א. יופי של פורום מזל"ט

white light

New member
א. יופי של פורום מזל"ט

ב. יש לי שאלה... אני מתה לעשות עגיל כזה באוזן כמו של אחד מהפורום... ואני מפחדת הרבה אומרים לי שזה כואב... אני שואלת עכשיו אותכם ת'אמת זה באמת כואב???

דנטל

New member
אם אמרו לך שזה כואב

אני לא רואה סיבה שישקרו. בדרך כלל משקרים כשאומרים שזה לא כואב. אבל צריך לזכור שהכאב הוא לא לאורך זמן (ואולי לקחת חצי שעה קודם אופטלגין זה יעזור, אין לי מושג, לא לקחתי משככי כאבים לפני הפירסינגים והקעקועים שלי, וגם אם הייתי לוקחת הרי שלא הייתי יודעת אם זה פחות כאב בגלל הכדור או בגלל שזה פחות כואב וזהו).

m.n

New member
תשאלי את עצמ שאלה כזאת:

עד כמה באמת את רוצה את הפירסינג הזה?! אני יודעת שכשאני רוצה פירסינג אני לא אעצור עד שאני אשיג אותו וכאב הוא אולי מכשול בדרך אבל אני מוכנה לסבול אותו עבור ההנאה שבפירסינג החדש. אז כן ככל הנראה זה יכאב. אבל עם טיפול נכון וגישה חיובית את לא תסבלי מזה יותר מדיי ותהני הרבה יותר בסופו של דבר כשיהיה לך תכשיט יפייפה על האוזן...

resputin

New member
תראי.. כאב זה משהו סובייקטיבי.

עכשיו, את יכולה לקחת אופטלגין, את יכולה לבקש ממנו שישים לך הרדמה (למרות שהפירסר שלי אמר לי שבעיקר איפה שאני עשיתי, באוזן, זה לא עוזר ממש..) ולהיות מוכנה נפשית שהולך לכאוב לך, הרבה, ואז הכאב האמיתי יראה חלש יותר. כל מי שמסתכל לי על העגיל מעוות את הפנים, או מוציא איזה "אוווץ'", וזה בכלל לא כאב לי כמו שחושבים, אם בכלל.. זה כאב קצת, וזהו. איזה עגיל את רוצה לעשות באוזן?

MaddyD

New member
אמממ

אני אישית לא לוקחת את הכאב בחשבון (מטעמי מזוכיסטיות...), וכנראה בגלל שאני כ"כ רוצה. למרות שכאב זה סובייקטיבי רמת הכאב ממקום למקום בגוף משתנה, בסחוס זה הכי כואב, ומכל הסחוסים ספטום הוא הכואב ביותר (ואני לא אומרת את זה מנסיון). אבל את העגיל בטבור, עשיתי בגיל ממש צעיר (כבר שלוש שנים יש לי אותו לערך) וזה כאב לי בצורה מחרידה, עוצרת נשימה ואפילו השתעלתי כמה פעמים מרוב הכאב. את הרוק והטראגר, שבנוגע אליהם הפחידו אותי פי שבעה, באתי בגישה, סעמק שיכאב, אני רוצה ואני אקבל. הרגשת החירור היתה מדהימה, הרגשת המחט בתוך הסחוס... *מעלה זכרונות* בקיצור, זה פשוט הרגשה אורגזמתית לעשות פירסינג שבאמת רוצים. מעבר לכך שבזמן שחוררתי את הרוק במקרה שמו בסטודיו דיסק שאני מאוד אוהבת ברקע (מר דה נמס של האייפיסי לתוהים) וזה תרם מאוד לאוירה, אז גם מוסיקה עוזרת. וזהו

MaddyD

New member
הע. הפירסר שלי תמיד קרא לטרגוס

שלי טראגר. אז נדבקתי. בכלאופן הכוונה לטרגוס.

resputin

New member
^^איפה שהטראגוס, כי מסתבר שזה

שם נוסף. אני ידעתי שיש כזה עגיל באוזן, לא השקעתי לדעת איפה :)

‡NoK

New member
אני לא אחדש הרבה..

ואומר שכאב הוא בהחלט מקום אישי, וגם אתן דוגמה מנסיוני
אז כן, יש כזה קטע להגיד שהטראגוס הוא "העגיל הכי כואב!!", בכל אופן זה לא הפחיד אותי כי מאוד מאוד רציתי אותו. מה זה כאב בשבילי?
בעניין הזה, מסתבר, צריך לנסות ולגלות אם זה באמת כואב או לא
כשאני עשיתי אותו לא הרגשתי כלום. זה העגיל היחיד שבאמת לא הרגשתי, תאמינו או לא
וכשהלכתי לחורר את לשוני כולם הרגיעו אותי שזה שטויות, לא כואב.. אך זה כאב
לסיכום- זה אינדיבידואלי. מצרפת תמונה של נטי הטראגוס (וגם של כל השאר
) להוכחה חיה-

תראי...

כאב זה דבר שונה אצל כל אחד ואדם... אני חייבת להגיד לך שהטארגוס שלי שאני איתו כבר שלוש שנים >אהובי הנצחי,רוצים שאני יוריד אותך בצבא אבל בחיים שלא!< הוא כלל לא כאב לי ובטבור התחתון כאב לי יותר... בהצלחה

white light

New member
לא תאמינו מה קרה ... אז ככה

אני וחברה שלי הלכנו אתמול לעיר (לנתניה) סתם היסתובבנו ליד תחנה מרכזית קיצר נכנסנו ל"טלפו" פירסינג וקעקועים וחברה שלי יום שישי יש לה יומולדת אז היא נכנסה ובדקה מה היא רוצה לעשות... (קעקוע) הייתה תמונה של מישהו שם עם העגיל הרציתי (אין לי מושג איך קוראים לו) היסתכלתי עליו וכל כך רציתי שאמרתי לדודי המקעקען שיעשה לי ובקיצור עשיתי בסוף... חברה שלי נשארה בהלם ככה גם אני!!! לא האמנתי שאני יעשה וזה מזה לא כואב רק על הצד שאני יושנת... ות'אמת מאוד עזרתם לי כי דיי פחדתי לעשות אז גם אתם נתתם לי עוד דחיפה לעשות ובסוף יש לי ואני מזה לא מצטערת למרות קצת הכאב שיש אחרי שעושים אבל אני מזה לא מצטערת שעשיתי היה שווה את הכאב!!!! וזהו... העגיל הבא זה בלשון

למעלה