את זה אתם חייבים לשמוע...

ZeusMan

New member
את זה אתם חייבים לשמוע...

ZOE, אמנית רגאיי/סול גרמנית בעלת קול מהמם וכישרון לא קטן... הוציאה שני אלבומים עד כה, האחד EXILE AFRICAN שיצא ב-2004, והשני ZOECIETY שיצא ב-2003... אני אישית אהבתי יותר את EXILE AFRICAN, במיוחד מפני שהוא נוגע הרבה יותר ברגאיי מאשר באלבום ZOECIETY, וגם מפני שלדעתי הוא יותר איכותי מהבחינה המלודית והשירתית גם יחד... מה שקנה אותי סופית באלבום הזה היה שיתוף הפעולה של ZOE עם אחד האמנים שאני אישית הכי מעריך ומוכיר העונה לשם ALBOROSIE... לטיון קוראים Is Dis Love ולפי השם שלו אתם בטח מתארים לעצמכם על מה הוא מדבר... ZOE בשירה באמת נוגעת ו-ALBOROSIE מדהים כהרגלו.... עוד טיונים מומלצים : Zoe Feat. Prezident Brown - Uptown Top Ranking קאבר שלא נופל מאיכותו של הטיון המקורי שמבוצע על ידי ALTHEA DONNA Zoe - Rock Steady טיון רוקסטדי מדהים, שלמרות שאיני מיתחבר לסיגנון, ZOE הצליחה לחבר אותי עם הסיגנון וגרמה לי להנות עד מאוד.... לטיון הזה יש קאבר שמבוצע על ידי SIZZLA והוא בהחלט שווה שמיעה.... Zoe Feat. Chuck Fender - Liberia טיון שמדבר קצת על הבאבילוניה וההמולה שמתרחשת בעולם... Zoe - Sunshine Zoe - Prayer Zoe - Afro Cat מהאלבום ZOECIETY אפשר למצוא עוד שיתוף פעולה מעניין הפעם עם KY-MANI MARLEY, לטיון קוראים Zoe Feat. Ky-mani Marley - Could It Be You באותו אלבום אפשר למצוא גם את הטיונים הבאים : Zoe - Something About That Boy Zoe - Mellow Mood קאבר לטיום המקורי של בוב מארלי, בהחלט שווה שמיעה... אז ככה, האופציות שבהם תוכלו לשמוע את חומריה של ZOE הם כמובן דרך אחד מאתרי ההורדה, אצלי בסולסיק או בMY SPACE שלה שהקישור לשם נמצא ממש כאן - ZOE MYSPACE בהצלחה והאזנה נעימה...

ZeusMan

New member
Balkan Beat Box

הוציאו את אלבומם השני.... כדי לשמוע שניים מהשירים אפשר להיכנס ל-MY SPACE שלהם או דרך פה : http://store.jdubrecords.org/index.asp?PageAction=VIEWPROD&ProdID=109&HS=1 לאלבום קוראים NU MED ואפשר להשיג אותו זמנית עד כמובן קניית האלבום, בסולסיק... בגדול הסיגנון השמח נישאר, רק יש יותר בדאנסהול והרבה יותר מתומר יוסף (שזה תמיד טוב)....

למעלה