בא לי פלייליסט

Robin Sparkles

New member
בא לי פלייליסט../images/Emo3.gif

כללי: איך העולם רואה אותי? מה אנשים באמת חושבים עליי? איך אני עם בני\בנות המין השני? איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? מה אני צריך לעשות עם חיי? עצה טובה בשבילי: מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? ובהלוויה שלי? ובברית של הבן שלי? איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? איך יהיה לי מחר? למה אני כאן? בתור מה אנשים יזכרו אותי? איזה שיר יתקע לי בראש מחר? איך תהיה השנה הזו? היום: חשבתי על מישהו קרוב אלי... מישהו ששונא אותי חשב עלי... הרגשתי... הייתי במקום שמזכיר לי... שיר הנושא שלי היום לדעתי... שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים... מחר: השיר שיתקע לי מחר בראש... עצה טובה למחר... איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר? ההורים שלי ירגישו כלפיי... השבוע וכללי: שיר הנושא של השבוע... עצה טובה לשבוע הבא... איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר? איך קוראים לי? חברים שלי חושבים עליי שאני... יזכרו אותי בתור...
XOXO,Gossip Girl
השקעתי
^^

Robin Sparkles

New member
יצא אדיררר../images/Emo203.gif

מסתאאבר שיש לי המון שירים של הקורס
כללי: איך העולם רואה אותי? david bisbal-odio y placer
מה אנשים באמת חושבים עליי?the corrs-angel איזה שיר!!
איך אני עם בני\בנות המין השני?coldplay-viva la diva איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר?the corrs-irresistible מה אני צריך לעשות עם חיי?jordin sparks-now you tell me עצה טובה בשבילי:the corrs-i never loved you anyway מהו שיר הנושא שלי, לדעתי?the corrs-forgiven not forgotten
מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים?ne yo-closer איזה שיר יתנגן בחתונה שלי?the corrs-what can i do ובהלוויה שלי?the corrs-the right time לייב אחד ה-שיר!!
ובברית של הבן שלי?kate ryan-ella ella la
איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי?the corrs-summer sunshine איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת?craig david-insomnia
איך יהיה לי מחר?the corrs-goodbye
למה אני כאן?the corrs-runaway בתור מה אנשים יזכרו אותי?Lisa Drole de Creepie שיר דפוקקק איזה שיר יתקע לי בראש מחר?Bryan Adams - Everything I Do I Do It For You
איך תהיה השנה הזו?Rihanna Feat. David Bisbal - Hate That I Love You
היום: חשבתי על מישהו קרוב אלי...Flo Rida Ft. Timbaland - Elevator חחחח מישהו ששונא אותי חשב עלי... עבודה עברית-עברתי רק כדי לראות הרגשתי...the corrs-confidence
הייתי במקום שמזכיר לי...haley james scott (one tree hill)-halo שיר הנושא שלי היום לדעתי...ne yo-miss independent שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים...Linkin park - Leave Out All The Rest מחר: השיר שיתקע לי מחר בראש...The Corrs - Borrowed Heaven עצה טובה למחר...the corrs-dreams איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר?the corrs-hideaway חחח ההורים שלי ירגישו כלפיי...andrea corr-shame on you
השבוע וכללי: שיר הנושא של השבוע...Amy McDonald - This Is The Life עצה טובה לשבוע הבא...the corrs-even if שבוע הבא טיול שנתי אחרון איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר?seal-kiss from a rose איך קוראים לי?Lady Gaga ft. Colby O Donis - Just Dance חברים שלי חושבים עליי שאני...groove coverage-poison חחחחחחחחח
יזכרו אותי בתור...the corrs-toss the feathers

