בבקשה את עזרתכם בנוגע למיזם אינטרנטי.

romanmaxi

New member
בבקשה את עזרתכם בנוגע למיזם אינטרנטי.

שלום, קוראים לי רומן אני מפתח מיזם שעיקר הרעיון שלו הוא אתר קניות. יש לי כמה שאלות שלא הצלחתי לקבל עליהם תשובות כבר במספר פורומים. אני מקווה שהפעם הגעתי לאנשים הנכונים... אז ככה השאלות שלי הם כאלה: 1. כשמזמינים מוצר באתר קניות מי אחראי על ההובלה שלו מהספק לבית הלקוח? האם זו החברה של האתר קניות? 2. מאיפה אתרי קניות משיגים את המוצרים שהם מוכרים? הרי לא כל בן אדם שקם בוקר עם רעיון לעשות אתר קניות משלו יכול להקים אתר קניות עם כל כך הרבה מוצרים. 3. איזה אופציות נוספות מומלץ לשים באתר קניות חוץ מהקניות עצמן (פרסומות, מודעות וכו..)מה מהאופציות האלה הכי מוכר? 4. איך עובר התשלום מהלקוח עד לספק? 5. איך מכניסים לאתר את המערכת של הכרטיס אשראי ואיך היא בכלל עובדת?? תודה מראש על העזרה והמשך שבוע מצויין!

מנסה לעזור

לחלק גדול מהשאלות שלך יש תשובות באתרים מסוג זה. לכל אתר יש תקנון כנס לאתרי קניות ועיין בתקנון תתקשר וברר על אפשרויות הזמנה ותבין איך העניין פועל -ריגול תעשייתי בהצלחה

קצת עזרה

הי רומן אם אתה מפתח מיזם של אתר הקניות אני מציע לך להכין תוכנית עסקית מסודרת הכנת תוכנית עונה על שאלות אילו ועל שאלות נוספות שקשורות להפעלת המיזם. בסחר אלקטרוני ישנם מספר מודלים מודל של קניה ומכירה , מודל של פרסום ומודל לפי עמלות הובלת המוצר משתנה בין ספק לספק ובין אתר לאתר תלוי אם מדובר במוצרים גדולים או קטנים ובמודל העסקי של האתר אם אתה מתכנן אתר קניות דאג שהמוצרים שתציג יהיו מאוד אטרקטיבים אתרי הקניות המובילים עובדים ישירות עם היבואנים אני מציע לך לפנות לייעוץ מקצועי בטרם תשקיע מאמצים רבים אתה מוזמן לפנות אלי ואפנה אותך לגורמים הרלוונטיים בברכה גיא טל יועץ אינטרנט www.imec,co.il

romanmaxi

New member
מחפש אנשי מקצוע

אני אשמח אם תוכל להפנות לאנשי מקצוע שאוכל לשבת איתם על תכנית עסקית , להציג להם את כל השאלות ולתכנן איתם את כל המהלכים שאני הולך לבצע עם המיזם העסקי שלי.

למעלה