אתמול בברזילי!!!

smadicris

New member
אתמול בברזילי!!!

עדיין לא התאוששנו.... אבל לפני שכל אחד חוזר לשגרה האינטנסיבית בלי זמן לנשום, חייבים כמה מילות סיכום ותודה: אתמול בלילה, חמישי(!!), יותר מ-300 אוהבי רגאיי ודאנסהול הגיעו לעשות ריספקט לאבויה סאונד ולאפיקומן, שהשיקו כל אחד מהם את המיקסטייפ החדש שלהם. אני אישית נהניתי כמו שלא נהניתי כבר הרבה הרבה זמן... קהל גדול, יפה ומבין ששיתף פעולה באופן מדהים! אתם לא יודעים איזה אנרגיות זה נותן לראות מאות אנשים רוקדים כמו חולים להארדקור דאנסהול כמו SHOOTER RIDDIM ורק מבקשים פול אפ, או נותנים FORWARD על ספיישלים! אנשים חדשים שמתחילים להיכנס לעניין ונותנים זריקת אופטימיות לסצינה שלפעמים נראית גוועת משהו... ומצד שני אנשים ותיקים שהרבה זמן לא ראיתי במסיבה מהסוג הזה - גיל ראסטה, שלי מהתקוה 6 וכו'.. אין טעם לציין את כולם, מי שיודע שמגיע לו ביג אפ - יודע! אנשים שהגיעו מרחוק - צפון, דרום... לארג' אפ! כל הסאונדבויז שהגיעו.. איימר, רודבוי, מיסטיקל יות', ריספקט... כבוד לכל המאסיב של הדאנסהול שמגיע כבר שנים לדאנסים ומחזיק את הסצינה על לפחות אש קטנה, באופן תמידי! ריספקט לארג' לכל החברים שלנו, שהופכים כל מסיבה קטנה לכיפית וכל מסיבה גדולה לאדירה... אוהבים אתכם. ביג אפ הקטיק שתמיד כיף לנגן איתו ובטוח שבזמן הקרוב יצא לכם שוב, ביג אפ אפיקומן שלא נח לרגע וכבר מביא לכם את פאקין מקס רומאו, ביג אפ ברזילי שתמיד שמח לתת במה לאירועי רגאיי ודאנסהול! ובקיצור - תודה לכל מי שהגיע. אנחנו נהנינו כמו הרצל שכואב לו הגב בפרסומת בצד שמאל של העמוד וצריך שיאצו... ואתם, נהניתם?? תגובות.. ABUYA

נו מה?

אין עליכם!!! אני חייבת להגיד שהיו אנרגיות מדהימות... אני באופן אישי הבאתי ידיד שהוא יותר מהכיוון של ההיפ הופ והוא ממש נהנה, אחלה אנשים, וייב מעולה, מוזיקה טובה, לרקוד ולשכוח מהכל. עוד לא שמעתי את המיקסטייפ אבל הפלייליסט נשמע מבטיח. למה אתה לא מזמין את חזי למסיבות האלה? :) אה ועוד דבר, לא ציפיתי להארדקור עד כדי כך אבל... לא איכזבתם! כבוד!!! כן ירבו!

S t o l a

New member
היה מעולה!!!

סט מעיף של הקטיק.... שפעם ראשונה אני נהנה ממנו... היה לו שם כמה דאבים בפתיחה שהעיפו אותי!! אפיקו ... מעולה כמו תמיד! והרבה זמן לא שמעתי אותך מנגן עד שלשום..... ! ואין על אבויה. אלופים. ומיקסטייפ מדהים!!! רצועה 26-32 זה הדבר הכי טוב ששמעתי :) חח

smadicris

New member
לכל המפקפקים

זה באמת רפי רשף. אוריג'ינל איזראלי דיסק גו'קי... חחחחח תודה על החיזוקים

כמה מילים טובות

קודם כל המון כבוד על הערב הזה. ללא ספק הצלחה גדולה למלא את הברזילי לכבוד המאורע. היה כיף לראות אנשים מכל הארץ, בנות יפות, לשמוע תחילה את הקטיק שנתן סט הזוי במקצת אבל מעולה; לאחר מכן אפיקומן שנתן בראש, גם ברוטס וגם בדאנסהול. הסט של אבויה היה הזדמנות ראשונה בשבילי לשמוע את המון הספיישלים המעולים שהספיקו לחתוך, ואני חייב לציין שכל כולו היה הפתעה גדולה בשבילי. היה מהנה למדי, פול וייבס ואנרגיות חיוביות. הספיישלים היו משובחים אחד אחד, ושל אומנים ענקיים, ועל כך לא נותר לי אלא להסיר את הכובע. רק שמאז שהסתפרתי אני כבר לא הולך עם כובעים (אז הייתי עם טאם), אז אני מקווה שתסתפקו בכומתת בקו"ם...
המיקסטייפ משמיעה ראשונה מצוין, המון טיונים חדשים ומבריקים, מיקס יפה ביניהם, וכמובן האינטרו - אין מילה אחרת - גאוני! בקיצור, אבויה בהחלט הרוויחו את מקומם בין הסאונדים הגדולים של הדאנסהול בישראל, וההרכב הנוכחי והמורחב מתפקד להפליא! דבר שני (ובנושא אחר לגמרי), חייב לומר שהאזנתי בשקיקה לתוכנית של יגאל היום בצהריים. סט של רוטס משובח, עם הרבה מקס רומיאו. הסט הזה הזכיר לי למה מקס רומיאו הפך לאומן גדול כל כך, וגרם לי לצפות להופעה. אני אהיה ביום חמישי, מקווה לראות את כולכם... (הייתי פותח שרשור חדש, אבל אז זה לא היה קשור לכלום
) BLESS, שיידי.

ואחרי כמה שמיעות...

אין ספק שהמיקסטייפ לא נופל מקודמו! פשוט כיף! טאורוס כוכב עולה :) יאללה, מתי הבא בתור?

למעלה