אתם תמיד אומרים..

אתם תמיד אומרים..

אתם תמיד אומרים שאתם רוצים שבטלוויזיה בישראל יראו קליפים של מוזיקה יפנית ושבהרבה חנויות מוזיקה בישראל יהיו אלבומים וסינגלים של זמרים יפניים, וגם אני מאוד רוצה (יותר נכון רציתי) עד שהתחלתי לחשוב על זה. פעם חשבתם לעצמכם מה יקרה אם יתחילו להשמיע מוזיקה יפנית ברדיו?0_0 זה יכל להיות נוראי, פתאום יהיו מלא אתרים בטיפו ובפרטים שלהם יהיה כתוב "האתר הזה הוא על הזמרת היפנית ה100מת והש=ה ביותר" וכל מני דברים כאלו, זה לא יהיה די מעצבן? >< לדעתי זה כיף שהתחביב שלי הוא תחביב גם של עוד ילדים, אבל לא תחביב של כל המדינה! אז מה אם צריך להתאמץ כדי להשיג דיסק של זמר יפני שאוהבים בישראל, זה עדיף מאשר שכולם יתחילו לאהוב מוזיקה יפנית ואז זה כבר לא יהיה דבר מיוחד. אוי, זה יצא לי די תוקפני@_@ גומנה^^; אז..תגידו מה דעתכם..

Nurmidor

New member
אני חושבת שכבר היה דיון על הנושא

עוד בימי הקומונה :) זה מרגיש די מיוחד להאזין למוזיקה שרוב האנשים לא מכירים, להיות חלק מקהילה די מצומצמת. יש כאלה שדי נהנים ממבטי ה " WTF?! O__o" שמקבלים מאנשים שמגלים בפעם הראשונה מה אתה שומע.. ונכון, זה יהיה די מבאס לראות איך הפאנדום שלך נלעס בידי פאנגירלס בנות 12 שחולותתתת על בואה המאמייי וגאקט המהמםם!!!!1 ואיך כל הסצנה הופכת לפחות ופחות ייחודית (אני חושבת שהעובדה שזה די לא בנאלי היא מה שמושך חלק גדול-אם לא את רוב- האנשים שמקשיבים למוזיקה יפנית) אבל לכל מצב יש חסרונות ויתרונות. כיום מסובך ויקר לשמוע Jmusic בישראל באופן חוקי (צריך לזכור שלא לכולם מרשים לרכוש דיסקים מהאינטרנט מאיזה אתר יפני שסביר להניח שההורים לא שמעו עליו P:) ועל להביא סלבס יפנים להופיע בארץ אי אפשר אפילו לחשוב. נניח (ואולי זה לא ממש סביר) שמוזיקה יפנית תיכנס למיינסטרים הישראלי - יש לזה המון יתרונות. הרי בכל פאנדום כמעט יש את הנובים שמתחשק להכניס להם מגף בראש, אין מה לעשות בקשר לזה XPP אני יודעת שבאופן אישי הייתי מאושרת ממש להכנס לטאוור רקורדס ולקנות איזה דיסק של דירו. לכל מטבע יש שני צדדים (האהא וזה מסתדר מצוין עם Dir en Grey האהאהא XDDD ...אר) וזאת ההודעה הכי ארוכה שכתבתי בפורום אי פעם. אני הולכת לישון

Nora Shu

New member
תפסיקי לישון, אה ו- ../images/Emo45.gif

את צודקת, זה היה/עדיין אותו הדבר עם כל תרבות האנימה/מנגה וכו'. לכל דבר יש צד רע [ילדים בני 10 שחוטפים אורגזמה מאינויאשה; נארוטו מדובב על ידי ילד שעוד לא היה לו חצ'קון ראשון] וצד טוב [כנסי אנימה; חנויות עם מחירים "נוחים"-ish]. והמחשבה על להיכנס לטאוור רקורדס ולמצוא דיסק של מוזיקה יפנית במחיר נורמלי נשמע לי כמו גן-עדן, שלא נדבר על הופעות של מוזיקאים, אמג. אז, לא יודעת. אני מעדיפה שזה יהיה פופולרי ואני פשוט אתעלם מהילדודס והפאנסאלטס [כמו שאני עושה עכשיו XD] ושהכל יהיה נוח ובסביבה המיידית שלי מאשר להתאמץ לשמור משהו לא ייחודי יחודי. כי תכל'ס, מוזיקה יפנית זה ממוחסר כבר מההתחלה, אז נו, שיהיה. @@;

Vivi Sparrow

New member
../images/Emo45.gif מסכימה עם שתיכן .