RayoDeLuz

New member
../images/Emo9.gif

כללי: איך העולם רואה אותי? זה לא מה שהבטיחו לי\שירי מימון מה אנשים באמת חושבים עליי? Hairspray Cast - (You're) Timeless To Me Lyrics איך אני עם בני\בנות המין השני? You're the music in me\ הייסקול מוזיקל 2 איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? The last song/ hilary duff מה אני צריך לעשות עם חיי? I can take my eyes off you/ ryan sharpy gabriella and troy עצה טובה בשבילי: מחכה לו\ קסטניה מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? girls go shopping\ echanted מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Happy working song\ echanted איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? עטוף ברחמים/ שירי מימון ובהלוויה שלי? דון קיחוטא/ שירי מימון ובברית של הבן שלי? משהו ממני/הראל סקעת איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? sera porque te quiero/ erra way
איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? underneath this smile/ hilary duff איך יהיה לי מחר? ..baby one more time/ britney spears למה אני כאן? come so far (go so far to go)/hairspray בתור מה אנשים יזכרו אותי? pentitas/chiqititas איזה שיר יתקע לי בראש מחר? you are so damn hot/ ok go איך תהיה השנה הזו? You're my sunshine/ Norman Blake היום: חשבתי על מישהו קרוב אלי... אל תלכי מכאן\ מיכאל מישהו ששונא אותי חשב עלי...gotta go my own way/ gabriella הרגשתי... הייתי בגן עדן/ג'קו אייזנברג הייתי במקום שמזכיר לי... invisible/ ashley simpson שיר הנושא שלי היום לדעתי... the other side of me/ miley cyrus שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים... ואת/הראל סקעת מחר: השיר שיתקע לי מחר בראש...זמן של חסד/שירי מימון עצה טובה למחר...happy/hilary duff איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר? pienso en ti/ chiqititas ההורים שלי ירגישו כלפיי... just a ride/ Jem השבוע וכללי: שיר הנושא של השבוע...I love rock n' roll/ britney spears עצה טובה לשבוע הבא... A girl's just gotta rock/ beverly mitchell איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר? pretty boy/ erra way איך קוראים לי? sweet baby/ erra way חברים שלי חושבים עליי שאני... יזכרו אותי בתור...yellow submarine/ beatles

JAP Noa

New member
פלייייייליסט../images/Emo3.gif../images/Emo79.gif

כללי:
איך העולם רואה אותי? Someday - Nickelback
מה אנשים באמת חושבים עליי? אביב גפן - גשם כבד עומד ליפול
איך אני עם בני\בנות המין השני? Beautiful Liar - Beyoncי feat Shakira
איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? Morningside - Sara Bareilles
מה אני צריך לעשות עם חיי? Wherever You Will Go - The Calling
עצה טובה בשבילי: יותר טוב לסלוח - שירי מימון [
]
מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? געגועים הם הילדים של הבדידות - נינט טייב [אאאאאני מתה על השיר הזה
]
מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? זה לא אותו הדבר - עברי לידר
איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? Listen (From the Motion Picture Dreamgirls) - Beyonce
ובהלוויה שלי? צניחה חופשית - בן ארצי [פאקקק זה בין המפחידים, המילים שלו זה "נופל בצניחה חופשית, ואחר כך שוקע בקרקעית, הכל זה חלום, והנשמה עוזבת את הגוף" אאאאאאאאאמא
ובברית של הבן שלי? ואולי - עברי לידר [אומייגאד לא שיר אופטימי במיוחד
]
איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? לחיות את החלום - בן ארצי [כלכךךךךךך נכון, זה השיר הכי יפה שיש כמעט.]
איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? Fallin' - Alicia Keys
איך יהיה לי מחר? אנ'לא יודע איך לומר לך - שלום חנוך
למה אני כאן? Superstar - Lupe Fiasco
בתור מה אנשים יזכרו אותי? אחרי הכל - נינט טייב
איזה שיר יתקע לי בראש מחר? A Moment Like This - Leona Lewis
איך תהיה השנה הזו? מישהו לרוץ איתו - דניאל סלומון
היום:
חשבתי על מישהו קרוב אלי... STARZ IN THERE EYES - Just Jack
מישהו ששונא אותי חשב עלי... אחריות - יוני בלוך
הרגשתי... Tell Me A Lie - The Fratellis
הייתי במקום שמזכיר לי... Wanna Be Starting So - Michael Jackson Ft. Akon & Will I. Am
שיר הנושא שלי היום לדעתי... תגידי לו - אוהד חיטמן
שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים... Secret - The Pierces
מחר:
השיר שיתקע לי מחר בראש... I Kissed A Girl - Katy Perry [הגיוני חחח הוא כל הזמן תקוע לי בראש
]
עצה טובה למחר... 4 In The Morning - Gwen Stefani
איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר? שיר אהבה אינדיאני - עלמה זוהר
ההורים שלי ירגישו כלפיי... Now That You're Gone - שירי מימון [חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אם זה לא היה כלכך מפחיד הייתי צוחקת. זה כזזזזזזזה נכון
]
השבוע וכללי:
שיר הנושא של השבוע... We Used To Be Friends - Vm theme song - Dandy Warhols
עצה טובה לשבוע הבא... Underneath Your Clothes - Amy Deasismont
איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר? Sara Bareilles - Love Song [אני אקח את זה ככן
]
איך קוראים לי? Unwritten - Natasha Bedingfield [
]
חברים שלי חושבים עליי שאני... אהבת נעוריי - שלום חנוך
יזכרו אותי בתור... She's No You - Jesse McCartney חחחחחחחחח יצא מצחיק

