אתם חושבים שהמלחמה נגמרה?

dafgol

New member
אתם חושבים שהמלחמה נגמרה?

אחרי שתסתיים הפסקת האש החלקית....זה יגמר או לא ? אני מאוד מקווה ורוצה שזה יגמר כבר , אבל יש לי תחושה בלתי מוסברת...שעוד לא הגענו לסוף המלחמה הזו... מה דעתכם ? שיהיה לנו יום שקט ורגוע

dafgol

New member
לצערי, אני חושבת שאתה צודק

מאוד לצערי ,כי כמו שכתבתי התחושה שלי שעוד יהיה שמח פה.....

לא נראה לי...

המלחמה לא מראה עוד סימני סיום
גם אם זה נראה, המלחמה יכולה להמשך עוד הרבה. שיהיה לנו יום שקט ובלי אזעקה יומית, תודה.

S r 35

New member
גם לי נראה שזה עוד לא נגמר

ועד כמה שיישמע מוזר אולי מה שאני אומרת, בתנאים האלה עדיף שזה לא יסתיים עכשיו כי אז כל הסבל, הכאב וההרוגים היו לחינם. עדיף לסיים את המלחמה כשהמצב ישתנה בלבנון ונוכל לחיות בגבולות בטוחים. מצב של הפסקת אש כפויה הוא לא מצב טוב מה עוד שאני חושבת שזוהי הפסקת אש שבירה מאוד ואני חושבת שעוד מצפים לנו בלאגנים, לצערי. אבל חוץ מזה היה נחמד מאוד לישון הבוקר עד מאוחר ולא להתעורר להשכמה היומית של נסראללה
דפנה מה שלומכם? קיבלת את המסר שלי מאתמול בלילה?

dafgol

New member
לא קיבלתי...נראה לי מערכת המסרים

קצת מבולבלה לה....

S r 35

New member
טוב אז הנה מה שכתבתי במסר

תשמעי, ניר לא מפסיק לדבר על בר ועל הטיול שהם עשו ברפת
לפני כמה ימים התקשרה אלי חברה מנתניה. ניר, המרכזן של הבית, רצה כמובן לדעת עם מי אני מדברת. אמרתי לו שאני מדברת עם ורד, אמא של אריאל. ומה הוא עונה לי ... "לא מכיר שום אריאל! רק את בר שהלכתי איתו לרפת. רוצה ללכת איתו עוד הפעם לראות פרות."
נו, מה את אומרת? ... צריכים לארגן מפגש ילדודס (וגם הורים). חוץ מזה, מקווה ששלומך טוב ושאת מרגישה טוב.

S r 35

New member
והיה לנו יום שלם בלי אזעקות בחיפה

שרק ימשיך ככה. לילה טוב ושקט לכולנו.

אני מתה על פרות..../images/Emo9.gif

ואני אוספת פרות.. אז אם יש לכם בובות של פרות והן מיותרות אני הכתובת

dafgol

New member
גם את ?

גם אמא שלי...... מבטיחה למצוא לך
מיוחדת.

חחח לאט לאט כולם אוהבים את הפרות

ואת לא חייבת לחפש, רק אם יש לך פרה לא רצויה..
יש לי אוסף מעל 140 פרות בחדר שלי

dafgol

New member
אמא שלי חזק באיסוף בובות

של פרות ובובות בכלל מכל העולם.... איתגרת אותי למצוא לך

dafgol

New member
יקירתי , אני בטבעון עם הבנים

אחרי שבלילה רז היה ער ולא נתן לי לעצום עין , אלא רק לשמוע אותו נואם בג'יבריש מדוברת.... מקווה שבקרוב נוכל ללכת שוב , גם בר מדבר על זה די הרבה... אני אדבר איתך בערב
אני

dafgol

New member
תתפלא יש...

הבנים שלי המציאו את השפה הזו....בקרוב זה יכנס לתוכניות הלימוד של משרד החינוך. אם יסתדר לפי התכנונים....זו תהיה אחת הבחינות בבגרויות...

../images/Emo6.gif ובקשר לפרה..

בימינו זה כבר לא מאתגר למצוא בובה של פרה, מאתגר למצוא משהו שאין לי

עוד יומיים ויהיו כבר שלוש שבועות

ללחימה/מלחמה.. {אני מתכוונת בתאריך לועזי}

למעלה