בבקשה הינה עוד אלימות

FLATRON2

New member
בבקשה הינה עוד אלימות

בתל שבע שכנים הסתכסכו, שלף האחד אקדח והרג את שכנו. אנחנו חושבים שזו אלימות וזה לא בסדר, אבל אצלהם זה בסדר זו נורמה חברתית ותרבותית, ככה מחסלים סיכסוכים. זה שאנחנו לא חושבים כמוהם, זה אולי שורש הבעיה.

FLATRON2

New member
אז, ככה...

ראשית למניעת כל ספק: לא אנחנו לא חושבים כמוהם, לפחות לא אנשים במסגרת החברתית, תרבותית שלי שנית, איפה זה קרה? תזכיר לי. שלישית, למה הסתירו את שמו של האב התוקף? הרי אין כאן שום ספק לגבי אשמתו. אז למה מסתירים את שמו? האם זה יכול להיות כדי שלא יטענו אח"כ שזה פרסום גזעני? אתה ואני הרי יודעים שזה לא גזעני אלא סתם פרסום של של פושע, אבל הם יצעקו שזה כן. בא נחכה שיפרסמו את שמו (אם בכלל) ונראה במי מדובר. היום אמרה ברדיו גברת שניהלה מעון לגברים אלימים, שהבעיה העיקרית בפתרון בעיה זו היא שהגברים יבינו שהם אלימים. זהו שורש הבעיה, הם פשוט חושבים שלחנך את האשה או הילדים עם מקל מטאטא זה לא אלימות, זה בסדר וככה זה צריך להיות וככה הוא ראה את זה במסגרת בה גדל והתחנך ואין לו שום בעיה עם זה. בדיוק כמו ההוא מהשבט האפריקאי שקנה את אשתו תמורת 20 פרות חושב שלהרביץ לאשתו זה בסדר הרי היא רכוש שלו, הוא קנה אותה. ואני עדיין ממשיך לקרוא ולבקש פרסום שמות של כל העבריינים האלימים ללא כל הבדל של דת, מין גזע וגיל. רק פרסום יאפשר חשיפה ומיקוד של הגורמים העבריינים בחברה הישראלית

למעלה