אתרים רשמיים של הרבה מאוד מתאבקים

אתרים רשמיים של הרבה מאוד מתאבקים

www.wwfapa.com - האתר של פארוק וברדשואו(APA) www.billygunn.com - האתר של בילי גן www.chrisbenoit.com - האתר של כריס בנואה www.chrisjericho.com - האתר של כריס ג´ריקו www.dlobrown.com - האתר של דילו בראון www.wwfdx.com - האתר של DX www.wwfdudleyboyz.com - האתר של דאדלי בויז www.mattandjeffhardy.com - האתר של הארדי בויז www.kinglawler.com - האתר של ג´רי לולר www.kenshamrock.com - האתר של קן שמרוק www.mickfoley.com - האתר של מייק פולי(מנקייד) www.stevierichards.com - האתר של סטיבי ריצ´רד www.stonecold.com - האתר של סטיב אוסטין www.tazmission.com - האתר של טאז www.therock.com - האתר של דה רוק www.wwftoocool.com - האתר של טו קול www.trishstratus.com - האתר של טריש סטראטוס www.arnanderson4ever.com - האתר של ארן אנדרסון www.brethart.net - האתר של ברט הארט www.thediamondmine.com - האתר של DDP www.kevinbigsexynash.com - האתר של קווין נאש(דיזל) www.konnan.com - האתר של קונאן www.stormwrestling.com - האתר של לאנס סטורם www.nwowrestling.com - האתר של NWO www.torriewilson.com - האתר של טורי וילסון www.vampiro.net - האתר של ומפירו www.ecwwrestling.com - האתר של ECW www.novaecw.com - האתר של נובה www.robvandam.com -האתר של רוב ואן דם(RVD) www.thebluemeanie.com - האתר של בלו מיני www.lod2000.com - האתר של ליג´ון אוף דום(LOD) www.ultimatewarrior.com - האתר של אולטימט ווריור נו איך אני? נתתי לכם את כול האתרים שאני מכיר של מתאבקים עבדתי על זה כמעט 45 דקות כדאי שתמצאו אתרים שאתם מחפשים גם אם לא חיפשתם מצאתם הרבה אתרים ורק שתראו כמה אתרי היאבקות יש בעולם וזה רק האתרים הרשמיים

קרי ו.א.

New member
מה עם הוותיקים?

כל הכבוד לך! אבל מה עם המתאבקים הוותיקים? חיפשתי למשל את האתר של קרי ואן אריק ואני מתפלא שלא רשמת אותו. אולי תוכל למצוא לי אותו?

למעלה