אתמול מחווה למלך הלילה מחווה לאי הקאריבי !!

reality i

New member
אתמול מחווה למלך הלילה מחווה לאי הקאריבי !!

דבר אחד לי לומר למארגני ערב המחווה למארלי אתמול בביתן 1 בגני התערוכה....WELL PUT TOGETHER ! הלהקה ישבה TIGHT !! ניגנו מעולה וזרמו כמקצוענים בין שיר לשיר כמעט כמו מיקסטייפ ! 25 אמנים שלכל אחד יש את ההתחברות שלו עם מארלי...מופע מושקע,סאונד פגז ואנשים מכל סוג,גיל,צבע,דת...זה מה שמארלי שהמוזיקה של מארלי תמיד תעשה...תחבר את כולם יחד....ראיתי את 200 הפליטים שהגיעו במיוחד עם האוטובוסים של הסוכנות היהודית לאחר שנתרמו 200 כרטיסים עבורם....הם רקדו וצהלו כאלו מארלי ממש עצמו על הבמה...שוב כבוד לאחראים על ערב זה ! מי יתן ושנה הבאה יהיה עוד יותר גדול ! מארלי פתח את הדלת...הוא בעצם בעט את הדלת לכל הרוחות והביא את בשורת הרגאיי לעולם המערבי כולו...הערב יש ערב מחווה נוסף...ערב מחווה למוזיקה הג'מייקנית עצמה שמייצגת את האי הקאריבי הקטנטן קרוב כבר ל46 שנים של מוזיקה ג'מייקנית מקורית....איימר סאונדסיסטים בערב ראשון מסוגו שבו אנחנו ממייטב המוזיקה הג'מייקנית !! מימי הסקא והרוקסטאדי דרך הרגאיי השורשי לראב-א-דאב המתפתל ומישם לימי הדאנסהול המוקדם...הדור הדיגיטלי...הליהיטים החמים של שנות התישעים דרך הלאברז רוק ועד לרגאיי השורשי כיום ולדאנסהול העכשווי שפרץ גבולות נוספים ב2007...תגיעו הערב לסקירה הראשונה מסוגה שמתקיימת הערב במועדון לבונטין 7 החל מחצות וחצי סט של 5 שעות מתובל בספיישלים מימי STUDIO ONE ועד ל2008 ! חברים IT'S SHOW TIME 40 ש"ח בלבד בכניסה... אנחנו קוראים לזה R O C K E R Z I S L A N D

bigm2

New member
היה אחלה של ערב

רק דבר אחד שהפריע לי זה שהכל נגמר קצת מוקדם בסביבות 2 ואנשים חשבו שאחרי ההופעה יהיה תיקלוט ומוזיקה ויהיה אפשר להישאר ולרקוד ופשוט סגרו את השאלטר ואנשים נשארו בחוץ עד שפתחו את התחנת רכבת באיזה 6 כמעט

reality i

New member
הנה הזדמנות.....

אתמול אחרי ההופעה אנשים זרמו הבייתה....הלילה יש לכולם הזדמנות לרקוד ולשומע ג'מייקן מיוזיק משנות ה60-2008..... seh we gone inna rockerz island

xXx Shiraz xXx

New member
אתמול....

היה מדהים! באמת, חוץ מ3-4 ביצועים שלדעתי היו בעוכרם של המבצעים, כל ביצוע מדהים לכיוון שלו חשוב לי להגיד המון כבוד לפאפה ג'יבלי שהביא ביצוע מטורף לRAT RACE שזהו השיר האהוב עליי של בוב, באמת ריגשת!!! אני הייתי בדרכי החוהצ כששמעתי את התווים המוכרים, ודפקתי ריצה לעבר הבמה =] אין מילים גם מלכה #$^&* (לא יודעת מה שם המשפחה) שריגשה את כולנו עם TURN YOUR LIGHTS DOWN LOW מוגדרת כאחד השיאים... באופן כללי מאוד נהנתי מהאווירה, מההמוזיקה כמובן, מהאיכות של הסאונד והכל ולהפתעתי הרבה - גם מהאנשים. הקהל שהגיע היה לגמרי INTO רגאיי מיוזיק בשביל אירוע כזה !!

xXx Shiraz xXx

New member
אה וכמובן

עמרי גליקמן שהפציץ ב2 ביצועים מעולים ל2 שירים אהובים!!! SEH WELCOMEEEEEEE

רועי161

New member
היה סבבה והכל אבל...

כמו כל דבר טוב גם האירוע הזה התמסחר הייתי בטוח שאני יכנס לפורום ויהיו פה מיליון הודעות בקשר לזה לא אכפת הכמות אנשים או מה שמשתמע מזה אלא המחירים! הבאבילון של הבאבילון (שליש גולדסטאר 23 שח, כוס עראק אשכוליות 30 שח!!!!) ביומולדת של בוב מארלי... תחשבו על זה

רועי, אם יורשה לי להגיד משפט אחד

הייתי בהפקה של האירוע אתמול אישית אני עוד לא מעכלת שנגמר מוזר לי היתי בטירוף וכל הזמן ניסיתי לקלוט האם אנשים נהנים - כי זה לדעתי מהותו של מארלי המחירים של האלכוהול לא קשורים להפקה ודרך אגב, גם אני חשבתי שיהיה אחר כך אפשרות לרקוד מקווה לבוא הערב ולהנות :) תודה

תודה ואם היה תלוי בי, אני בעד אלכוהול בזול

וכמה שיותר :) אלכוהול טוב ליהודים... סתם הומור דפוק

צר לי שלא הסתדר לי להגיע ללבונטין

וכשאני רואה את הביקורות הטובות על המחווה, אולי גם לשם היה שווה להגיע. בכל אופן מקווה ובטוח שהיה מוצלח גם בלבונטין, ומקווה לעוד אירועים כאלה, של רגאיי מכל הזמנים, בלי דגש על תקופה מסוימת או על סיגנונות, אלא פשוט PURE רגאיי (אם אני מבין נכון, זה מה שהלך שם).

למעלה