בבקשה ייעוץ

idany100

New member
בבקשה ייעוץ

הייתי לפני חצי שנה בערך אצל מספר מומחים לגביי איבחון של "גינקומסטיה".(זו בעצם מעין "רקמת שומן" שקיימת אצל אחוז מסויים מגברים בעולם...בחזה). כי הרגשתי שלמרות שאני רזה (יחסית),אז יש לי מעין "שדיים" . וזה די מבאס אותי והציק לי כל השנים האלה. עשיתי דיאטות בעבר,כדי לרזות. הורדתי איזה 7 קילו,כבר לפני 8 שנים. וכיום אני נחשב לרזה (אני מניח) אני בן 31 ושוקל בסה"כ 61.(אני לא גבוה אבל). בכל אופן הלכתי להיבדק אצל 3 מומחים וכולם שללו שיש לי את הדבר הזה שנקרא "גינקומסטיה". כולם אמרו לי שהכל בראש שלי... אחד אמר לי...שאולי בגלל שהפיטמה שלי קצת "למטה" אז זה משווה לי צורה כזו..ובלה בלה בלה בלה אני מנסה כבר המון שנים,להגיע לרמה יותר סבירה של החזה הזה,ולצערי..אני לא מצליח. אני יודע שאני צריך להוריד הרבה אחוזי שומן......אבל אני פשוט לא מצליח..ואני מתייאש מהר. אני בעיקר רצתי בעבר,אבל גם קצת משקולות--אבל היה שלב שהמשקולות רק "החמירו" את הבעייה...כי עשו את החזה שלי...ליותר "מנופח"...וזה היה נראה עוד יותר גרוע. מצד אחד אני די רזה ,לגילי (אני בן 30) שוקל 61 קילו. אבל מצד שני,אחוזי השומן שלי גבוהים מאוד מאוד..היום אני עומד על 20 אחוז. אבל גם כשהייתי על 17.2 למשל...זה היה נראה אותו דבר--האמינו לי. בתמונה פה אני על 17 אחוז או משהו כזה.(אבל גם..התוצאה לא טובה). ובתמונה השנייה,אני מרים את היד כלפי מעלה,אז זה נראה הרבה יותר טוב----אבל זה בדיוק כמו שיושבים אז לא רואים את הצמיגים. יש פה מישהו שיכול להגיד לי,איך אני פותר את הדבר הזה של "השדיים" האלה? זה לא חזה של גבר!! זה נראה לי כמו "ניצני חזה של ילדה בת 12". אני אמור לעשות דיאטה נוספת??? לא בא לי..וגם אני לא חושב שאני צריך. אבל אולי אני טועה. אני כבר מבולבל. ונמאס צירפתי 2 תמונות שתבינו בתמונה השנייה,כאמור,אני מרים את היד...אז זה פחות מורגש. אבל זה לא אינדיקציה התמונה הראשונה היא האינדיקציה. אני אשמח לתגובות מאנשים....מה עליי לעשות...לאכול...כיצד עלי לנהוג. המון תןודה. ובבקשה,אל תרדו עליי..או תחשבו שאני מסתלבט. כי נכון..אני לא שוקל 100 קילו....אבל זה מציק לי כבר המון זמן. מה אני עושה עם האחוזי שומן האלה.

idany100

New member
אמממ...

עשיתי פה ושם תרגילים לחזה (נגיד חודש במכון כושר-למרות שיש לי מנוי לעוד שנה שם)--אבל הבעיה שנוצרה היא שראיתי שאני "מתקדם"...ז"א,גם רצתי 30 דקות וכל זה---והרגשתי נפלא,והרגשתי שאני יותר חזק--כי גם הרגשתי שאני יכול להעלות משקלים בחדר הכושר. אבל,מה שקרה הוא שהרגשתי שהחזה שלי מתנפח --אבל הבעיה עדיין לא נפתרת. ז"א,זה רק העצים את אותה בעיה.אמנם החזה שלי נעשה יותר "חזק"....עם שריר בתוכו--אבל הקטע של "רקמת השומן" עדיין שם. אז התייאשתי והפסקתי. אני עדיין חושב שהבעיה אצלי זה אחוזי השומן (17.3) אבל,איך אני מוריד אותם? אני צריך דיאטה? תודה

שינוי אחוזי שומן נוא תוצאה של

כושר עם תזונה נכונה. אתה צריך להיזהר מדיאטות כי אתה לא שמן ואתה עלול להוריד רקמות שריר ואפילו חלבון כי אני לא מאמינה שיש לך מאגרי שומן בכל זאת. כושר בהחלט יכול להוריד את אחוזי השומן באופו יפה מאוד, אבל חודש זה לא מספיק. אולי אם אתה לא רוצה לנפח את עצמך אל תעשה את התרגילים עם משקל אלא תעשה יותר חזרות על כל תרגיל. יש גם סוגי כושר למינהם אשר לא מנפחים כלל אלא מותחים עובדים על עיצוב על ידי מתיחה יותר כמו למשל פילאטיס ויוגה דינאמים ואולי כדאי לך לנסות לראות אפשרות של כושר כזה. בכל אופן אני מהתמונות לא רואה כל כך בעיה כי הן מאוד מטושטשות ובכלל אני חושבת שהמון גברים היו מתים על גוף כזה. אבל זאת התחושה שלך ואני מאמינה שאי אפשר לשנות אותה וזכותך כי זה מפריע לך. לגבי הדיאטה אני רק אמליץ (למרות שעם פחד משהו) אבל אל תהיה קיצוני בעניין ...תנסה לאכול במשך יותר חלבונים מאשר פחמימות וזה יכול להאיץ את הירידה באחוז השומן.אבל אל תפסיק לאכול את כל אבות המזון ממש לא מומלץ!!!!!!!

אלי ו.

New member
איך מעצבים שריר?

האם שרים לו שירי דכאון? זה לא נעים לראות שריר עצוב. וברצינות, אי אפשר "לעצב" שריר. אפשר לעבות את סיבי השריר (היפרטרופיה) ואפשר להוריד רקמות שומן בהרזיה או כירורגית. עיצוב אפשר לעשות למטבח לסלון או לגבות, לא לרקמות. ועידן, אתה לא חושב שטחנת את נושא החזה שלך מספיק בפורומים? אם זה כ"כ מציק לך, פנה לפלסטיקאי למרות שבאופן אישי אני לא חושב שהבעיה שלך היא בחזה אלא למעלה מזה.

idany100

New member
אז מה אתה בעצם אומר לי,אלי?

וכבר אמרתי 7000 פעם בשירשור הזה (אין לי מושג על איזה פורומים אחרים אתה מדבר), שאף מנתח פלסטיקאי,לא רצה לנתח אותי. כי הם אומרים שזה בסדר. נו,לך תבין אותם

תרשה לי לחדד לך את מה שאלי התכוון

לומר לך. אין לך בעיה בחזה, אלא בראש. עובדה היא שמנתחים פלסטיקאים אמרו לך שאין בעיה. זה שאתה לא מסכים איתם יוצרת אצלך את הבעיה. חיצונית, כפי שאמרו לך, וגם לדעתי, אין לך בעיה. אם תשלב אימון משקולות להיפרטרופיה במקביל אירובי ותזונה נכונה, גם הבעיה בראש תיפטר.

למעלה