אתר בו אפשר לקבל מתנות בחינם- אני כבר קיבלתי

חיפאית22

New member
אתר בו אפשר לקבל מתנות בחינם- אני כבר קיבלתי

שלום לכולם וערב טוב. ישנו אתר שאפשר לקבל בו מתנות חינם ורציתי לשתף אתכם בו, אני כבר קיבלתי מתנות ממנו ועוד הרבה אחרים קיבלו גם. כדי לקבל מתנות בחינם לגמרי אתם צריכים להביא חברים - כבר מ-5 חברים שהבאתם תוכלו לקבל מתנה בטוח על פי בחירתכם ו-5 חברים זה ממש מעט. כמו כן יש גם מתנות שאותן ניתן לקבל כאשר מביאים 10 ו-15 חברים. בנוסף כאשר אתם נרשמים אתם מקבלים מתנת הרשמה. חוץ מזה אפשר גם לשחק שם במשחקייה במשחקים שונים ולהרוויח זוזים שהם כסף וירטואלי. עם הזוזים תוכלו לקנות מוצרים שונים ולשלם רק דמי משלוח פעוטים עליהם. אחרי שתירשמו לאתר תצטרכו לאשר את הקישור שישלח אליכם לאימייל ולשחק באתר ולהרוויח עוד 100 זוזים בנוסף ל-1000 שתקבלו בהרשמה , עד שיהיו לכם 1100 זוזים, כל זאת כדי שתהפכו לחברים פעילים באתר ותזכו להנות מכל ההטבות. זה ממש קל לעשות את הזוזים, לוקח דקה- שתיים או פחות. פשוט לוחצים בכפתור "המשחקייה" שלמעלה באתר וכדאי לבחור במשחקים טריוויה או "יצאת אהבל" , עונים על כמה שאלות נכונה והזוזים עולים מהר. כשתראו שיש לכם 1100 זוזים אז תיחשבו כחברים פעילים באתר, זה רק עוד 100 זוזים לעשות. בהצלחה לכולם בהרווחת מתנות ותראו שהן לא יאחרו להגיע
הקישור לאתר פה: http://www.zuzim.net/index.php?aid=1210

wwwzozocoil

New member
אין מה להגיד ,הרעיון באמת יפה

אבל נראה לי שזה לוקח לא מעט זמן עד שאפשר לקבל משהו.

למעלה