happy apple

New member
יאללה עונה ../images/Emo23.gif

כללי: איך העולם רואה אותי? Hinder - Lips Of An Angel
מה אנשים באמת חושבים עליי?Avril Lavigne - I Dont Give a Damn חח כמו שצריך! איך אני עם בני\בנות המין השני?Amy Winehouse - You Know I'm No Good איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר?Ashlee Simpson - L O V E תכלס נכון מה אני צריך לעשות עם חיי?אביב גפן-מחר
עצה טובה בשבילי:אהבה קצרה-מאיר בנאי הבנתי את זה אבל לא קצרה
מהו שיר הנושא שלי, לדעתי?rihanna, chris brown - umbrella (cinderella remix)
מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים?Fergie-Clumsy
איזה שיר יתנגן בחתונה שלי?יום טוב - עברי לידר
ובהלוויה שלי?Shiri Maimon - Time To Say Goodbye וואו חח איזה מגניב יצא חח ובברית של הבן שלי?Oasis - Morning Glory איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי?מספיק בנאדם- מוניקה סקס
איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? Christina Aguilera - Beautiful חח אבל לא רק איך יהיה לי מחר?coldplay - yellow למה אני כאן?red hot chili peppers-shes only 18 בתור מה אנשים יזכרו אותי?כנסיית השכל - דברים בלחש איזה שיר יתקע לי בראש מחר?Bright Eyes - First Day Of My Life איך תהיה השנה הזו?Alanis Morissette - All I Really Want הלוואי היום: חשבתי על מישהו קרוב אלי...Simon Webbe - After All This Time מישהו ששונא אותי חשב עלי...Daughtry - Over You הרגשתי...Craig David - Hot Stuff
הייתי במקום שמזכיר לי...Oasis - All Around The World שיר הנושא שלי היום לדעתי...עברי לידר - מטייל אוסטרלי חח תכלס קצת נכון זה בעצם שיר על מחשבות והמשך הדרך בחיים והתלבטיוית , חח במקרה של עברי זה נראה לי מדבר על זהות המינית שלי אני על החיים בכללי ככה ... שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים...אמילי קרפל - חוץ ממך מחר: השיר שיתקע לי מחר בראש...FOO FIGHTERS - Pretender עצה טובה למחר...Elton John - Daniel חח מה לראות את אחיינית שלי דניאל
? איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר?אביב גפן - אל תדאג אהה לשכב עם כולם ? חחחח ההורים שלי ירגישו כלפיי...The Fray - Over My Head השבוע וכללי: שיר הנושא של השבוע...ואולי - משה פרץ עצה טובה לשבוע הבא...Dido - Life For Rent איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר?זכיתי לאהוב - עברי לידר
איך קוראים לי?Lenny Kravitz -Calling All Angels חברים שלי חושבים עליי שאני...The Roots - Don'T Say Nothin' ממש לא חח ההפך יזכרו אותי בתור...בין הצלילים - מוש בן ארי

