אתמול...

JerseyGirl4

New member
אתמול... ../images/Emo99.gif

היה בהוט את "סיוט בחדר המורים" וכזה קראתי בתקציר מי משחק... אז היה כתוב ג'וש הרטנט ואלייז'ה ווד... אוקע את ג'וש אני מכירה... אלייז'ה ווד?! מוכר לי... מי זה?! טוב יאללה שיהיה נראה מי זה.... התחיל הסרט....... וראיתי את ... כולם כפיים... ק י י ס י :) איזה בונבוןןןןן כל הסרט התחשק לי פשוט לאכול אותו מאיך שהוא נראה חמוד ^0^ טוב אני סתם מספרת חוויות... אז מאתמול, אני מתה עליייייייו
ד''א... Wood אחרי הלימודים של לפני שנתיים ואחרי 10 אלף בחנים של המורה שרה ווד זה לא עץ... זה עץ מעובד... או יער

מתוקה777

New member
../images/Emo44.gifגם אני ראיתי אתמול

ובפעם השלישית, זה היה כל כך יפה!! במיוחד בזכות אלייז'ה

חחח... זה הסרט הכי מצחיק בעולם...

אני יכולה לראות פעם אחרי פעם את הקטע שהוא שיכור וצוחק בלי שליטה... [you taken it...hahahhah...] חחח... באמת מזמן לא ראיתי את זה...
ברוכה הבאה

JerseyGirl4

New member
חחח ../images/Emo6.gif

דייייי הוא כזה חמוד! עכשיו חברה שלי קוראת לי קניבלית כי אמרתי לה שהתחשק לי לנשנש אותו
כמובן שעכשיו כבר השגתי את הסרט ויש לי אותו בבית
טוב תמיד היה לי... ולא ידעתי
אמא שלי הרעה לא מספרת לי כלום... חצי מהסרטים שאני רואה בטלוויזיה ומחכה שנים שישימו אותם בטלוויזיה היא תמיד אומרת לי בסוף שיש לנו אותו בבית..... אוווף

מיה ווד

New member
יו חלמתי אתמול על אלייז'ה

והוא היה כ"כ מתוקקק... חיבקתי אותו והוא נתן לי מלא נשיקות על הלחיים והוא היה חם.... אייי איזה חלום.. חבל שאני לא יכולה לבחור מה לחלום אחרת הייתי חולמת עליו כמעט כל יום

JerseyGirl4

New member
גמאני רוצה!! ../images/Emo7.gif

אני תמיד רוצה לחלום על מישהו שאני אוהבת.. אני תמיד שמה תמונה שלהם מתחת לכרית וזה אף פעם לא מצליחחחח פעם חלמתי על רן דנקר
אפילו התנשקנו בחלום (בעע) לא יודעת מאיפה זה הגיע..... ופעם גם חלמתי על אורלנדו בלום אבל הוא רק נתן לי חתימה... =/

למישהי במקרה יש...

תמונה של אלייז'ה בתור פרודו עם פרצוף שקסי חסר אונים? נורא בא לי על תמונה כזו
יש למישהי?

מתוקה777

New member
אופס לא שמתי לב...

שהיא ביקשה תמונה שלו בתור פרודו טוב הנה תמונה לא יודעת למה אבל אני מתה על התמונה הזאת הוא כזה..

למעלה