אתם זוכרים מה היה השיר הראשון,

pRiNcEsSa 10

New member
אתם זוכרים מה היה השיר הראשון,

של זמר/זמרת/להקה יפניים, ששמעתם? השיר הראשון של אותה להקה/זמר/זמרת יפניים, ששמעתם..?

RIKKI - Suteki Da Ne

כששיחקתי ב-Final Fantasy X.... ואז... כשהודיעו על Final Fantasy X-2, שמעתי את קודה קומי הנשמונת בפעם הראשונה עם real Emotion, ומשם הדרך להתמכרות הייתה קצרה...

תגובה יותר טובה!

אז הבנתי מה בדיוק המטרה... P: Koda Kumi - real Emotion BoA - LISTEN TO MY HEART Utada Hikaru - Simple & Clean ayumi hamasaki - INSPIRE Angela Aki - This Love Mika Nakashima - GLAMOROUS SKY Yuna Ito - ENDLESS STORY misono - VS

pRiNcEsSa 10

New member
אני אתחיל...

Gackt - Vanilla Miyavi - Jibun Kakumei Ai Otsuka - SMILE Ayumi Hamasaki - Dearest HINOI Team - IKE IKE An Cafe - Smile Ichiban Ii Onna BoA - Every Heart Do As Infinity - Fukai Mori Namie Amoro - Come Hitomi - I Am Hitomi Shimatani - Angelus Every Little Thing - Ai no Uta V6 - Change the World Day after Tomorrow - Itazurana Kiss Tackey & Tsubasa - One Day, One Dream Dream - Get Over AKB48 - Keibetsu Shiteita Aijo Nightmare - The World Nana Katase - Fantasy shela - Days Kids Alive - Bokura No Boken MTH - What's up,people ORANGE RANGE - Asterisk Maaya Sakamoto - Loop Kotani Kinya - Blaze זה מה שאני זוכרת עכשיו. אני לא יודעת אם אני זוכרת עוד, אבל אם אני אזכר, אני אוסיף.

nadav1232

New member
^_^

V6 - Change The World dream - My Will BoA - Every Heart ayumi hamasaki - Dearest (ובקיצור כל השירים מאינויאשה ומעוד אנימות בערוץ הילדים בערב). Chieco Kawabe - Be Your Girl הממ וזהו, אלה השירים היפנים ששמעתי ממש בהתחלה ^_^

pRiNcEsSa 10

New member
אממ... ענראה שלא ניסחתי נכון.

הכוונה שלי הייתה, אם אתם זוכרים מה היה השיר הראשון של כל אחד מהזמרים/זמרות/להקות היפניים שאתם שומעים.

pRiNcEsSa 10

New member
לא,

השיר הראשון ששמעת, של הלהקות/זמרים/זמרות... לא השיר הראשון שיצא.

oracle

New member
זה~ ../images/Emo12.gif

בפעם הראשונה שהקשבתי לשיר Jrock באופן מודע, וגם צפיתי בו ב-DVD של ההופעה תוך כדי, זה היה Illuminati של Malice Mizer... [מוגבל לגיל 18 ומעלה P=] לפני זה שמעתי מלא שירים אחרים שהתנגנו בחדר של מאיה, אבל זה היה ברקע, אז אני לא מחשיבה את זה ^^ בקשר ללהקות האחרות, יש יותר מדי, ואני גם לא כל כך זוכרת :<

אני זוכרת של כמה זמרים ולהקות^^

השיר היפני הראשון שבכלל שמעתי זה בטח Shining (מה-DDR) של Riyu Kosaka ו-Noria. השיר היפני ששמעתי של Otsuka Ai הוא Sakuranbo השיר הראשון ששמעתי של Morning musume הוא Sexy boy ואז בכלל לא הכרתי את הלהקה, ואחרי הרבה זמן הגעתי שוב לקליפ שלהם ואני חושבת שהוא היה Ai araba It's all right השיר הראשון ששמעתי של W הוא Ai no imi wo oshiete ואז שמעתי אותו בתור "שיר מעצבן"XDDD של BoA, V-6, Ayumi Hamasaki, Hitomi Shimatani, Do as infinty ושאר הזמרים והלהקות ששרו באינויאשה שמעתי פעם ראשונה באינויאשה השיר הראשון של Aiko Kayou ששמעתי הוא Aishitene motto השיר הראשון של Hinoi team ששמעתי הוא Ike ike השיר הראשון ששמעתי של Cheiko kawabe הוא Sakura kiss *מקצרת* של Kotoko הוא Sakuranbo kiss של Shanadoo הוא King kong של Nana Kitade הוא קיס של Anna Tsuchiya הוא Rose של Tommy heavenly6 הוא Lollipop Candy ♥BAD♥ Girl של Tommy fabuary6 הוא Lonely in Gorgeous ו.....אממ...זה כל מה שעולה לי לראש כרגע^^'''' (אני זוכרת יותר ממה שחשבתיXD)

nadav1232

New member
אז.. הנה ^^

וואי אבל זה קשה.. (אני אכתוב את הזמרות והלהקות שאני אוהב ביותר כי יש המון ><') ^^; BoA - Every Heart ayumi hamasaki - Dearest Koda Kumi - Cutie Honey ai otsuka - Kuroge Wagyuu Joushio Tanyaki 735 Yen hitomi - I am Namie Amuro - Come Utada Hikaru - This Is Love Hitomi Shimatani - ANGELUS Nami Tamaki - Sanctuary melody. - Dreamin' Away 'yuna ito - losin Mika Nakashima - Aishiteru JYONGRI - Possession Tomiko Van - farewell (ayaka - Start to 0 (Love YUI - TOKYO Mai Kuraki - Best of Hero Angela Aki - Kiss Me Good-Bye Ami Suzuki - Delightful misono - VS Sowelu - Dear friend sifow - LOVE & PEACE MAY - WONDERLAND Aya Kamiki - Communication Break !every little thing - Grip HINOI team - IKE IKE ↑↑mihimaru GT - Kibun Joujou Morning Musume - Aruiteru dream - My Will AAA - Hurricane Riri, Boston Mari GAM - Melodies SHANADOO - King Kong

Omer Kun

New member
אני ממש לא זוכר ><'

אבל השיר היפני הראשון ששמעתי אי פעם היה Let Me Be With You (נראה לי שזה השם שלו). הוא היה השיר פתיחה של צ'וביטס! גאד, עוד מעט עוברות שנתיים! =O

Omer Kun

New member
השיר היפני הראשון ששמעתי אי פעם... ><'

איזה משפט חכם להגיד... ><' שאתם קוראים את זה תורידו את ה"אי פעם"... XD תודה - -'

innocence

New member
שיר הסיום של קאובוי ביבופ.

אמנם לא השיר הראשון (הייתי מכורת פוקימון והורדתי הרבה שירים ביפנית) אבל זה השיר הראשון שהתייחסתי אליו בתור מוזיקה ולא כ "יא, איזה מצחיקזה ג'סי וג'יימס ביפנית!"

sonaku

New member
לא ממש..אני חושבת שזה

איזשהו שיר של איומי...או שיר של בואה מאינוישה... אני זוכרת שהתאהבתי במאליס מהפעם הראשונה ששמעתי אותם! ^^ אני זוכרת את ההופעה הראשונה של מאליס שראיתי...לפני 3 שנים,בוולווטXD

last day

New member
השיר הראשון שBOA הוציאה ביפנית

OD פיס משהו.. @_@ אעההה לא רוצה לעשות מבחן חוזר בביולוגיה T_T

למעלה