Just Freckles

New member
אהבתי את הרעיון../images/Emo140.gif

כללי: איך העולם רואה אותי? Heartbreaker- Will I Am
מה אנשים באמת חושבים עליי? Leave out all the rest- Linkin Park איך אני עם בני\בנות המין השני? Happily never after- Nicole Scherzinger
איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? Seven things I hate about you- Miley cyrus מה אני צריך לעשות עם חיי? Run the show- Kat Deluna עצה טובה בשבילי: עצרתי רק כדי לראות- עבודה עברית מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? Lost- Katy Perry
מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Patience- Take that איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? אף לא מילה- דיןדין אביב ובהלוויה שלי? She's dangerous- M. Pokora ובברית של הבן שלי? If I don't see your face again- Rihana Ft. Maroon 5 איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? באה מאהבה- יהודית רביץ
איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? No air- Jordin sparks Ft. Chris brown איך יהיה לי מחר? I've just seen a face- the Beatles למה אני כאן? I kissed a girl- katy perry בתור מה אנשים יזכרו אותי? Disturbia- Rihana איזה שיר יתקע לי בראש מחר? Hey baby- no doubt איך תהיה השנה הזו? Fascination- alphabeat
היום: חשבתי על מישהו קרוב אלי... Just stand up- Stand up to cancer מישהו ששונא אותי חשב עלי... Across the universe- the Beatles הרגשתי... Sick and tired- anastacia
הייתי במקום שמזכיר לי... Stop&Stare- one republic שיר הנושא שלי היום לדעתי... יותר טוב לסלוח- שירין מימון שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים... Nine in the afternoon- Panic! at the disco מחר: השיר שיתקע לי מחר בראש... Suddenly I see- KT Tunstall עצה טובה למחר... Shut up and drive- Rihana
איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר? אשם- סינרגיה ההורים שלי ירגישו כלפיי... The great escape- Boys like girls השבוע וכללי: שיר הנושא של השבוע... Wake me up when september ends- Green day עצה טובה לשבוע הבא... Crushcrushcrush- paramore איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר? Hot N' Cold- katy perry איך קוראים לי? Oh mother- Christina aguilera חברים שלי חושבים עליי שאני... Wow- kylie minogue
יזכרו אותי בתור... unwritten- natasha Bedingfield זה את חיברת? כל הכבוד

MeItOsH

New member
באלי..../images/Emo3.gif

כללי: איך העולם רואה אותי?when you love someone like that - Reba and LeAnn rimes מה אנשים באמת חושבים עליי? two worlds collide - Demi Lovato [תכלס אני מזל תאומים אז זה די נכון..
] איך אני עם בני\בנות המין השני? anytime - kelly clarkson איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר?the night before [life goes on] - carrie underwood מה אני צריך לעשות עם חיי? ragdoll - maroon 5 עצה טובה בשבילי: hallelujah- Paramore מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? Hot 'n' Cold - Katy Perry מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Last Name - Carrie Underwood [גם נכון..כי כשאני משתכרת...וואהו..] איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? Not Today - Kelly Clarkson [אאוץ'] ובהלוויה שלי? Upper Hand - LeAnn rimes ובברית של הבן שלי? Pretty Things - LeAnn rimes איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? Love in this Club - Usher איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? Judas - Kelly Clarkson איך יהיה לי מחר? Lessons Learned - Carrie Underwood למה אני כאן? Sex on fire - Kings of Leon בתור מה אנשים יזכרו אותי? Burnnin' up - Jonas Brothers איזה שיר יתקע לי בראש מחר? Crushed - Daughtry איך תהיה השנה הזו? we're young and beautiful היום: חשבתי על מישהו קרוב אלי...One man show - Jonas Brothers מישהו ששונא אותי חשב עלי...Fences - Paramore הרגשתי...Picture to burn - Taylor Swift הייתי במקום שמזכיר לי...Vaction - Kelly Clarkson שיר הנושא שלי היום לדעתי...SOS - Jonas Brothers שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים...Love Song - Sara Barellies מחר: השיר שיתקע לי מחר בראש...Family - LeAnn Rimes עצה טובה למחר...Beautifully Broken - Ashlee Simpson איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר? Nothin' better to do - LeAnn rimes ההורים שלי ירגישו כלפיי...Elssworth - Rascal Flatts השבוע וכללי: שיר הנושא של השבוע...Tonight - Jonas Brothers עצה טובה לשבוע הבא... Rule Breaker - Ashlee Simpson איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר? Bittersweet world - ashlee simpaon איך קוראים לי? One Sweet love - sara barallies חברים שלי חושבים עליי שאני...My wish - Rascal Flatts יזכרו אותי בתור... These Broken Hearts - Reba and Vince Gill

