את זה אתם חייבים לשמוע !!!

ZeusMan

New member
את זה אתם חייבים לשמוע !!!

אני מצטער שאני מציף אתכם בהמלצות, אבל זו האחרונה להשבוע (אני כמעט מבטיח ) תראו, אני פשוט לא יכול להוציא את הלהקה הזאת שאני הולך להמליץ לכם עליה מהראש, הם תפסו אותי, ותפסו אותי חזק... ובכן, ללהקה קוראים Sunshiners והם באים מהאי Vanuatu שנמצא כאן : http://en.wikipedia.org/wiki/Vanuatu מדובר בלהקה שדוגלת בלהעביר את רגש השימחה לקהל מאזיניה ואפילו כמעט כל כבד שמיעה יכול לשמוע את זה... השירים שהם מבצעים הם קאברים לשירי רוק ופופ של מבחר אמנים רחב שמתחיל מ- The Cure דרך רוד סטיוארט לדפש מוד ודיוויד בוי.... עד כה לאחר ניבירה עמוקה אל תוך ניבחי הרגאיי שמגיע מחוץ לג'מייקה, לא שמעתי הרבה אמנים שבאמת מצליחים לדייק בהגשה המוזיקלית שלהם ודרך זה להעביר את הפיל של הרגאיי, כל אחד יודע מה הוא עושה ומתי הוא צריך לעשות את זה. בהמשך לכך אני אישית ממליץ על אלבום שניקרא למרבה הפלא SUNSHINERS שיצא ב-2006 ובתוכו נמצאים 12 שירים שכל אחד שונה בהגשתו אך שומר על המקב הרוטסי האהוב. בנוסף, אני ממליץ להיכנס למייספייס שלהם ולשמוע את המוזיקה שהם יוצרים ובמיוחד אני ממליץ לראות את הסרטים שמוצגים שם באפשרות לצפיה, דרכם אפשר להכיר את הלהקה ולראות את צבעיה. אז קדימה למייספייס :

למעלה