ודרך אגב, כבר יצא לי להתקל באתרי טיפו סטייל "איומי'וש המלKה!!!111%#&*)$&*". משעשע ומזעזע באותו זמן. O_ם;

alice123

New member
גם אני הייתי מאד שמחה

איילו היו דיסקים של מוזיקה יפנית בחנויות ..או הופעות של אומנים בכלל *אמןאמןאמן* אפילו עם זה אומר שהסגנון יהפוך לפופולרי אבל ממש לא נראה לי שזה יקרה בזמן הקרוב T.T

מ א י י ק

New member
אני מעדיף לא יהיו../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

סתם יהרסו לזה את התדמית פה בארץ זה כבר כזה ידוע,כי מתייחסים ליפנים וסינים ותאילנדים וכל החבר'ה המתוקים כאל עובדים זרים וגויים אז מי ירצה לשמוע אותם בכלל?!
אתם צריכים לראות ביום שישי שאני הולך לבית כנסת איך אני נהנה לשמוע יפנית בתחנה המרכזית בהרצליה
חבורה ענקית של יפנים יושבים ומדברים יפנית D= המזרח הרחוק

nadav1232

New member
נכון

גם אני חשבתי על זה >< אבל מצד שני זה כיף שיאהבו אותם לא כמו שהם אוהבים את הגיים בויז או נינט.. XD

oracle

New member
שאלת מיליון הדולר~~

נראה לי שהייתי מעדיפה בכל זאת שזה יהיה יותר פופולארי, גם במחיר פקאצות שיתאהבו בגאקט המושי-מושלם ויצרחו את זה בכל הזדמנות~~ ברור שאני אשנא ואתעב את זה, אבל אם זה אומר שהוא יבוא להופיע בארץ ו/או שיפיקו אלבומים שלו בהוצאה מקומית ולא נצטרך למשכן את הנשמה בשביל לקנות דיסיקם שלו אז אני חושבת שזה משתלם, נה?~~ טוב, אני כבר לא בטוחה... =/

sonaku

New member
לא נראה לי שזה שווה את זה..

כמובן שהייתי שמחה שלהקות יבואו ויופיעו בארץ ויהיו מלא דיסקים וכאלה~ אבל! אני לא אוהב את ההמוניות הזאת.. אני מעדיפה שאוכלוסיית שומעי המוזיקה היפנית תתרבה לאט לאט ובזהירות XD בלי ילדות קטנות בנות 10 שיתחילו לזיין בשכל על כל מיני שטויות..~_~ ככול שיהיו לנו יותר אנשים שישמעו מוזיקה יפנית נוכל להביא להקות לארץ ^^ אני פשוט חושבת שצריך להפיץ את זה בתוך עצמנו X: כי אני מכירה המון אנשים שלא אהבו מוזיקה יפנית חוץ משירי אנימות וכאלה.. ואחרי שהשמעתי להם כמה וכמה להקות הם התעניינו יותר ויותר במוזיקה יפנית מחוץ לסדרות ^^ זו הדרך,כןכן! O: ~חושבת שהיא ישו~ XD

Hao Asakura

New member
ואו @_@

אני בכלל לא מסכימה, כמו שכמה אמרו כאן, זה שווה להתאמץ בשביל מה שאתה אוהב, וזה הרבה יותר עדיף מאשר לראות איך פאקצות וערסים משחיטים לנו את הזמרים בידיים קרות T________T. תחשבו על זה, כל מה שהגיע לארץ עד עכשיו והתמכרו אליו פה...ניהיה מגעיל ,מזוויע, מעצבן וחרוש...אני ממש לא רוצה להגיע לכזה מצב מבחינת מסויקה יפנית שהיא ייחודית רק לי, ואני מעדיפה לקרוע את התחת כדי להשיג דיסקים, זה שווה את זה וכבר ניהיה הרבה יותר פשוט עם הזמן. אני ממש רוצה שמוסיקה יפנית תתפתח, אבל זה לא נראה זמן מתאים...לפחות לקחת את זה באיטיות ולהרחיק פאקצות וערסים וכל מיני מזיקים למיניהם רחוווווווק מגאקט #$@$#@ והייד~ אה ועוד דבר...ואם כן יתחילו להביא לכאן דיסקים, אני בספק שזה יהיה מיפן ולא בגירסא של OVERSEAS, שזה מבאס, כי...אני מאמינה שכולנו פה, או הרוב מעדיפים JAPAN VERSION מאשר זה...אז זה גם דיי בעעע.

