אתמול ראיתי את שרה

Mנטה

New member
אתמול ראיתי את שרה

שר הטבעות כמובן. מה'ני'גיד לכם, אני שמחה שזה נגמר. הצילו את העולם, הכל סבבה, ולא צריך לחכות עוד שנה כדי ללכת ולהגיד אה כן השלישי יותר טוב מהשני בלה-בלה-בלה. ממש הרגשתי שאני הולכת כי "צריך" ולא כי בא לי. כי מה, ראיתי את שני האחרים במתח עז, חיכיתי בשמחה ליום שיגיע השלישי ובסוף אני יושבת בשלישי, הסרט נפתח, רואים את גולום ואני חושבת לעצמי, יואו איזה בעסה, שוב שלוש שעות מהדבר הזה !... זה מה שנקרא פרסום צרכני חודר, או מן מושג דומה. אתה מרגיש שאתה פשוט חייב לעשות משהו (שעולה כסף) למרות שאתה ממש לא חייב ואם אתה בודק טוב אתה גם לא כזה רוצה. לא היתי מספרת לכם אילולא זה היה עוד מבחן זהות קטן. האם אני באמת רוצה לראות את הסרט הזה ? מה יקרה אם אני לא אראה אותו ? איך אני ארגיש ? האם אחרי שראיתי אותו, אני יכולה לבודד: סרטים מסוג X פשוט לא עושים לי את זה ? כמה הייפ שעשו מהם ? התשובה שלי לבוקר זה: אין לי כוח לסרטים ארוכים, אני לא אוהבת סרטים מפחידים ומותחים, וטרילוגית שר הטבעות היתה נחמדה כספר, העיבוד שלה מוצלח, אבל היתי מסתפקת גם ב2 פרקים עם יותר השמטות. (מזל שאין פה אף טולקינאי
).

beagle

New member
היי, היי...

אני הולכת עוד שעה לראות... וכולם כבר אמרו לי שזה סרט שלא נגמר, ומגיע שלב שבו אתה מבקש רחמים מאלוהי הקולנוע "תגמר כבר... בבקשה, תגמר...". אז אני הולכת בלי יותר מדי ציפיות. כבר בסרט השני הרגשתי כאילו שחטו כמה מהדמויות. רק גולום נפלא. ולמה אני הולכת? בדיוק כמו שמנטה אמרה - חובה לא ברורה לראות את כל השלושה. אבל אצלי זה ככה גם בספרים - יש טרילוגיה? אני חייבת לקרוא את כולה, לא חשוב עד כמה היא גרועה. קראתי את הראשון, אקרא גם את הבאים. לא חושבת שאצלי זה קשור לפרסום הצרכני. זו סתם תכונה לא ברורה שלי.

שוKולד

New member
אני אלך לראות אותו

א' מכיוון שאכן ראיתי את ה 2 הראשונים, אז מה שאני לא אדע איך זה נגמר ? ב' כי אני מתביישת לספר אבל אחרי 4 נסיונות לקרוא גם את ההוביט וגם את שר הטבעות, החלטתי מזמן שכשיצא לקולנוע אני אשלים את החור הזה בהשכלה. הספרים שיעממו אותי פחד, לא יכולתי לקרוא אותם. אז אני אסבול 3 שעות, כדי שאוכל להגיד עשיתי זאת ! אני יודעת על מה שר הטבעות!

renjintso

New member
כלכן לכן, יא משביתות שמחה

אני מחכה בכליון אזניים לDVD של השלישי (קולנוע זה לא אופציה איפה שאני נמצאת). אהבתי מאד את שני הקודמים, אולי כי הצלחתי לפספס את רוב ההייפ שהיה מסביבם. אמנם בשני היו קצת פדיחות והגזמות, אבל הוא עדין פנטזיה נהדרת. וחוצמזה, 3 שעות של ויגו מורטנסן. מה כבר יכול להיות רע?

Druyanizem

New member
אני...

ראיתי את הראשון עם חברים בבית... והם נורא התלהבו ממנו... אלב אני... נרדמתי, ככה דיי באמצע של הסרט... שיעמם אותי פחד. מאז לא ראיתי לא את השני ולא את השלישי. אאאאבבבלללל.... כשהשלישי יצא בדי וי די אני אראה את כל הש-3. למה? מתוך סקרנות מקצועית בלבד. שמעתי שעבודות המחשב שם מדהימות, וזו הסיבה שאני רוצה לראות את הסרטים האלה... בשביל לראות איך עשו ומה עשו. (ובכך לשפר את עצמי בתחום הזה). אז יש עוד סיבות למה אנשים רואים סרטים.

shonshon5

New member
לא, תודה.

למרות שנורא רציתי, לא הצלחתי להתחבר לטולקין בע"מ. כמו הרי פוטר: פרק אחד, גג שני פרקים, והופה! הנמנמת נותנת אותותיה, הספר נשמט, הראש בעקבותיו, ובחלומי..... אנג'לינה ג'ולי, בקרב מסחרר עם לוק סקיווקר הג'די, מהצד משקיפה שרה קונור, וברקע קולה של הדיווה מהאלמנט החמישי. לילה טוב ושבוע מצחיק.

nutmeg

New member
שרה 1 הספיק לי

הבנתי שמדובר בסרט "בנים" המורכב מדקות ארוכות ומיותרות של מלחמות במפלצת אחר מפלצת אחר מפלצת (בחיי שהבנתי את הרעיון במפלצת הראשונה ושאפשר היה להתקדם בעלילה גם בלי כל היתר!) ובדקות ארוכות ומיותרות של מרדפים: גם בהר, גם בגבעה, גם בדשא, גם בכביש, גם עם כרכרה, גם בלי כרכרה... די! עוד סיפור טוב שקלקלו עם סרט. לא תתפסו אותי יושבת 3 שעות על התחת בשביל more of the same.

nutmeg

New member
שרה 1 הספיק לי

הבנתי שמדובר בסרט "בנים" המורכב מדקות ארוכות ומיותרות של מלחמות במפלצת אחר מפלצת אחר מפלצת (בחיי שהבנתי את הרעיון במפלצת הראשונה ושאפשר היה להתקדם בעלילה גם בלי כל היתר!) ובדקות ארוכות ומיותרות של מרדפים: גם בהר, גם בגבעה, גם בדשא, גם בכביש, גם עם כרכרה, גם בלי כרכרה... די! עוד סיפור טוב שקלקלו עם סרט. לא תתפסו אותי יושבת 3 שעות על התחת בשביל more of the same.

למעלה