אתם לא מאמינים....

אתם לא מאמינים....

ביום שישי שעבר( 1.1.05) היה היום הכי מהמם בחיים שלי........... הלכתי כזה למועדון בנהריה... ואיזה "ציידת כשרונות" ראתה אותי ואמרה לי שאני מאוד מתאימה לאיזה סדרה שתפורסם בעורוץ- 13 (ביס) והיא אמרה לי שכדי לי מאוד ללכת לאודישנים אבל גם כדי לי בנתיים לא לספר לאף אחד (חוץ מההורים והמשפחה)... אז הלכתי לאודישן וה-ת-ק-ב-ל-ת-י!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אז ככה הסידרה תתחיל בערך באפריל(4)...... ויקראו לה משהו כמו...הסודות שלנו או סודות נעורים...... או משהו עם סודות.......... וווווואי אני כל כך מתלהבת מזה!!!!!!!!!!!!!!!!

יאייאאאאאא איזה כיף לך תהני!../images/Emo20.gif

בטח אחרי זה יכתבו שהם חולים עלייך חחחחח תתחדשי ממי תהני מכל רגע!

מזל טוב מאמי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אולי תיהי מפורסמת ואז נעריץ אותך כמו את ראש גדול מי יודע? חחחחח שיהיה בהצלחה באהבה מאיה אני כבר מעריצה אותך!!!!!!!!!!!!

תודה

העתיד המזהיר שלי: עוד 5 שנים אני סופר מפורסמת יונתן שנברג יהיה מעריץ שלי... ואז נתחתן... יהיו לנו 3 ילדים.... נהיה הסלברטים הכי ידועים בעולם נשחק ב-50 סרטים בכיכובינו... נזדקן ביחד ונמות!!!!!!!! תודה רבה לכולם על הפרגון

shusha13

New member
וואי כייף לך

לי אף פעם לא יהיה ת'מזל הזה:(:( חחח.. אף פעם כזה מישהו לא יראה אותי הרבה הרבה מזל טוב ותהני.. את רוצה להכיר??? את נשמעת חמודהחח בת כמה?

Gc FaN

New member
מזל טוב מותק!!!

אם היתקבלת כניראה את ממש מוכשרת!!! אז שיהיה לך המון בהצלחה מתוקה מואהההההה

הדרוש13

New member
ווי איזה כיף!! תהני!!

בת כמה את? ו...את יודעת בערך על מה תיהיה הסדרה?

לכולם...

היא תהיה על חבורת צעירים.... שבאה ילדה חדשה והיא מן חנונית עושים עליה חרם..... ואני משחקת את זאת שבהתחלה מגעילה אלייה ואז אני נעשית חברה מאוד טובה שלה ומתחילים לעשות עליי חרם.... ותסוף תראו אני לא רוצה להרוס...... ד"א אני בת 15 לכל מי ששאל.... ואני לא מנהריה אני רק הלכתי למעדון שם.... אוהבת רזי....!!!!

יעז

New member
ואו../images/Emo70.gif ../images/Emo49.gif ../images/Emo105.gif

האודישנים עדיין מתקיימים
איפה
דרך אגב, בת כמה את

JustME79

New member
כיף לך!

איזה שווה לך, תהני ובהצלחה חח...תמיד מסתובבים במקומות מלאים כאלה "ציידי כשרונות"
שיר.

למעלה