Hao Asakura

New member
T_T

אבל הרגע קמתי מהמיטה!! מה לא מספיק לך!?$#$@# *מסתכלת על החתימה שלך* למי לעזאזל את חושבת שאת קוראת אוקא?!$#@!$%@#

Envious

New member
חחחח !! וואה לא חשבתי שתראי

תחתימה!! בכלל את לא בתפוז T.T אוקא~

אתם די צודקים אבל...

אני מקווה שהמוזיקה היפנית קצת יותר תתפרסם בארץ, אבל לא יותר מדי. זה יהיה טוב אם בכמה חנויות בישראל יהיו דיסקים של זמרים יפניים אבל זה לא יהיה טוב אם כולם יתחילו לאהוב מוזיקה יפנית. תמיד אני מרגישה טיפה בודדה כי אין אף אחד מהאנשים שאני פוגשת הרבה שאוהבים אנימה, מוזיקה יפנית או בכלל משהו שקשור ליפן אבל אני מעדיפה שזה ישאר ככה מאשר שפתאום כולם יתחילו לאהוב את זה.

shui chan

New member
בכלליות, הגישה הזאת מעצבנת אותי |:

תפסיקו כבר לפסול אנשים ולקטלג אותם בתור ערסים ופאקצות. יכול להיות קבוצת אנשים שתעשה כמו שאת אמרת ויהפכו את זה לסתם שטות ויכולה גם להיות קבוצת אנשים שחברתית אולי את לא מתחברת אליה (וזה כבר נושא אחר) אבל היחס שלה למוזיקה יהיה לא שונה משלך. והאמתי שכן, אם זה היה אפשרי הייתי שמחה אם מוזיקה יפנית הייתה מגיעה לארץ בתור משהו רישמי בוא נגיד את זה ככה.. אם הייתי מכירה להקה כלשהי - ישראלית והייתי חושבת שהיא ממש ממש טובה הייתי רוצה שכמה שיותר אנשים יכירו אותה! גם כדי שאותם אנשים יוכלו לנסות ולהנות המוזיקה של הלהקה וגם כי כן, אני אוהבת את הלהקה ורוצה שכמה שיותר אנשים יכירו בה יכול להיות שבקטע הזה של היחודיות יש באמת איזה כיף שכששואלים אותך איזו מוזיקה אתה שומע ואתה עונה "יפנית" אז מתסכלים עלייך בהפתעה - זה כיף :) ובכל זאת.. למרות הסיכון שאולי אפילו זה יתמסחר הייתי שמחה אם היה אפשרי שמוזיקה יפנית תגיע לישראל בסופו של דבר - גם המסחור דיי יורד ונשארים רק המעריצים האמיתיים :)

pusher

New member
לא אתנגד לשמוע יפנית ברדיוD:

אנחנו שומעים לאדינו ויידיש אז מה יקרה אם יהיה קצת יפנית? בכל מקרה,אם רוצים תקליטים יפנים בישראל,יכולים לעשות כמו בחו"ל,לשים סקציה מיוחדת של מוזיקה מרחבי העולם,למשל במדינות אחרות אתם רואים שם מדור מיוחד לסרטים ולמוזיקה מרחבי העולם,ומאוד חבל שאין פה ת'דברים האלה,את צודקת בחצי מהדברים,נכון! מה יקרה אם יהיה קצת יפנית?!?!העולם ייחרב?@!?@ אני 24 שעות ביממה חורשת על יפנית,כמו שהמוח שלי הלך לטובP: אז גם של אחרים

OnlyLeigh

New member
לאהוב משהו רק בגלל שזה מיוחד-

-הופך את זה כבר לטרנדי ולא רציני. וכמו שאמרתי- מי שבגישה הזו, גם יפסיק לאהוב את הז'אנר בעצמו מתישהו.

למעלה