באילו אמצעים אתם משתמשים על מנת להגן על רכושכם?

SupermanZW

Well-known member
האם הייתם מעדיפים פריסה רנדומלית של מצלמות בכל רחוב ע"י הרשויות כך שניתן יהיה לראות כל בית וכל בניין וכל רכב חונה, או שכמוני, אתם חוששים משימוש לרעה במידע ע"י הרשויות ומעדיפים שכל אמצעי ההגנה על הרכוש יהיו פרטיים ובמקרה של בניין מגורים אם יהיו אמצעים בשימוש הבניין הם יהיו רק בהסכמת כל הדיירים ובבעלות משותפת של הדיירים?
אנא הוסיפו תתי נושאים נוספים הקשורים להגנה על רכוש כראות עיניכם.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
האם הייתם מעדיפים פריסה רנדומלית של מצלמות בכל רחוב ע"י הרשויות כך שניתן יהיה לראות כל בית וכל בניין וכל רכב חונה, או שכמוני, אתם חוששים משימוש לרעה במידע ע"י הרשויות ומעדיפים שכל אמצעי ההגנה על הרכוש יהיו פרטיים ובמקרה של בניין מגורים אם יהיו אמצעים בשימוש הבניין הם יהיו רק בהסכמת כל הדיירים ובבעלות משותפת של הדיירים?
אנא הוסיפו תתי נושאים נוספים הקשורים להגנה על רכוש כראות עיניכם.
מצלמות הרחוב אינן מפריעות לי. לא הייתי מכניסה מצלמות לחצר ביתי. חשבתי כן לשים מצלמה בבית אחי, כדי לבדוק את המטפלת, וחזרתי בעצמי, מהסיבה שאם המטפלת תרצה לפגוע באחי, היא תוכל לעשות זאת הרחק מהמצלמות.

SupermanZW

Well-known member
מצלמות הרחוב אינן מפריעות לי. לא הייתי מכניסה מצלמות לחצר ביתי. חשבתי כן לשים מצלמה בבית אחי, כדי לבדוק את המטפלת, וחזרתי בעצמי, מהסיבה שאם המטפלת תרצה לפגוע באחי, היא תוכל לעשות זאת הרחק מהמצלמות.
מה אם המצלמות נסתרות והיא לא יודעת היכן הן?

Harrington

Well-known member
מנהל
כיהודי מאמין אני ממילא סבור שאני (וכולם כאן) מצולם 24/7 בכל מעשי ודברי, אז מה אכפת לי שתהיינה עוד כמה מצלמות שיתעדו את זה :)?

בתכל'ס, אם מישהו מעוניין לשמור על רכושו, שיתקין בעצמו מצלמה לשם כך. מצלמות מטעם הרשויות צריכות לשמש רק, או בעיקר בכל אופן, להגנה על הגוף. פחות על הרכוש.

אם אני חושש משימוש לרעה? ככלל לא. גם אם ייעשה שימוש לרעה אני מאמין ומניח שאדע להתמודד עם זה. הסיכוי הקלוש שאני טועה ובכל זאת מישהו יעשה שימוש ברעה ביום מן הימים, לא מצדיק בעיני הימנעות מהתקנת מצלמות במקום בו זה נצרך.

SupermanZW

Well-known member
כיהודי מאמין אני ממילא סבור שאני (וכולם כאן) מצולם 24/7 בכל מעשי ודברי, אז מה אכפת לי שתהיינה עוד כמה מצלמות שיתעדו את זה :)?

בתכל'ס, אם מישהו מעוניין לשמור על רכושו, שיתקין בעצמו מצלמה לשם כך. מצלמות מטעם הרשויות צריכות לשמש רק, או בעיקר בכל אופן, להגנה על הגוף. פחות על הרכוש.

אם אני חושש משימוש לרעה? ככלל לא. גם אם ייעשה שימוש לרעה אני מאמין ומניח שאדע להתמודד עם זה. הסיכוי הקלוש שאני טועה ובכל זאת מישהו יעשה שימוש ברעה ביום מן הימים, לא מצדיק בעיני הימנעות מהתקנת מצלמות במקום בו זה נצרך.
האם אין לך מצלמת דרך ברכב, בה תוכל להשתמש בשעת הצורך אם תהיה חס וחלילה מעורב בתאונה או אם שוטר יאשים אותך בעבירה שלא ביצעת?
האם אין בביתך (בהנחה שאתה מתגורר בבית פרטי) מערכת אזעקה ו/או מצלמות במעגל סגור?
האם לא תרצה שיהיו בידך ראיות אם מישהו יגנוב מרכושך או יחבל בו?

