את זה ראיתם ??? זה למכירה באי.ביי ע

מצב
הנושא נעול.
וגם לוח זמנים ומפה של דן משנות ה-60

את זה ראיתם ??? זה למכירה באי.ביי ע
עכשיו !!!
תביטו על הפריטים הללו באי.ביי ורוצו לקנות. חבל על הזמן........ 6521243846 6161446562 6165808629 6521239533 6521237933 יש שם לוח זמנים מקורי של רכבת-ישראל משנת 1968 ולוח מקורי של דן עם מפה ותמונות משנת 1963 ועוד פריטים כמו הספר של דן למכירה ב-35 דולר שזה יוצא הערב 152.95 ש"ח בדיוק. המוכר הוא "rishonl" והוא ישראלי. כנסו לאי.ביי ותראו. יש לו מציאות של פעם בחיים ! לחובבי התעופה: חבל על הזמן: מציאות מהסרטים על התעופה הישראלית מראשית דרכה....... עליכם להירשם קודם לאתר ולהיזהר מאוד שלא לשלם כי פידבק שלילי מסבך... לילה טוב....... נ.ב.: גם תמונה זו נמכרת שם.....ויש עוד המון.......

שימו
: זה מצרך

תביטו על הפריטים הללו באי.ביי ורוצו לקנות. חבל על הזמן........ 6521243846 6161446562 6165808629 6521239533 6521237933 יש שם לוח זמנים מקורי של רכבת-ישראל משנת 1968 ולוח מקורי של דן עם מפה ותמונות משנת 1963 ועוד פריטים כמו הספר של דן למכירה ב-35 דולר שזה יוצא הערב 152.95 ש"ח בדיוק. המוכר הוא "rishonl" והוא ישראלי. כנסו לאי.ביי ותראו. יש לו מציאות של פעם בחיים ! לחובבי התעופה: חבל על הזמן: מציאות מהסרטים על התעופה הישראלית מראשית דרכה....... עליכם להירשם קודם לאתר ולהיזהר מאוד שלא לשלם כי פידבק שלילי מסבך... לילה טוב....... נ.ב.: גם תמונה זו נמכרת שם.....ויש עוד המון.......
שימו
: זה מצרך
מבוקש כאן בפורום ונמצא כרגע למכירה באי.ביי. זה אחד מאלה שלעיל. כנסו וקנו !!!!! לילה טוב. אביה. מחשב נסגר עכשיו !!!!!

היו שם 2 תחנות שונות במרחק 2 ק"מ

היתה תחנה בנחל שורק ???
את התחנה לנוסעים, לא רק תפעולית, בנען אני עוד זוכר. אבל בנחל שורק ?!?!? ממש לא זכור לי.
היו שם 2 תחנות שונות במרחק 2 ק"מ
זו מזו ושלוחה שנכנסה אל תוך הבסיס בשנות ה- 60 עליה למדתי מצילומים אצל פול.

ה דרומי

New member
התחנה בנחל שורק גדורה כי היא מתפורר

היתה תחנה בנחל שורק ???
את התחנה לנוסעים, לא רק תפעולית, בנען אני עוד זוכר. אבל בנחל שורק ?!?!? ממש לא זכור לי.
ת סע ברכבת ל
שב בצד השמאלי תראה את התחנה שם מבנים ואחד שני קומות רק מצב עגום סכנת קריסה. שם.

קובי לו

New member
ארז, נסעתי בקו החדש הרבה פעמים

ת סע ברכבת ל
שב בצד השמאלי תראה את התחנה שם מבנים ואחד שני קומות רק מצב עגום סכנת קריסה. שם.
ואני יודע על מה אתה מדבר. זו נראית תחנה מאוד ענתיקה ומתפוררת. אבל כאחד שנסע בתור ילד מספר פעמים לירושלים בשנות ה-70 וה-80, לא זכור לי שהיא תפקדה כתחנת נוסעים. פה בלוח הזמנים מ-68' רואים שהיא היתה גם תחנת נוסעים. את איזה ישובים, לעזאזל, היא שמשה ? מישהו יודע ?

היו שתי תחנות נוסעים. האחת נהרסה

ואני יודע על מה אתה מדבר. זו נראית תחנה מאוד ענתיקה ומתפוררת. אבל כאחד שנסע בתור ילד מספר פעמים לירושלים בשנות ה-70 וה-80, לא זכור לי שהיא תפקדה כתחנת נוסעים. פה בלוח הזמנים מ-68' רואים שהיא היתה גם תחנת נוסעים. את איזה ישובים, לעזאזל, היא שמשה ? מישהו יודע ?
היו שתי תחנות נוסעים. האחת נהרסה
כליל בשנות ה-30 והיא נמצאת 2 ק"מ מהנוכחית, רק בצד השני של המסילה. כיום נותרו רק שרידים מועטים בלבד ממנה.

ה דרומי

New member
ישנה מאוד ולכן תפוררת איזה ישובים?

ישנה מאוד ולכן תפוררת איזה ישובים?

קניתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קניתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה