בא לכם על שאלון קטן?

MC SammY

New member
בא לכם על שאלון קטן? ../images/Emo32.gif

השבוע שעבר: שיר השבוע: אלבום השבוע: מאכל השבוע: משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): אמוטיקון השבוע: משהו שעשה לכם את השבוע: משהו שהרס את השבוע: השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: שהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיר שפתחתם איתו את השבוע: האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:

MC SammY

New member
אני אתחיל

השבוע שעבר: שיר השבוע: Three little birds- Ziggy Marley ft. Sean Paul אלבום השבוע: Let go- Avril Lavigne מאכל השבוע: ספגטי! משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "Suddenly the day turns into night...far away from the city"
צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): צהוב אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: הסופשבוע האחרון בקיבוץ ליד אילת.
משהו שהרס את השבוע: שהייתי חולה השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: לעבור ת'מגנים שיש בו שהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אהנה בו לפחות כמו בסופשבוע שעבר שיר שפתחתם איתו את השבוע: Bob sinclar- Love Generation..אחח הזכרונות
האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: איזה מישהי מתוקה, אבל זה ממש לא הגיוני שזה יקרה

FreestyleBoy

New member
גם אני פה ../images/Emo13.gif

השבוע שעבר: שיר השבוע:פישי הגדול-מים רבים(מת עליו) אלבום השבוע:x&y-coldplay מאכל השבוע:סטייק משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):אהובתי אילולא היית לצידי הלוואי היו עם מורידים אותי צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם):צהוב ירוק-ברזיל! אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: אחי זכה שחקן מצטיין משהו שהרס את השבוע: לא היה משהו כזה השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: יום שלישי משחק של ברזיל במונדיאל שהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שברזיל תנצח שיר שפתחתם איתו את השבוע:damien marley-trouble האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:ילדה מסויימת

Ben Dor

New member
גמניי =]

השבוע שעבר: שיר השבוע:יפה שלי-תומר יוסף אלבום השבוע:מתיסיהו הישן לא זוכרת איך קוראים לו... מאכל השבוע:רביולי משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "הכל יהיה בסדר" צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): אמממ תכלת!? אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: שיש גלים מחרררררררררר!!!!! משהו שהרס את השבוע: יש מדוזות =\ השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: שיעבור כבר ולהגיע ליום שישי הבא לשעה 5 משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שימשיכו להיות גלים כבר שבוע הבא.. שיר שפתחתם איתו את השבוע: לא זוכרת איך קוראים לו וזה לא רגאיי "ת"א הנה אני בא..." חחחח האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: הגרעינר שלי שעזב תמושב ואני מתגעגעת אליו כל כך!

fleaboy

New member
שתתף גם

השבוע שעבר: שיר השבוע: הדג נחש - תרגע אלבום השבוע: האלבום של פאנסט מאכל השבוע: אני חושב שפיצה משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אבל יופיו של פרפר, גם אם ימות מחר, מאותת לי שעדיין הכל אפשר" צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): צהוב - קיץ! אמוטיקון השבוע: אני נשאר בשלי :] משהו שעשה לכם את השבוע: קיבלתי 100 ברסיטל :] משהו שהרס את השבוע: היו חיכוכים עם החברה, אבל הכל הסתיים בטוב השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: יומיים בכנרת משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שנקבל כבר הופעה... שיר שפתחתם איתו את השבוע: damian marley - move האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חברה שלי :]

JamicaniT

New member
למה לא ..

השבוע שעבר: שיר השבוע: Damian Marley -Hey Girl אלבום השבוע: Gataka - Home Made Madness מאכל השבוע: ספגטי בולונז P: משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): Junior, you`re a genius צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): לבן. אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: לישון בים. משהו שהרס את השבוע: יום ראשון, יום הזוי ומעפן ..
השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: לא מחכה לכלום . משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: מקווה לסגור שבת עם אנשים נחמדים :) שיר שפתחתם איתו את השבוע: Ziggy Marley - Ain't No Sunshine When She's Gone האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אבי :)

K C

New member
בכיף

שיר השבועFemi Kuti - I Wanna Be Free אלבום השבועDub Syndicate - Fear of a Green Planet מאכל השבועסטייק אנטריקוט משפט השבועמה הייתי עושה לך צבע השבוע תמיד כחול אמוטיקון השבוע
משהו שעשה לכם את השבועאני דוד מיום חמישי ועוד משהו, שלא לכאן משהו שהרס את השבועהרס את כל החודש, הטיפולים לרכב משהו שאתם מחכים לו השבועמשכורת משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע
שיר שפתחתם איתו את השבועDamian Marley - For The Babies האדם שאתם משתוקקים לראות השבועאת האחייניות שלי

mr dude101

New member
אני

שיר השבוע: אלבום השבוע: מאכל השבוע: משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): אמוטיקון השבוע: משהו שעשה לכם את השבוע: משהו שהרס את השבוע:

mr dude101

New member
תיקון

שיר השבוע: BUJU BANTON - Hills And Valleys אלבום השבוע: האלבום של הפרברים רפיוג'ז מאכל השבוע: מממ... שניצל תירס
משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "כולם עומדים עדיין רק אני רוקד" צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): כחול אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: סיימתי את כל הבגרויות עד החודש הבא ! משהו שהרס את השבוע: מממ... בגרות בהיסטוריה תקועה באמצע. השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: לנסוע לים ! להרגיש את הגלים! משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אסע לים וארגיש את הגלים
שיר שפתחתם איתו את השבוע: התקווה 6 - אפגוש את אלוהים האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: מממ... אין מישו מיוחד.

