באטמן, ספיידרמן או סופרמן?

Thumpers

New member
באטמן, ספיידרמן או סופרמן?

ראיתי שנאמר פה כי הבנים דיברו על זה בבית. עכשיו - מעניין אותי לשמוע את דעתכם, חברי הפורום, מי ינצח בפייט עד המוות? (אהמ, ברור שספיידרמן. לבאטמן בכלל אין כוחות חוץ מלהיות ממש עשיר וסקסי, לסופרמן יש את הוויקנס הכי גרוע בעולם - וספיידי פשוט הכי טוב שיש.) אה - אל תכניסו לי פה את וולברין, פלאש, גרין לנטרן - או כל סופרהירו אחר (או villain!) - הקרב הוא בין שלושתם, כן?! תגובות כגון "מי זה סופרמן" יתקבלו בברכה, כי אני צריכה קצת קומיק ריליף.

אני לא אוהב את התגובות לגבי באטמן

שאומרים שהא מצליח רק בגלל גאדג'טים כאלה ואחרים. הבחור מומחה באמנויות לחימה, והוא נלחם בפושעים גם בלי כוחות על. שלא לדבר על זה שהוא גיבור העל המורכב והאפל ביותר. אני בעדו

מה שמגניב בבאטמן ../images/Emo233.gif

זה שהוא יכול להיות השראה אמיתית. תחשוב על זה. זה יכול להיות כזה מגניב להמציא מלא גאדג'טים ולהיות ויג'ילנט!!! (וזה עוד לפני הסרט "קיק-אס", שבכלל העלה את התמריץ)

DDN

New member
נכון אבל,

אומנויות לחימה לא יעזרו לו נגד סופרמן וספיידרמן. מולם הוא צריך גאדג'טים ואת הקריפטונייט שלו.

DDN

New member
אם הם מתחילים באותה נקודה - באטמן לצערי

הקרב מתחיל, כשהשלישיה הזו נמצאת קרובה אחד לשני. סופרמן לא רוצה באמת לפגוע באף אחד מהאחרים מאמין שבאטמן, שאחרי הכל הם חברים לא יפגע בו, והוא פונה לטפל בספיידי, מה שנותן לבאטמן את השהות להוציא את הקריפטונייט מהחגורה ולנטרל את סופרמן (הוא לא הורג אותו, כי גם באטמן לא הורג) "מה עשית לו? מה זה הדבר הירוק הזה? נזלת מוגלתית?" שואל ספיידי כחלק מהדיאלוג הסופרגיבורים המעצבן הרגיל שלו, ואז מתחמק מהבולה-באטראנג שבאטמן שולח לכיוונו (אחרי הכל, יש לו חוש עכביש לסכנה) "היי! זה לא היה פייר!" הוא אומר בזמן שהוא מכוון ידיו לירות קורים על באטמן, שהספיק לסגור את המרחק ביניהם תוך שמירה על שתיקה. ספיידי מתחמק מאגרוף שבאטמן לא שלח, ובאטמן מפיל אותו באגרוף שני, ומכבה את המכשיר שיוצר בזז על קולי וטשטש את חוש הסכנה של ספיידי. באטמן עומד מעל פיטר וקלארק, מנצח. לא הורג אותם. בקרב אמיתי עד המוות, סופרמן עולה לאוויר ומאדה את שניהם עם קרני חום הרבה לפני שזה שולף את הקריפטונייט והשני מדבר על כוח ואחריות. SUPERMAN IS THE BEST

Thumpers

New member
רק בגלל...

שכתבת סיפור מקסים שמגולל את כל הקרב, אני חייבת לציין שיש מצב ש*אולי* אתה צודק. :p

DDN

New member
מי ששובר את חוקי הטבע ומפריח את הנגב יכול

לנצח את כולם? זה הטיעון שלך?

Thumpers

New member
עובר על החוקים!

כמו שאמרתי, הוא צריך להיות מבין השלושה שלעיל. אם כבר לא מתוך השלושה? צ'אק נוריס.

DDN

New member
זה לא חוכמה

צ'אק נוריס הצליח להתנתק מהוט, זה יותר חזק מלהפריח את הנגב ולהיות סופרמן. . ..

Thumpers

New member
כמו שאמרתי :p

ולכן צימצמתי את האפשרויות ליישויות שהן פחות מתוחכמות מצ'אק נוריס, או מבן גוריון.

קיבלתי התראה על תגובותיך

בשרשור הסטראוטיפים ואין את התגובות
.
: כבוד המנהלת! חסמת את DDN בטעות או משהו, כפרה עליך
?

DDN

New member
אכן הגבתי. לדעתי זה הבאג של המערכת

בטח רואים את התגובות במערכת הישנה, והן יופיעו שוב מחר. ..

היינו יכולים לזעוק תפוזבל,

אבל האמת היא שבאגים מצויים בכל מערכת וכן מזל שזה נדיר כאן
.

DDN

New member
נכנסתי עכשיו למערכת הישנה

התגובות שלי לא שם
אני אנסה להגיב שוב, והמנהלת תאלץ לסלוח לי על דאבל-פוסט כשהתגובות המקוריות שלי יצוצו להן חזרה אי שם בעתיד הלא ידוע.

הינה, אני רואה אותן -

או שכניסתך למערכת הישנה איתחלה את העניין או שהגבת שוב. אין לי ספק שהמנהלת תסלח, אני אישית נורא מתייסרת כשיש תקלה ותגובותיי מופיעות פעמיים - תכל'ס בקטנה אבל ממש צורם לעין כשזה קורה לי
.

DDN

New member
הגבתי שוב, לא יודע לאן הן נעלמו

וזה רק להראות שגם מנהלי פורומים פגיעים לתקלות (אני מנהל את פורום 'משחקי תפקידים', פה בתפוז)

למעלה