Shexy Peanut

New member
אני מתהה כל פלייליסט D:

כללי: איך העולם רואה אותי? Muse - New Born חיחי מה אנשים באמת חושבים עליי? Taken By Trees -- Sweet Child O' Mine היי זה ממש אחלה דווקא חחח איך אני עם בני\בנות המין השני? The Strokes - Razorblade איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? Phantom Planet - Lonely Day מה אני צריך לעשות עם חיי? Weezer - We Are All On Drugs
אדייר עצה טובה בשבילי: MGMT - Time To Pretend (יווו
אני ממש מגניבה XD) מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? Lady GaGa - Beautiful Dirty Rich
הלוואי מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Britney Spears - Radar (אין קשיר XD) איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? Skunk Anansie- I Can Dream לא כל כך מתאים לחתונות
ובהלוויה שלי? Nirvana - You Know You're Right
(כשחושבים על זה.. המילים מתאימות אולי X: Never speak a word again I will crawl away for good ) ובברית של הבן שלי? Fuel - Bad Day
לא מתאים איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? Stacie Orrico - Stuck טווב
איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? Skunk Anansie - I Hope You Feeling Happy Now לא טובב X: איך יהיה לי מחר? The Strokes - Reptilia חוחו קוול למה אני כאן? Wombats - Lost In The Post ממ :X בתור מה אנשים יזכרו אותי? Muse - Muscle Museum
איזה שיר יתקע לי בראש מחר? Paolo Nutini- Rewind
איך תהיה השנה הזו? The Last Shadow Puppets - Standing Next To Me ... היום: חשבתי על מישהו קרוב אלי... The Vines - I`m Only Sleeping מישהו ששונא אותי חשב עלי... Paramore - Stuck On You
הלוואי באמת XD הרגשתי... Weezer - Mrs Robinson (Simon And Garfunkel Cover)
הייתי במקום שמזכיר לי... he Wombats - Backfire At The Disco
שיר הנושא שלי היום לדעתי... Supergrass - Rush Hour Soul
שיר הנושא שלי היום לדעת אחרים... Florence And The Machine - Kiss With A Fist
מחר: השיר שיתקע לי מחר בראש... MGMT - Weekend Wars
עצה טובה למחר... Stacie Orrico - More To Life נחמד :] איך אני צריכה לנצל את הזמן שלי מחר? Skin - Just Let The Sun
ההורים שלי ירגישו כלפיי... Kaiser Chiefs - Never Miss a Beat השבוע וכללי: שיר הנושא של השבוע... Eric Clapton - Layla (Original Version) עצה טובה לשבוע הבא... Paolo Nutini - New Shoes
איך המשך השבוע יהיה יותר מאושר? The Hives - Hate To Say I Told You So איך קוראים לי? Seal - Crazy
חברים שלי חושבים עליי שאני... Aerosmith - Jaded
יזכרו אותי בתור... Weezer - Pork and Beans

למעלה