' (Tears From My Eyes Junior Reid - Higgler Move Black Uhuru - Shine Eye Gal Eek A Mouse - Wa Do Dem Carlos - Young Girl Systers Jam - The People Of This World Aswead - Shine ו/או Fanton Mojah - Hail The King Jah Cure - Sunny DaFanton gyptian-is_there_a_place turbulence-notorious Gentelman-Runaway Gentleman - Jah Jah never fails Sizzla - Thank You Mama Coco Tea & Cutty Ranks - Waiting In Vain Cocoa Tea & Buju Banton - Too Young fantan mojah -- corruption Gyptian - Mama I Wayne - Cant Satisfy Her טוב, וזה בקטנה- מעניין איך יכול להיות סט שלם שלי
שיהיה יום מעולה ומהנה -כשף!!

Carcass

New member
טוב..

1. Damian Marley - Welcome To Jamrock. 2. Sizzla - Praise Ye Jah. 3. Tony Rebel - If Jah Is By My Side. 4. Bob Marley - Iron Lion Zion. 5. Capelton - Jah Jah City.

ZeusMan

New member
תקפצו עם אלו על בטוח...

Alpha Blondy - Yitzhak Rabin Turbulence - Firm Tomer Yosef - Al Tatosi Buju Banton - Hills and Valleys Richie Spice - Ghetto Girl

fleaboy

New member
ננסה:

1. bob marley - one love 2. morgan heritage - liberation וישר אח"כ capelton - jah jah city 3. TOK - wah gwaan 4. damian marley - move 5. cocoa tea - the weed נראה לי זה יסדר את העניינים

ZeusMan

New member
בקשר ל-COCOA TEA

יוצא להם אלבום ב-16 למאי... האלבום יקרא Save Us Oh Jah.... והינה רשימת השירים : 1. Babylon Feel It 2. Save Us Oh Jah 3. Biological Clock 4. Can't Tek The Fire Bun 5. It Was Charm 6. How You So Hypa 7. Spin The Song Ya 8. Sea Drugs & Crime 9. Don't Give Your Love Away 10. Got To Now 11. Let The Music Play 12. Wave Yuh Hand 13. Stop Him 14. Stay Far 15. Indian Woman

ZeusMan

New member
אופס, יותר מידי קניידלך בארוחת שישי

מתשתש את המח..

K C

New member
החלום, יום אחד....

לתת סט משלי. אילו החלומות היו מתגשמים.... מתגשמים.....מתגשמים....

roirosenthal2

New member
המועדפים שלי

1. damian marley- more justice 2. max romeo- one step forward, two step backeard זה לא למסיבות אבל אני חולה עליו 3. caleton- the day will come 4. wailing souls- shark attack 5. tony rebel- if jah is stainding by my side 6. israel vibration- vulture 7. jah cure- longon for 8. sizzla- taking over

K C

New member
מממממממממממ

הראשון יהיה Fantan Mojah - Hail the Kingרק כדי להצית את הלהבה אחרין יבוא Matisyahu - jerusalem...גאוני שוטי הנבואה יפציצו במלון ברבת עמון יבוא אליהם בדאב שיפוצץ King Tubby & Soul Syndicate - Dub In The Right Way (Dreadzone Mix) ולסיום לענן Burning Spear - Man in the Hills פינקתי

K C

New member
איך פרח מהמוח...פרח

משהו שיקפיץ את כולם Israel Vibration - Rudeboy Shufflin

ZeusMan

New member
השתגעת ?!

שוטי הנבואה - ברבת עמון אתה רוצה לשרוף סופית את הרחבה ?! אין ספק, פינקת ברשימה שורפת ביותר...

טובא

New member
ההיתי משתתף בדיון הזה אבל אז

ההיתי חושף סודות של הCREW...

למעלה