|א-פ|

|א-פ|../images/Emo11.gif

בתפוז ישנם פורומיסטים קבועים, שמשקיעים המון בפורומים שונים, וחוץ מהפורומים שהם נמצאים בהם, לא יודעים עד כמה הם משקיעים בפורומים אחרים, ולכן מתייחסים אליהם כמו אל עוד יוזר פשוט. המטרה ברעיון הזה, זה להקים ארגון חברתי לפורומיסטים קבועים, שכל מי שיצטרף אליו יוכר בכל פורום שיכנס אליו כפורומיסט קבוע - ע"י קטע בחתימתו המשותפת לכולנו. דבר זה נעשה כדי לגשר על פערים חברתיים בין אנשים שונים עם דעות שונות, ולהוסיף עוד מכנה משותף ומאחד לחברה בפורומים. איך מצטרפים? - שמים בקשת הצטרפות בקומונה+קישורים ל2 פורומים\קומונות לפחות שאתם פעילים בהם. מה מקבלים? - דרגה במדינת התפוזים. (שר כלשהו, מנכ"ל כלשהו, תפקיד ראשי כלשהו) + מספר אישי. מה עושים עם זה? - שמים בחתימה והופכים רשמית לחברים במדינה הוירטואלית. *מדינת התפוזים - ארגון חברתי לפורומיסטים קבועים בתפוז* קומונה 7777.... דרושים עובדים!!

יש לי הצעה יותר טובה..מנהלים כנסו..

זה לגבי הקומונה שם,אבל מה זה קשור אלינו? לפורום שלנו...?דיילות/טייסים? לדעתי נעשה משו משלנו...כל אחד יקבל תפקיד...ורק מי שבאת נכנס ומשקיע זמן יהיה תפקיד...כמו לדוגמא מה שעשינו עם מועדון החירפוניאדה שנשכח וזה חבל חחחח...אבל טיפל'ה יותר ברצינות...מנהלים כבר יש לנו...אפשר לדוגמא לקבל את יוני כ"מכין חתימות של הפורום" או משו כזה כי הוא באמת עושה חתימות מדהימות,ואז הוא יוכל לפתוח לפחות שירשור אחד כזה שיהיה מיועד אליו... נצטרך גם ילד/ילדה קבוע בפורום כדי לנהל לפחות שרשור או שנים ביוםשינהלו רעיונות לגבי קישור הפורום לראש גדול כי זה באמת רעיון הפורום וארני חייבת לאמר שגם אני וכולם מזניחים את ראש גדול לעיתים קרובות...ואת הקטע הזה אני יכולה לסדר אם אין התנגדות כמובן... הממממ וזהו...צריך עכשיו להתייעץ עם המנהלים וכל זה ולהחליט על עוד רעיונות ואני בטוחה אז שהפורום יהיה גם יותר פעיל כי אני חייבת לאמר שבאמת הוא קצת התייבש בזמן האחרון...!!!סהו...

למעלה