בבקשה הסבר - איך נקבע מי שיקבל את המיליון?

סודה

New member
בבקשה הסבר - איך נקבע מי שיקבל את המיליון?

הקהל בבית יצביע מי יקבל את המיליון? או שהמתמודדים?

הקהל יבחר בין ה-3 שיגיעו לגמר

בגלל זה ההימורים מתמקדים על ליאון כבעל הסיכויים הכי גבוהים לנצח

shy6

New member
ואתה ריאליסטי?

יוסי לוקח בהליכה. לאון מקום שני הרחק מאחור.

הבנת הנקרא.. ההימורים (לא אני) בחרו בו

וחוץ מזה יוסי הוא שחקן אבל לאון אמיתי.. יוסי הוא סבבה לראות לפעמים הוא מצחיק אבל לתת לו את המיליון רק בשביל המשפטים שהוא מביא פה ושם?

תיקון, ההימורים השתנו - יוסי ראשון, רנין שניה

ההימורים המעודכנים: יוסי - 1:4 רנין - 1:6 שיפרה - 1:9 לאון - 1:9

shy6

New member
מי צריך הימורים

כנס לעמוד שלהם בפייסבוק(עמוד רשמי של קשת) ותראה את ההבדלים הגדולים בין לאון ויוסי העמוד של לאון http://www.new.facebook.com/pages/-/37363260836?ref=ts 798 מעריצים כרגע העמוד של יוסי http://www.new.facebook.com/pages/-/37476131092?ref=ts 3,798 מעריצים כרגע!! זה הבדל עצום אין שום סיכוי שיוסי לא יקח את הפרס, אלא אם כן יבחר לעזוב מאיזה סיבה.

בלה66

New member
וואי אתה ממש בעניינים!!יפ

יפה לך על ההשוואה בפייסבוק, אני אישית אוהבת את לאון יותר, אבל אני מתה על המנגינה ששמים כל פעם שרואים את יוסי משוטט בבית... זה פשוט גדול! ואני מסכימה שהצורה שבה מציגים את המתמודדים מאוד משפיעה... מעניין אותי אם המתמודד שיצטרף בהמשך יוכל לספר ליוסי מה חושבים עליו בחוץ ועל עניין המנגינה.... מה נראה לכם?

יNOT

New member
סתם מעניין מאיפה לך הקישורים לעמוד שלהם?!

משהו ששוה לקחת בחשבון, אלו שמעלים לפה לינקים לפייסבוק של משתתפים בתוכנית , דיי מראים שיש להם אינטרס ליחצ"נות הזו. באמת...שלא ברור לי על מי אתם מנסים לעבוד?!

shy6

New member
מאתר של קשת!!

זה עמוד רישמי שקשת עשתה לכל מתמודד. כנס לעמוד של אחד המתמודדים באתר של קשת ותראה לינק לעמוד שלו בפייסבוק

יNOT

New member
תודה על התשובה

אני גולש רק בתפוז בכל מה שקשור לתוכנית, אני לא מחפש תכנים נוספים או דיעות אחרות באתרים אחרים. לכן לא ידעתי.

סודה

New member
זה מאד תלוי איזה דמות יבנו ללאון בתוכניות

שמשודרות בערוץ 2 בינתיים הפוקוס הוא על הבובליל והוא מקבל את מירב תשומת הלב אם יחשפו גם את ליאון באותה צורה - ואנשים יגלו איזה חמוד הוא כמו שצופי ערוץ 20 מכירים אותו אז יש לו סיכוי לא רע

מכיוון שהפוקוס היה על יוסי הוא עקף את לאון

בטבלת ההימורים ובאמת הכל תלוי איך יציגו אותם בערוץ 2. אהל יש עוד חודשיים ולאנשים עוד יכול להימאס מיוסי

Lady in red2

New member
הייתי אומרת too much

יותר מדי פוקוס על יוסי, כמעט כמו שיעשו תוכנית עליו בלבד.

למעלה