אתם מכירים

אתם מכירים../images/Emo60.gif../images/Emo185.gif

את הרגעים האלה שמרגישים בהם ריקנות כזאת? שאתם מרגישים שהכל יותר מדי שיגרתי? שאתם חושבים שכל יום הוא בדיוק כמו היום הקודם? מה אתם עושים כשזה קורה לכם? איך אתם מפיגים את היותר-מדי-שגרתיות הזאת?

קורה לי הרבה :)

משתדלת להמשיך לחייך, חוזרת הבייתה ברגע שאני מסיימת את כל העיסוקים שלי, זורקת הכל מאחוריי והולכת. פשוט הולכת, עם הכלב, או סתם סיבוב עם דיסקמן, או נוסעת לים כשלא יותר מדי קר לי. מנקה לעצמי את הראש טוב טוב, ועוד דרך היא פשוט לישון, להתרפק על השינה ולהנות ממנה, וברגע שאני קמה אני כמו חדשה, ככה גם בנוגע לשירים אצלי, אחרי שמיציתי עד תום ונהניתי מכל שיר אני כבר מרגישה יותר טוב

שוKולד

New member
כן, לא רק ששיגרתי

אלא שהכל פתאום נראה משעמם ומאוס יש כמה שירים שתמיד עושים לי מצב רוח טוב, אני שמה אחד והכל נראה אחרת. או הולכת לישון ומנסה לקום אחרת...

shonshon5

New member
מכירים.. מכירים... ../images/Emo122.gif

הפתרון הפרטי שלי למצבי צבירה עתירי נאחס: 1. Pink Floyd: Wish You Were Here 2. Eva Cassidy: Live at Blues Ally 3. בטהובן, התשיעית. 4. אמיר קוסטריצה, חתול שחור חתול לבן. 5. שיבאס. אחד מהנ"ל או שילוב כל שהוא מחזיר את הח"מ לשפיות. בעזרת השם, או בלעדיו.

free soul

New member
כן, אני מפיגה את זה

תמיד כשאני מרגישה שיגרה [אצלי זה רע!] אני ישר עושה משהו כדיי להעביר אותה.. לא יודעת מה בידיוק, אבל, מה שעולה לראש.

למעלה