בבקשה עזרהההההההההההה

zidane4444

New member
בבקשה עזרהההההההההההה

טוב זה משהו נ פוץ שאני לא שואל בפעם הראשונה כמו הרוב פה הורדתי את המנג´ר מהאינטרנט [הורדתי את זה ביום שהעלו את זה לרשת] ואין במנג´ר תמונות יש רק את התמונה של הכדור ברשת אז אני מבקש אם משהו יודע מאיפה אני יכול להוריד תמונות למשחק אם משהו יודע שישאיר הודעה בבקששששההההההה זה דחוף

באם

New member
גם אצלי זה ככה ...

תסבול בשקט..
זה מה שעושה לך את המשחק ?! התמונות !?

zidane4444

New member
אולי לא הבנת......

אני לא מתכוון לזה שהתמונות עושות לי את המשחק[עובדה שאני משחק כבר בלי תמונות כמעט שנה] אני רוצה תמונות כי זה מכניס מימיד חדש למשחק אזזזזזזזז בקשהההההה תעזרו כי ראיתי שלכמה ממכם ששמים תמונות מצחיקות אני רואה הרבה תמונות רקע אז בבקשה תעזרווווווו

tomash11

New member
הממ...תהיתי אם...

בטח יש לך את המנג´ר הקודם...ושם היה תמונות אני מניח, יותר מאחת... ניסית להעתיק תמונות מהתיקיה הקודמת של המנג´ר הקודם ששחקת בו לתיקיה של המנג´ר החדש?... אם לא, תנסה , ואם זה לא יעזור, תכתוב פה ואני אנסה לחשוב על עוד משהו:) בהצלחה

zidane4444

New member
הבעיה שכמו איזה טמבל מחקתי את .....

הישן אבל ראיתי שלכמה יש פה רקעים שהם הביאו תמונות מצחיקות אבל אם אתה יכול לשלוח לי אז יהיה סבבה יש לי גם אניטרנט מהיר אז אולי זה יעזור אז תשאיר את האי סי קיו שלך ונדבר [אם אתה מוכן לשלוח לי כמובן] דרך אגב באתר של המנג´ר הישראלי העלו תמונות והורדתי אבל הם לא עבדו יש בהם בעיה ועכשיו הורידו אותם לגמרי כי ראו שזה לא עובד לאף אחד

tomash11

New member
אין בעיה, שלח לי הודעה כשתהיה...

אונליין...:) אי סי: 38575030 אני אשלח לך מה שיש לי בתיקיות של המנג´ר הקודם:)

למעלה