בבקשה עזרו לבחור תושב כ"ס

collie

New member
בבקשה עזרו לבחור תושב כ"ס

הודעה שקיבלתי: להלן הודעה ותמונות שפורסמו בפורום חתולים בהיברוקאם 8.2.2004: http://hebrewcam.co.il/forum/viewtopic.php?topic=4493&forum=17&9 אני גר בכפ"ס בשכונת בניינים רבי קומות. במשך 7 שנים מאז שקיבלתי את החתול שלי, אני משאיר לו את הדלת של הדירה פתוחה לפעמים, ונותן לו להסתובב קצת. אני גר בקומה שישית, כך שהוא אף פעם לא עוזב את הבניין (מקסימום עולה או יורד קומה). ביום חמישי האחרון, בשל אי הבנה, אחד מבני המשפחה סגר את דלת הדירה, מבלי לדעת שהחתול נשאר מחוץ לדירה. כולנו הלכנו לישון, וכשהתעוררנו, הפאניקה התחילה. אין חתול!!!. ביומיים האחרונים היינו שעות על גבי שעות בחוץ, חיפשנו מאחורי כל שיח בשכונה, אך לא מצאנו אותו. יש אדם בשכונה שלנו שמאכיל את חתולי הרחוב, בכל יום בלילה. הצטרפתי אליו לסיור האוכל ביומיים האחרונים, ולמרות שבאו בערך 70 חתולים לאכול (לאורך כל מסלול חלוקת האוכל), החתול שלי לא היה ביניהם. היו דווקא לא מעט חתולי בית, וחתול אחד אף נראה שתי טיפות מים דומה (פרסי בצבע בז'). האדם שמאכיל את החתולים אמר לי שהוא מכיר את כל החתולים שבאו לאכול, ואת חלקם כבר מספר שנים. הוא אף אמר לי שהצליח למצוא מספר חתולים שאבדו לדיירי השכונה, בעבר. תליתי מודעות, עד עכשיו אף אחד לא התקשר. את האמת, אני לא תולה תקוות רבות במודעות. כמו שכבר אמרתי, יש חתול בשכונה שנראה שתי טיפות מים מהחתול שלי, כך שהתמונה והתיאור רק יכולים לבלבל אנשים ולגרום להם לחשוב שמדובר בו (ואע"פ כן, אף אחד לא התקשר אפילו לגביו) הדבר הכי גרוע הוא שלחתול שלי אין ציפורניים קידמיות, איך הוא ילחם על חייו ?, איך הוא יטפס על עצים ?. הוא אף פעם לא היה מחוץ לבניין. בטח קר לו והוא רעב, מסתובב היכן שהוא בעיר, מפוחד כולו. גורל אכזר... למה?????????????????. הייתי רוצה להאמין שהוא יחזור, אך לאחר כ"כ הרבה שעות של חיפושים, ההרגשה שלי היא שהסיפור גמור. לא ייתכן שהוא בשכונה, אין מקום שלא חיפשתי. אם הוא לא בשכונה, זה אבוד,זה יותר גרוע

למעלה