את רוצה לראות, ואני רוצה להראות לך

את רוצה לראות, ואני רוצה להראות לך

כשתבואי נשב יחד בגינתי ואספר לך על עצי הפרי. את מצד אחד של השולחן הלבן ואני יושב מולך.
הרוח הנעימה המנגבת את הלחות שבגופנו, תיאבק להדוף את המבוכה שלך.
נשתה קפה. ניפתח, נצחק . ועוד כמה רגעים אכנס אל גופך. עוד קצת, אני רוצה ליהנות ממך עוד קצת יושבת בכיסא הפלסטיק הלבן. ואת לא רואה, אבל הוא עומד בכל פעם שאת מעבירה ידך בשיערך, או מחליפה צד של שיכולי רגליך. ואני גונב מבט ורואה שקיימת הבטחתך ולא לבשת תחתונים, ויכול רק לתהות האם הכוס הזה רטוב כמו שאני רטוב כעת.
כמה שאני רטוב.
את רואה את ידיי המשותקות ושואלת כיצד אני מקליד.
בעזרת מיקרופון אני עונה לך .
כיצד אתה אוכל את שואלת אותי.
בעזרת המטפל אני משיב לך.
כיצד אתה מאונן , ככה בלי אלוהים, את שואלת.
בעזרת כוח מחשבה, ככה בלי בושה, אני משיב לך.
ואת רוצה לראות, ואני רוצה להראות לך.
לידי את שוכבת עירומה על צד גופך. שדייך הגדולים נמחצים בכל צד. ואת רוצה לחוש את הגוף המשותק שלידך - מעבירה את ידך מפני דרך החזה שלי ועד לזין המטפטף.
ואת מורחת את הזיקפה בטיפות הנוזל המקדים שלי. כן, על כל הזקפה. כן, תעבירי גם בין שפתי הכוס שלך.
בהחלטת רגע את מעבירה רגל אחת לצד גופי, ומתיישבת עלי.
מרגישה עוד קצת את הזיקפה לפני שזו תתפוצץ בתוכך, ואני אוסר עלייך לזוז, שכן רצית לראות ואני רוצה להראות לך.
וכך את מתרוממת מעט. תלויה בין שמיים וארץ, ורק הקצה של הזין שלי חבוק בין שפתי הכוס שלך.
מדגדג לך. מטריף אותך.
ואני מצטער אך לא אוכל להביט עוד בגופך. אני חייב להתרכז. לוקח תמונה אחרונה של גופך בראשי, עוצם את עיניי, רואה אותך. מרגיש אותך. ואת רואה כיצד הגוף הקטן והמשותק הזה מגביר נשימותיו ,מזיז את הזין שלו בתוך החור הרטוב שלך.
אל תדברי זה מוציא אותי מריכוז.
ואת שותקת..
ואני מגביר את הקצב. נושם מהר יותר. מזיז אותו מהר יותר .
את מרשה לי לגמור בתוכך ואחרינו המבול.
אני גומר בתוכך.
ואת נטרפת .

למעלה