בבקשה תעזרו לי ..

בבקשה תעזרו לי ..

אתמול ככה קבעתי הרכב ליום שבת והיום אני מנסה לתחבר ולראות את המשחק ואני לא מצליח לתחבר לשם משתמש ואני כבר פה משתגע בהתחלה חשבתי שסגרו לי את הקבוצה אז ישר נכנסתי לאימיל אבל כלום לא שלחו לי הודעה אחר כך ביקשתי מחבר שלי לבדוק עם עדיין הקבוצה שלי קיימת והכל כרגיל .. עזרה בבקשה ...

אני לא מבין מה אתה רוצה../images/Emo4.gif

חבר שלך לא יכול לבדוק אם הקבוצה עדיין קיימת.. הקבוצה נסגרת רק אחרי מספר שבועות ללא פעילות.. תנסה לשלוח מייל למנהלים ולברר למה אתה לא מצליח להכנס..

Metheny

New member
אתה לא היחיד...

לא יודע אם זאת אותה סיבה, אבל גם אני לא יכול להיכנס... תשלח להם מכתב, אני כבר שלחתי (למרות שלא קיבלתי בינתיים תשובה)

Metheny

New member
תוך כמה זמן הם מטפלים בבעיה?!

זה מתחיל להדאיג... כבר מיום שישי אני לא יכול להיכנס, ושלחתי להם אימייל ביום שישי. העונה כבר התקלקלה בגללם. כמה זמן לוקח להם לטפל בבעייה?!? אני בטוח שלא סגרו לי את הקבוצה...

TheOrion

New member
לפעמים זה יום לפעמים יומיים

וכשיש לחץ זה אפילו יכול לקחת שבוע
מצד שני, הם עושים זאת כתרומה לקהילה, אז אין ממש על מה לבוא אליהם בטענות. אני מציע להתאזר בסבלנות ולחכות. במקרה הכי גרוע, אתה יכול לנסות ולברר איתם במסנג'ר(אם יש לך את האימייל שלהם) מה קורה עם זה. עדיין מציע להתאזר בסבלנות

Metheny

New member
תרומה...

לפי מה שהבנתי, אנשים רוצים להגיע ל"מעמד" של GM. אם הם כבר מקבלים את הזכות הזאת, והם תופסים את העמדה, שיעשו אותה כמו שצריך. אני לא מתאר לעצמי שהם קורסים בעומס מכמות האימיילים שמגיעים אליהם... אם הם לא יכולים למלא את תפקידם, אני בטוח שיש הרבה אנשים שיכולים ורוצים לעשות את זה במקומם, בצורה יותר יעילה.

Metheny

New member
ניסיתי כבר להתחבר ממחשב אחר...

קבוצה: Yonatown מספר: 340474

Metheny

New member
לפחות תשאל אותו...

אם אתה יכול, תשאל אותו למה זה קורה? כי זה גם קרה לי בעבר... אייי... אם רק כל זה היה קורה יום וחצי לפני...

zelman

New member
רז אשם בהכל

כשיש בעיות כאלה אתם יכולים לפנות לרז ולבקש ממנו שידבר איתי ישירות

Metheny

New member
אתה יכול אולי להגיד בבקשה...

ממה נגרמות הבעיות האלה? איך פתאום בנאדם מסויים לא יכול להיכנס?

yoka333

New member
הבהרה

שאני אבין 1 ולתמיד-מה נחשב ל"ניהול 2 קבוצות"? האם עוד פעולה חוץ מהעברת פעולה מקבוצה 1 ל2? האם חברתי יכולה לבוא אליי בנקל,להיכנס דרכי לקבוצתה (גם לי יש קבוצה...) ולנהוג חופשי?(כולל שינוי מערכים ומכירת\קניית שחקנים) כבר סגרו קבוצתי לשווא(ופתחוה) ואני לא רוצה שזה יקרה שנית. תודה

למעלה