אתרי צלילה בארץ

diver26

New member
אתרי צלילה בארץ ../images/Emo19.gif

שלום לכול מי שיכול לעזור אני צוללן חדש ומעוניין להתחיל לצלול בים התיכון אבל אין לי מושג היכן להתחיל לצלול בים התיכון לכן כל מי שיודע או מכיר אתר אינטרנט שמכיל אתרי צלילה אשמח מאוד לשמוע ולראות תודה חן

קותי

New member
שלום חן

אם אתה צולל מתחיל ורוצה לצלול בים תיכון, כדאי שתתחיל לצלול דרך מועדונים. הצלילה בים תיכון יכולה להיות קשה ומסוכנת (הים לא צפוי, זרמים, גלים וכו´) ולכן עדיף בהתחלה להכיר אותו בתנאים קצת יותר "מוגנים" אם בכל זאת אתה מתעקש לעשות צלילות מהחוף, ללא סירה ומעדון, חפש חופים סלעיים. בד"כ כאשר יש משהו לראות בים תיכון - זה במקומות שיש סלעים תת מימיים ולא מדבר חול. דוגמאות: פלמחים. בין הרצליה לת"א - מספר מקומות. נתניה. דור. חיפה - מול בת גלים. אכזיב. אזהרה: ברוב המקומות שמניתי, באיזורים הסלעיים, יש מערבולות וזרמים תת מימיים. הצלילה שם דורשת מיומנות גבוהה והכרת הים. אם אתה צולל מיכלים מתחיל אבל צברת שעות שחיה, וצלילה חופשית רבות באיזורים כאלה, אתה יכול לנסות. אם לא, אני חוזר על המלצתי לצלול דרך מועדון. מועדונים מומלצים שאני מכיר: דוגית בת"א ול-טל בחיפה בלו בקרית חיים אכזיב אני מניח שיש עוד אבל את אילו אני מכיר.

mares

New member
../images/Emo15.gif ויש גם קישור בסוף דף

הפורום לאתרי צלילה באיזור חיפה והצפון

למעלה