אתמול

RastaTzlila

New member
אתמול

הייתי במסיבה נחמדה קטנה ואינטימית בניר עם. הקיבוצים כאן בדרום הם נייס אני אוהבת את המסיבות ה'קטנות והאיכותיות האיילו, שיש קצת אנשים, אבל חם ושורף בפנים כי יש ממש ההמון גוד וייבס, הערב היה נייס דר' רגאיי נתן בראש, עלה איתו בחור אמסי צרפתי חמוד, וסול ג'ה קיפץ על המיקרופון מידיי פעם והרים את המורל. היה ממש נחמד. הגעתי יחד עם זוג חברים שלי שבמקרה הם גמכן זוג. הבחורה היא מיו אס איי והבחור הוא חבר ותיק שלי מכאן- מהקריה. בכ מצב, בערך כשעה אחרי שהגענו והתאקלמנו ונכנסנו טוב טוב לאוירה, הגיחו הם פתאום הכמה בחורים השתויים. אם יש משו שמעצבן אותי שקורה במסיבות רגאיי זה הבחורים האלה. טפילים שתוים ודוחים. כן כן. הם דיי מגעילים ברב המקרים. נצמדים אליך, מושכים בראסטות, מנסים לדבר איתך אבל בנתיים את רק לוקחת איזה שבעים צעדיחם אחורה כי הם מדברים כ"כ קרוב עד שמרגישים את כל הבל הפה שלהם כבר בתוך העיניים. זה דוחה זה מגעיל, וזו ממש לא דרך להתחיל עם בחורה. בטח ובטח לא אם היא ראסטה
מעבר לכך, הם גם ניסו להפריד בין הזוג שרקד יחד ומשכו את הבחורה כל הזמן. זה היה מעפן, ומגעיל. כמה שבנאדם שתוי הוא צריך להבין בפעם הראשונה שאומרים לו 'אתה קרוב אליי מידי ולא נעים לי עם זה- תתרחק' או אם זה מסוננן היטב בין השיניים כ-'אל תגע בי, תתרחק!!' דאם יש משו שיכול להוריד לי ויבס בשניה אלו דברים שכאלו. ושלא תבינו אותי שלא נכון, אין לי בעיה לרקוד עם אנשים כלל, רק לכל דבר יש צורה, ויש צורה. בכל מקרה. המוסיקה הייתה אדירה, האוירה הייתה נחמדה, רק חבל שיש תמיד את השלושה מעפנים האיילו שחייבים להוריד את המצברוח. תגיבו בבקשה, אני רוצה לדעת מה לכם יש להגיד.

../images/Emo45.gif צודקת

באמת יכול להרוס את הכל בד"כ אם מילים לא עוזרות אני מסתכנת בדחיפה קלה וביי

RastaTzlila

New member
ומה את עושה

אם גם דחיפה קלה לא עוזרת? אז מגיעים הבחורים הגדולים ושוברים לו את הראש?? חחח...

חחחחחח.... ../images/Emo3.gif

תאמיני לי הלוואי והייתי מסתובבת עם כמה בחורים כאלה בכיס אם גם דחיפה קלה לא עוזרת אז פשוט לזוז משם, למרות שבד''כ אם זה ממש התעלקות אז יש גם את הבחורים ה"מצילים" שיקפצו לשמור עלייך

גלתו

New member
האמת

שדווקא בדאנסים התופעה הזו כמעט ולא קיימת... אבל מצד שני, אני לא יודעת איפה את מבלה... בכל מקרה, אם דחיפה קלה לא עוזרת, אז דחיפה גדולה יותר תעזור - תהיי אסרטיבית ותקימי מקסימום קצת מהומה, אף אחד לא אמור להידחף לך לספייס הפרטי שלך אם את לא מעוניינת בכך. יש בחורים שפשוט לא מבינים מה זה "לא" וצריך לדעת להבהיר להם את זה באופן חד משמעי. או כמו שאמרה פעם באדגיאל משכילה ממני: Anyway yuh come from yuh betta gwaan back
תהני

RastaTzlila

New member
איי ויל טאל יו ווט

אני מבלה בשמונים אחוז ממסיבות הרגאי בארץ אחות. בעיקר במרכז ולפעמים כשמתחשק אני נשארת בטיריטוריה שלי בדרום. במרכז זה בדר"כ לא קורה לי, כולם מכירים את כולם, SEEN?? מעבר לכך במסיבות בדרום, תמיד מגיעים פלוצים לא קשורים. אין כאן הרבה מסיבות, ואנשים שומעים מסיבה ישר עולה להם, בנות, ואלכוהול, ומוסיקה. אז תמיד גם אם זאת מסיבאת דאנס טראנס רגאיי, יש את הארבעה חמישה הלא קשורים. בטח אם הם רואים בחורה עם ראסטות וזה מזכיר להם את השרשים שלהם באיפה שזה לא יהיה או שזה יעלה להם אסוציאציה של- פריקית נותנת. סעמק. בומבאאקלאט כל העסק. נצ'בעת לכם.

ras yam

New member
צודקת אחות שלי,

וואלה זה מבאס, אבל זיבי על כולם כנסי לפאן שלך וזין על כולם. ואם זה מציק תני איזה חיוך לאיזה בחור ליד הוא כבר יציל אותך=]

ZeusMan

New member
כגבר לאישה... ../images/Emo13.gif

הייתי אומר לך ללכת לבעל המקום, או כמו שהבנות כאן אמרו יפה, לבקש עזרה מהבחורים שלידך, ואני מאמין שרוב הגברברים ישמחו לתת יד לבחורה במצוקה.. גם במסיבה בצאלים היו שניים כאלו שהצליחו להבריח כמה מהקיבוץ שלי... אבל אין שום סיבה שבעולם שדבר כזה יקרה, האל נתן לנו פה ולימד אותנו את שפתו, כדי לדבר ולפנות לגורמים המתאימים... אל תהססי לבחור באמצעים אלו...

