אתר בעברית על מארון!

L P rulez

New member
אתר בעברית על מארון!

אני רוצה לבנות עליהם אתר בעברית, יש כאן מישהו שמבין בהטמל ורוצה לעזור לי?

NoWords

New member
גם אנחנו

(אנשים שהיו בצ'אט) דיברנו על בניית אתר ישראלי! אין לי מושג בHTML. אבל אני יכולה לעזור בעיצוב/כתיבה/תירגום אם צריך.

dilan angel

New member
אני לא מבינה בזה ממש../images/Emo110.gif

וגם לא בעיצוב אתרים וכל זה.. אמממ אין לי בעיה לעזור בכתיבה וכאלה

m a r o o n 5

New member
אמ..

אני בניתי כבר אתר בעברית, הוא חדש.. אולי תוכל/י להצטרף לצוות של האתר.. הקישור לאתר למטה מתחת לחתימה

KerenWelling

New member
אני אהיה שמחה

להיות אחראית על כתיבת הכתבות, תרגום כתבות, עיצוב האתר ועוד... מה שתרצי- אני מוכנה להצטרף לצוות האתר!(כשתבני אחד..)

m a r o o n 5

New member
כעיקרון מי שירצה לעזור..

יצטרך לעבור "אודישן"" כדי לדעת מה רמת הכתיבה. אין צורך לדעת html, אתם לא תבנו תאתר רק תגישו את המידע הנחוץ. כל מי שמעוניין להיות בצוות האתר יכול לשלוח מייל לכתובת הזו: [email protected] ניתן גם לצרף אותי לאייסיקיו: 228929338 ולמסנג'ר: [email protected] אני רוצה להפוך לאתר הרשמי והמלא הישראלי. כל מי שיהיה בצוות יהיה כתוב עליו מידע באחד מהדפים, ואת שמו בתחילת העמוד שהוא יהיה אחראי עליו. הוא גם ידע מהשינויים הקיימים באתר. טודע, אור

../images/Emo41.gifHTML

אנ'לא יודעת אבל אני יכולה להכין עיצוב, כפתורים, באנרים, לוגואים, רקעים, אנימציות...אמממממ...וכו'.. אור, אם את/ה רוצה שאני אכין מש'ו מהדברים האלה, אז בכיףף... מסנג'- [email protected]

נ"ש - בקשה...

אם למישהו יש את הסמל של הלהקה, כאילו האיקון שכתוב maroon 5 אם הוא יכול להביא לי.. או אפילו אם זה חלק מתמונה או משהו..ותודה מראש

למעלה