אתם ראיתם את זה? 0.0;;

oracle

New member
אתם ראיתם את זה? 0.0;;

טוב שהיא לא יורקת לבאר שבה היא נולדה... P= [מה שהדגשתי באדום]

Hearts Queen

New member
היא צריכה לראות את הסרט "23" XD

chee, טוב שהיא לא מגזימה בטירוף

sonaku

New member
פחחחחחחחחחחחחחחחחחח

היפ הופ זה גרוע בכל שפה. ואיזה בולשיט היא/הוא כותב/ת! תראו את מואה דיס ודירו,הם ממלאים איצטדיונים בכל אירופיה! דורש/ת יריקה לפנים. או להצביע ולצחוק. מה שבא לכם. ^^

ketty the sheep

New member
חבל שהיא דיברה על טריפ הופ.

ומילוי אצטדיונים מעולם לא הראה על רמה של מוסיקאי. גם קבוצת פוטבול יכולה למלא אצטדיון.

oracle

New member
לא אם הם מנסים לשיר...

קבוצת הפוטבול, זתומרת~ P= וד"א, זה נכון שגם מוזיקאים בינוניים מצליחים למשוך אחרים כמות גדולה של מעריצים, אבל בד"כ, אלו הם הגדולים באמת שממלאים איצטדיונים...

innocence

New member
יש חלקית משהו בזה...

כאילו, לא שיש מוזיקה גרועה ביפן, אלא שהטעם של היפנים מאוד מאוד מגוון ולכן באמת כולם מצליחים שם, כמעט אין זמן או להקה שלא הצליחו ביפן יותר מאשר במקומות אחרים. אני לא יודעת איזו מוזיקה הלהקה שלה עושה, אבל להגיד שכל שאר המוזיקה בעולם (כי הרי יש שם בערך כל סגנון אפשרי...) גרועה, זה כבר ממש לא משהו מצידה.

ketty the sheep

New member
יש אמת במה שהיא אומרת, סך הכל.

חבל שאין יותר מוסיקאים מעניינים, מהסוג שלה, ביפן. (ואני אומרת את זה בלב שלם, למרות שחלק גדול מהפלייליסט שלי הוא בשפת הקודש). (והם באים לארץ?~!!11 אמגאמגאמגאחדאחד).

oracle

New member
דווקא יש המון מוזיקאים מעניינים

כמוה, או לא כמוה, ביפן, כמו גם בכל ארץ בעולם... ויש גם גרועים, כמוה או לא כמוה, ביפן, כמו גם בכל ארץ בעולם... זכותה לא לאהוב את מה שעושים מבחינה מוזיקלית ביפן, אבל לשפוך ככה רפש על עולם המוזיקה של ארץ המולדת שלה נראה לי כמו התנשאות מהסוג הירוד ביותר. זה כאילו אביב גפן יגיד היום, אחרי שהוא בבלקפילד, שכל המוזיקה שנעשית בישראל שווה לת**ת... [דוגמא לא מדוייקת, אני יודעת, אבל לא מצאתי אחת יותר מתאימה]

ketty the sheep

New member
מסכימה,

נכון, יש ויש בכל מקום, רק צריך לחפש.
סתם קשה לרצות אותי לפעמים.
אני לאו דווקא מסכימה עם עניין היריקה לבאר. אני חושבת שהיא דיברה על סצינה ספציפית יותר במוסיקה היפנית (טריפ-הופ ודברים אלטרנטיביים ו'מעניינים' שכאלו ^^ ), וכאמנית ואדם שעוסק במוסיקה יש לה זכות להעביר ביקורת על מה שהולך שם.

oracle

New member
אם היא באמת היתה מתיחסת

רק לז'אנר אחד במוזיקה היפנית וטוענת שהיא לא אוהבת אותו, סבבה, זכותה. אבל מה שהיא אמרה זה קצת שונה [ציטוט - "...יפן זה מקום כל כך מתקדם בכל כך הרבה מובנים ולאנשים יש טעם כל כך טוב, אבל כשזה מגיע למוזיקה הכל משתנה ולאנשים נהיה טעם כל כך רע, חסר כל משמעות... אתה מכיר את הלהקות האלה שמאוד מצליחות ביפן ולא מצליחות בשום מקום אחר? יש לזה סיבה."] היא למעשה קטלה את כל המוזיקה היפנית וזה מה שהקפיץ אותי~

ayumi3000

New member
חסרת כל היגיון X_X

מזה? X_X אז היא בעצם חושבת שגם המוסיקה שלה גרועה? X_X

oracle

New member
ממש לא..

היא לא מחשיבה את עצמה כחלק מהסצינה המוזיקלית היפנית...

מ א י י ק

New member
אם כבר היא חסרת טעם../images/Emo122.gif../images/Emo19.gif

היא גדלה ביפן,אני הייתי רוצה לגדול שם, אז איך היא לא התחברה למוזיקה? =/ XD

למעלה