RasTito

New member
איי איי אלכוהול

תמיד בכל מסיבה יהיו את הגברים השתויים והחרמנים האלה בתור גבר שאני רואה אותם נמרחים ככה על בנות זה מפריע לי מאוד באמת תדחפי קצת תגידי איזה משהו שיתרחקו איך אני שונא אלכוהול ובכלל שיכורים

RastaTzlila

New member
אני דיי בטוחה

שהבחורה שתראה אותך מושיט לה יד לעזרה (במידה והיא לא זורמת עם הבחור) תודה לך מקרב לב, גם אם זה לא תהיה כזו תודה (איף יו קנוו וואט איי מין טו...)

moshe alfasi

New member
שתיה ואלכוהול זה תמיד טוב!

אנשים צריכים ללמוד לשמור על נימוס ואחריות גם אם הם על 3 כוסות עראק-לימונענע וליטר בירה.. קשה אמנם, אבל כשאני רואה אנשים כאלה אני בדרך כלל מעיף אותם מאותה בחורה, שבד"כ מודה מאוד על העזרה, ופה נסגר העניין, ממשיך לזרום עם הראש טוב, משאירים את היצר המיני בבית עם האישה וזורמים על השתיה והראש טוב!
GOOD SHABES!!! סלאמת'ק

:/

אני לא מבינה למה אנשים לא יודעים מתי זה דיי.. לשתות זה בסדר אם יודעים מתי להפסיק. כמו שכולם אמרו פה, אם זה לא עוזר בדיבורים בד"כ יש מי שיעזור.

s h i d a n

New member
צלילההההההההה

כמה זמן לא שמעתי ממך, איפה את?????.. והדבר האולטימטיבי לעשות זה להשתכר גם עד המוות ואז לעשות להם את אותו הדבר(באגרסיביות כזאת עם כאפות ובלאגנים)... סתם, לא באמת!!! פשוט לא להתייחסססססססס הם מדברים, לא לענות הם רוקדים איתך לא לרקוד הם באים אלייך תרחיקי אותם ומקסימום זה לא עוזר, תמיד אפשר לנגוח!!! אין על נגיחות, זאת הפעולה הכי מצחיקה בארץ...תחשבי גם על התוצאה "בלוטה"! מזה בלוטה????? וואי חפרתי יותר מידי בהודעה הזאת, קיצר יהיה טוב ואת תשמרי על עצמך

טחחח מזכיר לי את המסיבה של אתמול...

היינו כמה חברים וחברות בקיבוץ אורים, היה איזה אחד כז השניסה להתחיל עם חברות שלנו, ואני וחבר שלי רוקדים איתן והוא לא שם עלינו הכלל, לא יכלנו להפסיק לצחוק, לא היה לי נעים כבר אז שנינו הסתבבנו ופשט נקרענו מצחוק... תאמת, שאני לא מבין איך אפשר להתחיל ככה עם בחורה, במעט פעמים שניסיתי, אפשר לספור את זה על יד אחת, הרגשתי ממש דביל ופשוט עזבתי...ואני לא שוט/תה אף פעם... בקיצור, צריך לקחת את זה בצחוק, הם בדר''כ טיפשים ומצחיקים... שבוע טוב לכולם ובנות, take it easy...

אה ושכחתי משהו...

איפה יש מסיבות ראגיי בדרום חוץ מניר-עם ובצאלים בפעם ב100 שנה?

RastaTzlila

New member
יש ב...

ב"ש בכל יום חמישי. והנה זו עוד דוגמאה לכך שזה קורה כמעט ורק אצלנו בדרום- ועוד הכי אבסורד שהחבר'ה האיילו מגיעים לאן?? לקיבוצים! זה הזוי. ולפעמים ממש מנסים לקחת את זה בקלילות אבל לא הכי עוזר... הם דיי כאיילו דבק מגע כזה. בעע.

SaBaGMaN

New member
יש אחלה ליין בימיי חמישי..

בפאב 69 מקום חמוד עם אוירה חמימה.. בעיקרון זה לא רק רגאיי שילוב של מוזיקה אפריקאית עם רגאיי במיקרה חבר טוב מנגן שם.. חבר'ה מהדרום כדיי להגיע..!! ובקשר לכל המציקים.. וואלה במסיבות רגאיי כימאת ואין את התופעה הזאת..(אני לא מדבר על הסוואטו וכאלה) ואם יש אז מנסים להתעלם ולנפנף את הבחור עד שהוא יבין את עצמו.. שבוע טוב חבר'ה..

למעלה