אתמול הייתי בהופעה של U2 בטורונטו ו

cosmicenergy11

New member
אתמול הייתי בהופעה של U2 בטורונטו ו

היה מדהים!!!!!!!!!!! זאת הייתה ההופעה הראשונה שפותחת את סיבוב ההופעות שלהם בצפון אמריקה, הם נתנו את הנשמה. מה שהיה מיוחד בהופעה הזאת בניגוד לשאר ההפועות שראיתי זה המסרים החזקים שהוא העביר, הוא דיבר בלי סוף והציגו מלא קליפים שמדברים על שוויון זכויות עולמי, מחיקת העוני בכל העולם ועוד ועוד. התפאורה הייתה פשוטה, במה בצורת חישוק ובונו התהלך עליה כל ההופעה, וארבעה מסכי ענק שכל מסך התמקד על חבר אחר בלהקה וזה היה פשוט מדהים, הם נתנו הרבה שירים מהתקליט ורטיגו אבל הרבה שירים קלאסים שכולנו אוהבים. יצאתי מלאת אנרגיות. הא, הכי מדהים זה שהוא הלך עם סרט לבן על הראש ועל הסרט היה מציור מגן דויד עוד שני סמלים של הנוצרים והמוסלמים, והוא ניסה להעביר מסר שכולנו אחר אבל שונים (ביחד עם השיר המפורסם)

Noam TG

New member
נשמע כייייייייף

ני גמ רוצה!! והנה הסמל של להקת דיטרבד.. שזה גם משלב את הנרצות האיסלם היהדות והפנטגרם

OrlyNL

New member
../images/Emo45.gif נשמע מעולה!

ההופעות שלהם זאת פשוט חוויה מעולם אחר.... יש תמונות??

סמדר ב

New member
ההופעה בברצלונה

ב- 8 באוגוסט הייתי עם שתי בנותי בהופעה. אין מילים. מצרפת תמונה קצת מרחוק אבל מה לעשות...

Elinor BC

New member
ואם כבר הופעות, אז שאלה קטנה../images/Emo26.gif

שלופ, יש לי שאלה. האם מתוכננת הופעה לU2 בקרוב מתישהו בארץ? או שזה סתם דימיוני המופרח? תודה לעוזרים. יום טוב

Confessions

New member
גם אני הייתי בהופעה שלהם בפריס

ביולי האחרון הייתי בהופעה שלהם בפריס היה אחלה אבל ההופעה הכי מדהימה שראיתי היא של מדונה שהתקיימה לפני שנה הרבה יותר מדהים מיו 2 היא היתה סוג של אלוהים באותו ערב

anatotel

New member
מישהו ביקש בונו עם סרט לבן?

תמונה שאני אישית צילמתי במילאנו ב21 ליולי 2005! הייתי כל כך קרובה!

למעלה