אתר חדש-תנו בבקשה ביקורות בונות והצעות לשיפור

rotemfiji

New member
אתר חדש-תנו בבקשה ביקורות בונות והצעות לשיפור

דבר ראשון, מזל טוב על הפורום. באמת היה נחוץ פה בתפוז פורום בנושא...שיהיה בהצלחה ! שמי רותם, אני בעלת אתר אינטרנט הפועל מזה כ-8 חודשים. האתר עוסק ומסקר אתרים קדושים בארץ ישראל-ליהדות ולנצרות, אתרים היסטוריים, ארכיאולוגיים ותנ"כיים. באתר תוכלו למצוא מידע רב אודות האתרים, תמונות (בלעדיות לאתר,שצולמו על ידי ועוד כמה שצולמו על ידי צלמים אורחים), מפות, חדשות, מידע כללי (על התנ"ך, ישו וכו), חנות קניות מקוונת, ועוד... עד כה סוקרו כ-100 אתרים, ואני ממשיכה לסקר ולחדש מידי יום. רוב איזור הגליל והצפון מכוסים יותר (מכיוון שאני מהצפון), ולכן ירושליים והדרום עדיין חסר בהם לא מעט אתרים, אך מקווה שאשלים אותם במהרה. אשמח לכל הצעה, ביקורת, בקשה לסיקור אתר שהייתם רוצים ועוד. גלישה נעימה, רותם . BibleWalks.com - walk with us through the sites of the Holy Land

אתר מדהים

אם אני הייתי גרה בחו"ל זה היה עושה לי חשק לבקר בישראל. למה שלא תפני למשרדי נסיעות בארץ וכל מיני מקומות שמארגנים טיולים לתיירים, ותשאלי אותם האם הם היו רוצים להתפרסם באתר תמורת תשלום כמובן.

rotemfiji

New member
../images/Emo9.gif זה בהחלט היה הצעד הבא שלי....

תודה רבה על המחמאות !
והתחלתי כבר לעשות את זה..חיכיתי שיהיה קצת יותר בשר לאתר.

אתר תיירות

אכן אתר מרשים, לדעתי מעבר לפנייה לחברות תיירות נכנסת שיכניסו פרסומות, שווה לפנות למח' השיווק או הפרסום של משרד התיירות, הם ממנים פרוייקטים כאלו בהצלחה

rotemfiji

New member
באמת??

נשבעת לכם שאתם קוראים את המחשבות שלי ! כי בדיוק דיברתי על זה עם מישהו, דיברנו על זה שצריך לבדוק אם יש להם פרוייקטים ממונים. תודה רבה.

lerontal

New member
תודה ו../images/Emo50.gif

תודה על הברכות, ויש לי רק להחזיר בזה שגם אתר כמו שלך היה נחוץ. עוד לא יצא לי להכנס לעומק אבל הרעיון מדהים ואכן פניה לחברות תיירות, בעיקר תיירות נכנסת יכולים להכניס לך הרבה פרסום. כל הכבוד.

edygalantzan

New member
אתר מעניין

האתר מעניין וטוב. אני הייתי משנה קצת את העיצוב כי הוא לא בדיוק מדגיש את נושא האתר. כמו כן גם לי יש מיזם בנושא, ויכול להיות שאנו יכולים לשתף פעולה. אדי

למעלה