אתמול בטיז פקטורי - אחד האירועים...

אתמול בטיז פקטורי - אחד האירועים...

שידן, חג'ג' ואני ידענו שזה או זבולון, או לוס כפרוס. לא היה איך לשלב. לאחר התחבטויות רבות וקשות מנשוא החלטנו ללכת לחגיגות השנתיים לTEES FACTORY (שהאמת, בחיים לא שמענו על החנות הזו. היינו בטוחים שזו הייתה ההשקה של החנות...). בכל מקרה הגענו לשם. אני ראיתי ספוטים הזויים למסיבות רחוב, אבל זה ללא ספק היה אחד הטובים שבהם: החצר האחורית של החנות נראתה כמו שכונה בת"א של שנות ה- 50 (לא מניסיון, מאסקימו לימון אני יודע...), בניינים צבעוניים שעשו הרגשה של מימד זמן אחר לחלוטין. ברקע ניגנו מיי לורד ותרמו לאווירה האמורה שנוצרה במקום: שילוב של שירי סיקסטיז מארה"ב עם סקא, רוקסטדי וקליפסו. זו הייתה חגיגה אמיתית, שעם כוס BECKS מוזלת שהוגשה כיד המלך במחיר לכל כיס עשתה את הערב הזה למושלם. ולא נדבר על הצ'וצ'יות במקום....
אחריהם עלו לוס כפרוס, ונתנו את ההופעה הקצרה והפסיכוטית ביותר שראיתי בזמן האחרון! החבורה הזו זה פשוט טירוף, שירים אחד אחד להיט, למרות שכמעט ולא מבינים מילה.. תענוג! חתמו את הערב התותחי הזה אפיקו ויסאיה, שהביאו אותה בדאנסהול נהדר והבטיחו שהשבוע יתחיל בצורה טובה! בקיצור, צר לי שהאירוע לא היה משותף עם זבולון דאב, אבל במוצ"ש הבא בהשקה של לוס כפרוס כשזבולון יחממו וכל האורחים מהשורה הראשונה יביאו אותה שם, תהיו בטוחים שתמצאו שם בקהל גם את שיידי עם בירה ביד וחיוך על הפנים... BLESS

למעלה