...

השבוע שעבר: שיר השבוע: Admiral Bailey-No Way No Better Than Yard אלבום השבוע: הממ שמעתי הרבה אוסף של Capleton מ2001 מאכל השבוע: חומוס גרגירים באבו חסן אלוהי לחלוטין! משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): דווקא משיר? לא ממש עולה לי... צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): ירוק, כמו שבוע שעבר כמו שבוע הבא כמו גם השנתיים וחמש הקרובות אני מניח. אמוטיקון השבוע:
אחלה קיץ משהו שעשה לכם את השבוע: חמשוש... לישון בלישעה שקמים בה... פשוט תענוג.... משהו שהרס את השבוע: לא יצאתי. ממש רציתי אבל... כלום. השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: חח החמשוש הבא אוי לי חפשן שכמוני... שהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לא תהיה שביזות מחר בבוקר. שיר שפתחתם איתו את השבוע: Johnny Osborne-Buddy Bye נייססססססס האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: את זו שפירסמה את השאלון הזה יהיה נחמד על בטוח

Nechi Nech

New member
.....

השבוע שעבר: כבר לא זוכר אותו... שיר השבוע: jah cure & gyptain - king nah sleep אלבום השבוע: junior kelly - tough life מאכל השבוע: פיצה שליטה משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "גיבור ילדות שלי וענונו מרדכי" צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): אנערף אמוטיקון השבוע:
אחד הקורעים!
משהו שעשה לכם את השבוע: הבאתי את המיקסר החדש לפלטה החדשה והפסיכית שלי משהו שהרס את השבוע: נזכרתי שאני לא הולך לבצפר ואין בגרות מלאה וזה השבוע שבפתח: הולך להיות שבוע מבורך משהו שאתם מחכים לו השבוע: וואלה לא יודע, לא חשבתי על זה.. שהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לעשות חיים כמו פסיכי שיר שפתחתם איתו את השבוע: לא זוכר האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ביונסה, אמורה לקפוץ אליי לסופ"ש

טובא

New member
יאללה

השבוע שעבר שיר השבוע:THE GOOD THE BAD THE UGLY&THE CRAZY אלבום השבוע:turbulence-notorious מאכל השבוע:באגט עם סלט טורקי(עם נאצ'י מחוץ לסלואו משה לטובת הרמת הויב'ס) משפט השבוע:"חולם את החלומות שלי בעיניים פקוחות וקול רם חולם ולוחם חולקים את אותן האותיות וזה לא סתם"(מוקי-לא נפסיק לחלום) צבע השבוע:? אמוטיקון השבוע:
(כי הוא פסיכי לגמריי) משהו שעשה לכם את השבוע:ללא ספק עומרי גליקמן בהופעה של התקווה6 ב6\6 זורק תוך כדיי הופע.. איך הוא יחזור???על הגב של טובא ג'אניאנה...(ואחר כך אפילו "סתמבאלישנה אמר הבן של טובא ג'אניאה...ללא ספק עשה לי את השבוע...(הפך את הספיישל לטיון!!!) משהו שהרס את השבוע:....עזבו לא רוצה להכנס לזה... השבוע שבפתח משהו שאתם מחכים לו השבוע:בלוד קלאט משכורת(היום) משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:עוד סשן של 007crew אצלי בבית שיר שפתחתם איתו את השבוע:cocoa tea-pose up אדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:נשיא אירן

../images/Emo121.gifמרחבא!

השבוע שעבר: מממ שיר השבוע:משהוא של רמי פורטיס ושלומי ברכה>< אלבום השבוע:רץ על הקצה-פורטיס ברכה מאכל השבוע:לחם עם שמנת... לא אכלתי יותר מזה. משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):"סתם, זה הכל סתם, מתיחה מסרט ישן..." צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם):אדום של הספה אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע:שיעור בס אחרון לשנה, הגענו לכך שמתברר ש"אני שולט בכלי":] משהו שהרס את השבוע:הטמבל ההוא
השבוע שבפתח: כעעע משהו שאתם מחכים לו השבוע:יום שלישי
ת"א שהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שאני ארוויח מחר הרבה לדיסקים:} שיר שפתחתם איתו את השבוע:דיסק* כיכר החלומות-שם טוב לוי, לא שמעתי אף אחד אחר מתחילתו... האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:ג'ני

למעלה