א.ב גליל עולה בטירוף!וזה עוד לפני

מצב
הנושא נעול.

ההודעה על סיום המו``מ להכנסת תוכן נדלני ב25מ``ד והעברת שליטה.ההודעה צריכה לצאת בכל רגע.תראו הודעה לבורסה מ02.01

ilpra

New member
זה אומר שהיא תמשיך לעלות?

ההודעה על סיום המו``מ להכנסת תוכן נדלני ב25מ``ד והעברת שליטה.ההודעה צריכה לצאת בכל רגע.תראו הודעה לבורסה מ02.01
או שכבר עשתה את שלה ?!

האמת ציפיתי בעקבות ההודעה שהתפרסמה

או שכבר עשתה את שלה ?!
היום זינוק יותר גדול אך גם בכמעט10%אני לא מזלזל.טכנית המניה סגרה חזק מעל300נ` וזה טוב מאוד.חוץ מזה בסגירה הביקוש וודאי ההיצע היו יותר גבוהים מהשער האחרון וסתם ככה לקראת הסוף דוקא נרשם מחזור גדול יחסית.כל זה תומך שהמגמה החיובית תמשך כמובן אם גם האווירה הכללית בנדלן תמשיך להיות חיובית כמו היום.תרא בקשר להודעה אז כך.א` יכול להיות שלא כולם ראו או הפנימו עדיין את ההודעה.ב` סיום המו``מ עדיין מצריך כמה אישורים כמו שמבואר בהודעה.וג` יתכן שהרבה משקיעים רוצים לראות עדיין את התשקיף לעתיד שצפוי להתפרסם כמו שמבואר שם. בהצלחה ולילה טוב.

ilpra

New member
אני רואה שהיום לא היה משהוא

היום זינוק יותר גדול אך גם בכמעט10%אני לא מזלזל.טכנית המניה סגרה חזק מעל300נ` וזה טוב מאוד.חוץ מזה בסגירה הביקוש וודאי ההיצע היו יותר גבוהים מהשער האחרון וסתם ככה לקראת הסוף דוקא נרשם מחזור גדול יחסית.כל זה תומך שהמגמה החיובית תמשך כמובן אם גם האווירה הכללית בנדלן תמשיך להיות חיובית כמו היום.תרא בקשר להודעה אז כך.א` יכול להיות שלא כולם ראו או הפנימו עדיין את ההודעה.ב` סיום המו``מ עדיין מצריך כמה אישורים כמו שמבואר בהודעה.וג` יתכן שהרבה משקיעים רוצים לראות עדיין את התשקיף לעתיד שצפוי להתפרסם כמו שמבואר שם. בהצלחה ולילה טוב.
יש לזה הסבר ? יש מצב שמניה חוזרת לרמה שהיתה באמצע דצמבר ?(566 אג')

הייתי רוצה לראות אותה בקרוב שם אך

יש לזה הסבר ? יש מצב שמניה חוזרת לרמה שהיתה באמצע דצמבר ?(566 אג')
הייתי רוצה לראות אותה בקרוב שם אך
רק אלהים יודע מה יהיה.אולי גם חקירה שטיבי נמרודי קשור אליה מעכבת ממניה לזנק נחכה ונראה.בכל מקרה היום בסיום המסחר קרה דבר מאוד מעניין.הקונים עמדו כולם בתחת ל300.מוכר הראשון עמד ב307בכמות גדולה של מעל9000יחידות.בנעילה נסגר לפי שער307.9שזה שער של רוב העסקאות היום ושל האחרונה גם.ועל אף שהיה מוכר ביותר זול ואולי הוא יופיע גם מחר נעשו בנעילה כמה עסקאות לא קטנות יחסית למניה.אז או שפשוט מי שקנה בנעילה לא ראה את ההיצע וביקוש לפני הנעילה ולא שמע בטלפון כי הרי בטלפון אתה יכול לשמוע היצע וביקוש שהיום בסיום לפני הנעילה או שאלה שקנו אולי יודעים משהו. ובכל מקרה גם כשהמניה ירדה ל280לפני ההודעה היו אלו זריקות בודדות במחזורים קטנים מאוד. לכן אני מקווה שסבלנות כאן מילת המפתיח ואני מאמין שצריך לא הרבה סבלנות עד שהמניה תחזור אם לא מיד ל500אז עד400.בהצלחה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה