אתם לא מבינים שום דבר במוזיקה!

אתם לא מבינים שום דבר במוזיקה!

וואלה אנשים אתם לא מבינים במוזיקה בכלל!!!!!!!!! לינקין פארק זאת להקת רוק מטאל יותר טובה מכל הלהקות המסריחות האלה שיש להם קליפים כחולים ב- MTV אז על מה הויכוח פה? אלה שלא סובלים את לינקין פארק ולא יודעים מה זאת מוזיקה אמיתי אז עדיף שתיסתמו ת´פה שלכם ושבו בשקט לכו תישמעו את המוזיקה של בריטני ספירס ותיחנקו ומזה השולשיט הזה שלינקין פארק נאצים? רוב ובראד יהודים !!!!!!!!! אתם אנשים ממש בלי סינגון ואתם לא מבינים במוזיקה לפי מה שאני רואה!

מירי רז

New member
ילדה, אני איתך../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

Nightwish-boy

New member
את מדברת בדיוק כמו מעריצה של בריטני

אותן טענות ואותו סגנון דיבור מתלהם ומתלהב... ועוד דבר שגורם למעריצי לינקין פארק להיות שנואים עלי... זה שהם נאצים זה באמת שטויות אבל יש חשד כזה כמעט על כל להקה (את יודעת כמה להקות מטאל נחשדו בנאציזם? הגיטריסט של סלייר שם סמל של אס.אס על הגיטרה, RAMMSTEIN נחשדו על ידי רבים, לBEHEMOTH היה ביטוי מאוד מאוד מוזר אודות בעיות "הגזע האנושי", MARDUK נחשדו גם כן ויש עוד רבות וטובות... גם ACE OF BASE הפופיים נחשדו ועל זה היה דיון שלם) ככה שזה מאוד מאוד נפוץ ומאוד מאוד טבעי לחשוב ככה... לינקין פארק הם לא רוק, ולא מטאל. אפשר להגדיר אותם כפופ-רוק, או יותר נכון כ"פופ עם דיסטורשן", זה חביב אבל לא הרבה יותר מזה לדעתי. רוב אלה שתוקפים כאן את לינקין לא בדיוק שומעים בריטני. אנחנו שומעים מטאל אמיתי, מהסוג שאין ממש באמטיוי (למרות שראיתי פעם שהיה קליפ של קריידל באמטיוי! איזה הישג) ובדיוק בגלל זה הם תוקפים אותם... כי אנשים מחשיבים אותם למטאל אמיתי ואיכותי, והם לא. מקסימום להקה חביבה, לא הרבה יותר... זה שמישהו לא אוהב מה שאת אוהבת זה לא אומר שהוא לא מבין במוסיקה. יכול להיות מאוד שהוא שמע יותר דברים ממה ששמעת אי פעם, ויכול להיות שהוא פשוט לא נמשך לתחום. זה לא מצביע על טעם כלשהו. לסיכום הייתי ממליץ לך להפסיק להתלהב ולפתוח את האוזניים גם למוזיקה אחרת (אם את צריכה, אני יכול להמליץ על להקות...) שלך דור

למעלה