Harrington

Well-known member
מנהל
האם אין לך מצלמת דרך ברכב, בה תוכל להשתמש בשעת הצורך אם תהיה חס וחלילה מעורב בתאונה או אם שוטר יאשים אותך בעבירה שלא ביצעת?
האם אין בביתך (בהנחה שאתה מתגורר בבית פרטי) מערכת אזעקה ו/או מצלמות במעגל סגור?
האם לא תרצה שיהיו בידך ראיות אם מישהו יגנוב מרכושך או יחבל בו?
יש לי מצלמת דרך ברכב, אבל היא תקועה כמדומני בנרתיק האחורי של הכסא שליד הנהג :). תודה שהזכרת לי. לא הבנתי את הקשר בין שאלתך זו לנושא המדובר.
בביתי אין מערכת אזעקה (אלא אם תרצה לייחס לכלב בגודל עכבר את הכינוי הזה) ואין מצלמות אבטחה.
בוודאי שארצה שיהיו בידי ראיות למקרים שתיארת, אבל זה לא אומר שאסכים לכל דבר ועניין כדי לממש את הרצון הזה.

SupermanZW

Well-known member
יש לי מצלמת דרך ברכב, אבל היא תקועה כמדומני בנרתיק האחורי של הכסא שליד הנהג :). תודה שהזכרת לי. לא הבנתי את הקשר בין שאלתך זו לנושא המדובר.
בביתי אין מערכת אזעקה (אלא אם תרצה לייחס לכלב בגודל עכבר את הכינוי הזה) ואין מצלמות אבטחה.
בוודאי שארצה שיהיו בידי ראיות למקרים שתיארת, אבל זה לא אומר שאסכים לכל דבר ועניין כדי לממש את הרצון הזה.
כלומר אתה מעוניין בהגנת המדינה על רכושך, יש לך אמון מלא במוסדות השלטון, אינך חושש משימוש לרעה במידע ע"י הרשויות, אתה מחזיק באמצעים להגנה על רכושך אך אינך משתמש בהם, האם הבנתי נכון?
הסבר לי בבקשה מה הטעם להחזיק באמצעי הגנה על רכושך מבלי להשתמש בהם ומאין נובעת מידת האמון הגבוהה שלך בשלטון שיש לו לא מעט אינטרסים המנוגדים לשלך.

Harrington

Well-known member
מנהל
כלומר אתה מעוניין בהגנת המדינה על רכושך, יש לך אמון מלא במוסדות השלטון, אינך חושש משימוש לרעה במידע ע"י הרשויות, אתה מחזיק באמצעים להגנה על רכושך אך אינך משתמש בהם, האם הבנתי נכון?
הסבר לי בבקשה מה הטעם להחזיק באמצעי הגנה על רכושך מבלי להשתמש בהם ומאין נובעת מידת האמון הגבוהה שלך בשלטון שיש לו לא מעט אינטרסים המנוגדים לשלך.
אין לי מושג איך הגעת לכל ה"כלומרים" האלה. בשום מקום לא כתבתי את רובם.
נעבור אחד אחד ברשותך;
"כלומר" אני מעוניין בהגנת המדינה על רכושי - כתבתי דווקא שאני נגד מצלמות מטעם המדינה/רשויות אם הן מיועדות להגנה על רכוש בלבד ושצריך לשמור כלי זה להגנה על הגוף.
"כלומר" יש לי אמון מלא במוסדות השלטון" - לא, דווקא אין לי. אין לי אמון מלא באיש. עם זאת גם אין לי חוסר אמון מלא. אני בוחן כל סוגיה לגופו של עניין ובהתאם לזה מחליט על רמת האמן שלי בו.
"כלומר" אינני חושב משימוש לרעה במידע ע"י הרשויות - זה בגדול נכון, תוך ההסתייגות שכתבתי במפורש שאני מאמין שגם אם ייווצר שימוש כזה לרעה, אדע להתמודד עם זה.
"כלומר" אני מחזיק באמצעים להגנה על רכושי אך איני משתמש בהם" - זולת מצלמת רכב (שממש לא מיועדת להגנה על רכושי), דווקא כתבתי שאין לי שום אמצעים מיוחדים להגנה על רכושי.
"האם הבנתי נכון" - לא, ממש לא, ברוב הנקודות.

"מה הטעם להחזיק אמצעי הגנה מבלי להשתמש?" - ראשית כאמור אינני מחזיק באמצעי הגנה מבלי להשתמש. הדבר היחיד שכתבתי שיש לי ושאיני משתמש בו כרגע הוא מצלמת רכב וכאמור, כלל לא קניתי אותו משיקולי הגנה על רכוש.
בכל מקרה הסיבה שאינני משתמש בו היא פשוט שהוא נפל יום אחד ולא טרחתי מאז להחזירו למקום. זאת מעבר לכך שהרכב שלי לא היה ברשותי בחודשים האחרונים (אבל הוא נפל זמן רב לפני כן כך שזה לא באמת קשור). לא לחינם כתבתי תודה שהזכרת לי :).
"מאין נובעת מידת האמון הגבוהה שלי בשלטון?" - מהמקום הפשוט שהשלטון לא נתן לי לפי שעה שום סיבה לא לתת בו אמון ומאחר ואמון זאת ברירת המחדל אצלי.
אינני מכיר אינטרסים מנוגדים בנושא הזה בין השלטון לביני.

נערך לאחרונה ב:
למעלה