בביקור בארץ עם הארוס הג'מייקני שלי

דפנה KC

New member
בביקור בארץ עם הארוס הג'מייקני שלי

אפשר המלצות לאן לקחת אותו לבלות? אנחנו בני 30+ (אבל נראים צעירים
) תודה מראש.

DuBsYs

New member
בואו ללבונטין ביום חמישי לערב RUB-A-DUB מדהים

פרטים בשרשור האירועים

reality i

New member
הערב יש לכם לאן להגיע !!!!!

דאנס מיוחד הערב ב"המקום" - רחוב ויטל 2,שכונת פלורנטין ,ת"א ! דאנס משותף שלי (ריאליטי) ורנה מבלודאראן סאונד (שוויץ/ברזיל) הנה מה שאמור לקרות הלילה : ביום שלישי הקרוב אני (ריאליטי) מאיימר סאונד בסט סולו שלי מול סט של רנה מבלודארן סאונד (שוויץ) מי שהיה בסלאו משה בשישי האחרון ונשאר לסוף בטח זוכר את הוויבז שהיו על העמדה כשניגנו טיון פי טיון ! אני ורנה חשבנו שאת הערב ב"המקום" בויטל 2 פלורנטין נעשה עוד יותר מרתק שימו לב... אנחנו נגיע מוקדם.ננגן כמה טיונים לחיומום (הרבה פאונדשיין) ואז שהמקום יהיה ready נפצח בדבר שנראה כך : 3 סיבובים ! סיבוב ראשון (20 דק כל אחד) הוא סיבוב introduction טיונים ישנים וענקיים בלבד ! סיבוב שני (20 דק כל אחד) הוא סיבוב של early dancehall שנות השמונים/תישעים בלבד ! סיבוב שלישי (10 דק כל אחד) הוא סיבוב שבו יהיה מותר לנגן אח ורק combination כלומר זמר/זמר או זמר/dj או dj/dj בלבד ! לאחר זה נקיים טיון פי טיון....עד שתשלחו אחד מאיתנו הבייתה.... מדובר בנסיון להכניס את הקהל וגם אותנו (כן כן) לקצב אחר..לוויבז של הרבה הומור,מוזיקה רגאיי משולבת ומרובה במסרים והרבה הרבה fun time ! מקווה שהחברים,קולגות והמכרים יצביעו ברגליים וגם לכם הספקנים בואו לחחות וויבז ישראלי/ברזילאי/ג'מייקני.... יהיה חומוס אחלה !

יום שישי בצהריים בחיפה על החוף

בחוף הכאמל יש אווירה טובה ככה רוטס , דאב , שמש , ים ותמיד זה כיף שזה בחינם (וזה חינם) אז קפצו

למעלה