אתמול בקפה ברזילי!!
|זה

yaarasta

New member
אתמול בקפה ברזילי!! ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo106.gif|זה

מי שהיה אתמול בקפה ברזילי, הבין.. הבין שאין מה לעשוווווווווות... רודבוי סאונד, כל הפאמיליה, מג'נין ועד לקוסטה ריקה דרך אאאאשדוד ושכונת התקווה, הם ללא ספק הסאונדסיסטם האהוב על המקום. גם על הקהל, וגם על המנהלים!!! הדלתות נפתחו בשעה 23:30, ותוך פחות משעה, המקום התמלא.. בסביבות השעה 1:30, שכבר אי אפשר היה לזוז בפנים, (גורמים מקורבים להפקה
אמרו לי שלא פחות ואולי אף יותר מ- 400 איש היו שם סה"כ) אורי ואלארם האלו לבמה את הסאונד הישראלי, הכי עממי, הכי חם, הכי חברותי לאוזן הג'מייקנית/ישראלית ההולכת ומתחרשת!! בלי רחמים, יתר על המידה, בניצוחו של גראמי, ציפצופו של רודי-רן, וצווחותיו של ה- FAYA-MAN טבאסקו (שברגעים אלו בטח בשמירה וכולו בהנגאובר של הליייייפ!) רוד-בוי סאונ דהתחילו את הסט הראשון שלהם, שהמשיך עד 2:45, והמקום לא רק שהיה בלהבות, אלא גרם לבניין להעלות עשן! גורמים בגלגל"ץ אף דיווחו ברשתות הרדיו, שהעשן שעלה מרחוב ברזילי 5 פינת לבונטין, בעצם נוצר מתופעת טבע ידוע שנקראת CONDENSETION שפירושה בעברית פשוטה: חם בפנים, קר בחוץ, ומיכך עולים אדים. מה עשה את אתמול כל-כך חזק??? רודבוי העלו למקרופון את האמן הראשון שלהם לערב: בזוקה! שבהחלט שרף שם איזה כמה מנורות... אורי שוחט ואלארם ניסו לשמור על רמת הוויבז גבוהים, אל זו הייתה מטרה קשה..... הם קראו לתיגבור לשב"ק מיוזיק, ובניצוחו של ש"ס (הפעם בלי החליפה) שהאלה למיקרופון את לא אחר מאשר חמי (משב"ק ס' וחלוצי החלל) ואת קאשי. הפתעה נוספת הייתה פריצה קצרצרה ונדירה ביותר של תמאר נפאר! שני חבר'ה שעושים ראפ בערבית (עבדו בין היתר על פרוייקטים משותפים עם סאבלימינל והצל להקת גאיה, ועוד!) זה גם לא עזר..... בומבוקלאאט!!!! המטאור שהדיזאסטה הביא לברזילי עלו שוב לעמדה, והרחבה התמלאה בפונאני סטריייייט אפ! (18+ כמובן) מצתים, מלתים עם פנסים, כוסות של רד-בול וודקה עם קוביות קרח זוהרות, פלאפונים, משרוקיות..... מה לא היה שם אתמול.......... הרבה חברים טובים באו חלקם לפרגן, חלקם להנות, ובסופו של יום אף נשארו עד השעות המאוחרות של הבוקר המוקדם.... (סאבו, ראיתי איך נשארת עד איזה 4:00 בבוקר!! מיכאל ורוב, פישי, המSיח, סולג'ה-קרו, שוקי-מאן, סוWה וביגז שבאו אחרי הג'י-ספוט, רביע, סמיילי-מאן, טלי, אופיר מאינפיוז, ראז-פז straight from Hedera, אריאל Selecta iRie-L outa Yseaya Crew, יאנגי מכלא-6 (שהיה חולה אבל בא בכל זאת!), החבר'ה של Scratchurity, דני רגב, וכמובן איך אפשר בלי הליייייידייייז: חן הדאנסהול קווין הראשונה לישראל, מירב RASTAGYAL שעשתה לי את המסיבה בעצם נוכחותה! גל, שעשתה לי את השבוע........
נטלי, יעל, דנה ותמי, מעיין בן-ארי, שירה (החברה של...) ראסנת, קרן, עדי, גלגי, ליאת..... וכל שאר הכוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווססססססססססיווווווווות שבאו!!!!!!!! בסופו של דבר פשוט גרשו אותנו ואת ה 15 אנשים שנשארו בסוף (ועשו רעש של 150)....!!!!! היה נייייייייייייייייייייייייייייייייס! WE AGO PROPHECIZE DE DANCEHALL REVALUTION!!!!!! FE IT BE INNA CLOZE BY PLACE NOT FAR FAR AWAY!!!!! WE HAFFI LETTIT INTO OUR LIFE, FE IT GIVE I&I & U&I DE STRENGH INNA OUR DAYLY LIVES! RAMI GRAMI STARIGHT UP BREDA MI A RESPECT U LARGE UP! BLESS ALL MY I-DRENS & SISTRENZ MAZAL TOV NATTY MAZAL TOV NECHI NECH next time we ago take ovah de city hall!!!!!!!!!!!!!!!!
BLESS -יער DiZasTa ting dat! מי היה? מי נהנה?

rudeboy sound

New member
אני הייתי....

היה נחמד - לא משהו... הסאונד הזה - מי זה המשוגע שצועק שם כל הזמן.... וזה שהשתולל עם האפקטים והאזעקות האלה.... וההוא שניגן - לא חבל על התקליטים שככה הוא מסובב אותם?!?!?

REL YESAYA

New member
אני חושב שהכי נהנתי ששמתם את!!!

pump up.... כמעט קפצתי ראש לתוך הפטיפון!!

Syndrome

New member
אין הרבה מה לאמר חוץ מ

FAYYYYYYYYYYYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRGGH.... איזה שילוב עם אורי ואלארם, איזה סלקשן, איזה יציאות (
- על הזהר ארגוב), DEEJAYING, וייבים, הכל היה מתוקתק... מחכה לדאנס הבא

Nechi Nech

New member
היה פנאאאאאן

אני נכנסתי לוייב רק לקראת הסוף אבל בכל זאת היה גדול וסוף סוף היה לי את הכבוד להכיר את אריאל יסאיה! תבורך יער, ותבורכו רודבוי סאונד פשוט תמשיכו לעשות מה שאתם עושים כי אתם עושים את זה פסיכיייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!1 המון כבוד. (רמי תודה על המיקסטייפ
)

Syndrome

New member
פששששש עכשיו ראיתי את החתימה...

כבבבבבוד יא אוריג'ינל פתח תקווה יוט
בריא עליך עם כאב ראש, סוכן חשאי במושב האחורי ובלי חוש כיוון (אבל עם בלווווודקלאט אימפרזה אדומה
). מה שלום אבא?

Nechi Nech

New member
../images/Emo6.gif!!!!!

וואלה אחי בסוף חזרתי והחבובצ'יק לא עשה סרטים היה שווה להגיע

למעלה